Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трябва ми шкурка(лента) за лентов шлайф Parkside PBS 600 A1

    Дали е някакъв универсален размер или зигифлай само
    Последно редактирано от Roninn; 13-05-23, 20:21.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      75/533 е на моя, даже скоро ги гледах в един лидл

    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      Доколкото знам 900ватовите им са за533, а 600ватовите за 457. Стандартни са, най доволен съм от klingspor.

    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      Преди седмица купувах от лидъл. Може да има още изостанали някъде. Обаче изобщо не съм проверявал модела дали съответства. На моя стават.

  • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Трябва ми шкурка(лента) за лентов шлайф Parkside PBS 600 A1

    Дали е някакъв универсален размер или зигифлай само
    Мери дължина и ширина и търси по размер. Ако не има фирми лепят по твой.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • Мисля че е този - 75х457.
      Търсене за 75х457 (onlinemashini.bg)

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
        Мисля че е този - 75х457.
        Търсене за 75х457 (onlinemashini.bg)
        Благодаря на всички,това е размерът...отивам до баумакс...имат бош някакъв.Друго не виждам
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение

          Какво тук значи някаква си запетайка
          За незнаещите как минава голям боклук през помпата, нагледно:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Resizer_16840671065571.jpg
Прегледи:782
Размер:777.6 КБ
ID:6923588 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Resizer_16840670548431.jpg
Прегледи:776
Размер:831.7 КБ
ID:6923589 ​​​​​​А как минава бебешка глава с Ф 10 см през стандартното влагалище ще ви разказвам друг път.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
            ​​​​​​А как минава бебешка глава с Ф 10 см през стандартното влагалище ще ви разказвам друг път.
            Но помпата, за разлика от влагалището, има турбина в себе си, където са най тесните места (в помпата). Те определят размера на това, което може да премине (през помпата)..

            Коментар


            • piron45
              piron45 коментира
              Редактиране на коментар
              Ами то помпите за боклуци си имат резачка пред турбината та се справят.

            • kbot
              kbot коментира
              Редактиране на коментар
              Резачките са за кюфтета. С камъни и дърве не работят.

            • Паджеровод
              Паджеровод коментира
              Редактиране на коментар
              Тогава освен резачка има и решетка? Такава помпа ще разглобя само ако е нова и затова не знам.

          • Новите придобивки от днес . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230515_154919_584.jpg
Прегледи:748
Размер:344.3 КБ
ID:6923717 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230515_183234_843.jpg
Прегледи:749
Размер:668.1 КБ
ID:6923718
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Новите придобивки от днес . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230515_154919_584.jpg
Прегледи:748
Размер:344.3 КБ
ID:6923717 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230515_183234_843.jpg
Прегледи:749
Размер:668.1 КБ
ID:6923718
              Да ти са честити, всеки ден проверям в нашия Лидл дали ще заредят от акумулаторния перфоратор, все го няма, но пък днес пуснаха малкия и големия акумулаторен флекс и зегето, от кой Лидл успя да вземеш перфоратора?

              Коментар


              • Еделвайс
                Еделвайс коментира
                Редактиране на коментар
                Явно са имали останали малко бройки на склад, така и иначе не ми е спешно имам перфоратор HITACHI но е на кабел, отдавна съм се убедил че акумулаторните инструменти са блага работа

              • коко келеша
                коко келеша коментира
                Редактиране на коментар
                По татово време, в Полиграфснаб имаше двама души, които се занимаваха само с кърпене на европалета )))))))))))))

              • sek.1
                sek.1 коментира
                Редактиране на коментар
                То и сега в Полиграфснаб ги кърпят защото ползват много различни палета . Аз за мен въпроса съм го решил тая година ми беше за пръв и последен път пале да кърпя . От тук нататък на всеки клиент който не връща палета ги получава във фактурата по 20 лева бройката .
                Последно редактирано от sek.1; 21-05-23, 15:24.

            • Гледам перфоратора са го свалили от сайта, може да е изчерпан. Този май си е стария модел, новият В2, няма да ни огрее скоро, а той подържа приложението със смарт батериите Lidl home. Toзи малкият флекс, плоскоглавия, ми се виждат ниски оборотите за Ф125(8500), за неръждавейка иначе са добре.

              Коментар


              • Еделвайс
                Еделвайс коментира
                Редактиране на коментар
                Не ми е спешен, тъкмо ще изчакам новия перфоратор за когато го пуснат, е ще трябва да съм от първите на опашката че да се докопам една бройка

            • Перфоратора е ready to connect, значи работи с Lidl Home.
              Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
              Kia K5 LPG 2012 г.
              LZ1DED

              Коментар


              • mitko 53
                mitko 53 коментира
                Редактиране на коментар
                Да, прав си, работи с приложението. Оказва се някакъв модел С3, никъде другаде не съм го виждал https://stesbintegrationprod.blob.co...89a04206c6.pdf . Заблудих се защото му дават едни обороти само(4700), като на А1.

            • Това дали има шанс да се появи в нашия Lidl, ще ми върши много хубава работа?


              PARKSIDE PERFORMANCE Akku-Kappsäge »PAKSP 20-Li A1«, 20 Volt Brushless Motor

              Натиснете снимката за да я уголемите  Име:parkside-performance-akku-kappsaege-paksp-20-li-a1-20-volt-brushless-motor.jpg Прегледи:0 Размер:110.4 КБ ID:6924318



              Натиснете снимката за да я уголемите  Име:parkside-performance-akku-kappsaege-paksp-20-li-a1-20-volt-brushless-motor~3.jpg Прегледи:0 Размер:74.4 КБ ID:6924319


              Нали рекламираха шумно че в Кауфланд, уж щяло да имат винаги и в наличност пълен асортимент акумулаторни инструменти на Парксайд, да ама не...


              Коментар


              • mitko 53
                mitko 53 коментира
                Редактиране на коментар
                Не му намирам упътване на български(IAN 308526),та вероятно не е пускан тука, засега не виждам и да се появи.

              • Еделвайс
                Еделвайс коментира
                Редактиране на коментар
                Само по упътванията на БГ език ли разбираш дали ще ги има на нашия Лидл, това значи ли че изобщо няма да се предлага тук или само въпрос на време?

              • mitko 53
                mitko 53 коментира
                Редактиране на коментар
                Упътванията на български са 99процента гаранция, досега помня само един къртач НЕХ захват с наше упътване и не го пуснаха. Преди беше лесно да ги надушиш, какво ще пускат, lidl service беше подреден сайт. Сега ги финтирам през немския и чешкия Лидъл с номерата за онлайн. Оттам през lidl service се докопвам до IAN номера и проверявам вече в LPбългарския раздел за упътване. От перформерсите примерно ще пускат верижна резачка на 40V подържаща функцията lidl home. Относно герунга на батерии, сега го няма май и в Германия и Чехия. Ако го пуснат там вече може да се надуши дали и тука ще го пускат. Понякога обаче нашите се мотат дълго време, явно да пробутват стари модели. Примерно винтовертът 150Nm , го надуших още по Коледа, а пак сега го пуснаха.
                Последно редактирано от mitko 53; 20-05-23, 18:24.

            • Вчера вечерта в нашия ЛИДЛ в жк. Изгрев имаше всичко по няколко бройки без перфораторчето .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • denkov
                denkov коментира
                Редактиране на коментар
                Фрезата имаше ли я, че я изпуснах?

            • Днес в новия лидъл на карловско шосе в Пловдив имаше всичко без перфоратора.Взех 150 нютона винтоверт не ударния...одеве го пробвах,изглежда здрава машина...голям и тежък....утре ще му осигуря да направи 32 отвора ф 11 мм във 35 мм метални колони
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Днес в новия лидъл на карловско шосе в Пловдив имаше всичко без перфоратора.Взех 150 нютона винтоверт не ударния...одеве го пробвах,изглежда здрава машина...голям и тежък....утре ще му осигуря да направи 32 отвора ф 11 мм във 35 мм метални колони
                На мен ми се размина, че ще сменям датчик/ датчици за налягане на гумите на колата, та се въздържах. Но остава на дневен ред, моя му е тръгнал яко луфт в редуктура и не знам до кога ще кара. Та давай отзиви като се сетиш.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • Възможна ли е такава цена???
                  https://m.olx.bg/d/ad/komplekt-vinto...2-ID7V8yb.html
                  Да не се окаже по-зле от лидълските?
                  "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
                  Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

                  Коментар


                  • Еделвайс
                    Еделвайс коментира
                    Редактиране на коментар
                    100% реплика, ето видео как да различиш оригинала от реплика: https://www.youtube.com/watch?v=Him7dGFBcMU

                  • Dilyan Zagorchev
                    Dilyan Zagorchev коментира
                    Редактиране на коментар
                    Благодаря, така и предполагах, особено като намерих и един гайковерт на Милуоки с 3700 Нм за 120 пари🤣

                  • sek.1
                    sek.1 коментира
                    Редактиране на коментар
                    За тия пари и крадено няма как да е . Още преди двайсетина години видях на Илиянци как лепят лепенки каквито иска клиента .

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 4 потребители онлайн. 2 потребители и 2 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X