Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хмм... различни мнения. Закупих я средата на седмицата, но още не съм я отварял.

    Коментар


    • Еделвайс
      Еделвайс коментира
      Редактиране на коментар
      Хладилната чанта ако си с кола е идеална за разнасяне, сутринта слагаш един голям плик със лед, слагаш бирите и др. напитки и ти гарантирам цял ден до късно вечерта ледено-студени напитки, изобщо не разчитай само на електрическата част, въобще не я включвам, използвам просто добрите изолационни стени и дебелия капак на самата хладилна чанта.

      Така че чантата ще ти върши отлична работа но задължително слагаш лед или най-добре гелови (сини са на цвят), охладители дето са в дебели прозрачни винилови пликове.

    • Skorpion_BG
      Skorpion_BG коментира
      Редактиране на коментар
      Преди да си купя преди няколко месеца пълноценен хладилник използвах обикновенна хладилна кутия. Вместо акумулатори замразявах няколко бутилки минерална вода по 0,5 литра и цял ден държеше бирата студена, а накрая и водата от бутилките се изпиваше, също достатъчно студена. Имах и електрическа такава чанта, но на практика тя не се различава особено от обикновената, малко по бавно се стопля вътре ако е включена.

  • Цяла седмица обикалям черно море сам с пикапа,имам такава кутия с пелтие ....със пакет лед за 2.50 лв от лидъл и включена в запалката ,за 5 дни леда се разтопи на път за Пловдив последния ден...а минаха поне 7-8 литра течности...но не е от лидъл купена.Много върши работа,но ще купя фризер тея дни... разбира се,не сравними са.

    П.п

    Слагам студени напитки и ги вадя студени.....отделно имам духалки отзад и климатика духа директно в чантата .....

    Ако сложа само лед,и това го пробвах,към 20 часа....без да е включена в захранването,на другия ден към 12 на обед,леда е на вода,но пък всичко е студено и то доста.

    Без лед на дълъг път,си държи студено само на захранване.Но пак казвам,бутилките да са студени като се слагат.
    Последно редактирано от Roninn; 06-08-23, 16:00.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • Dilyan Zagorchev
      Dilyan Zagorchev коментира
      Редактиране на коментар
      И ако е включена в запалката, то да бъде само на работещ мотор, щото акумулатора умирГа много бързо.

    • Roninn
      Roninn коментира
      Редактиране на коментар
      Аз съм със два акумулатора и няма проблем до 24 часа без да паля

  • От близо два месеца лидл не бяха показали никаква новост, и ето в чешкия изкочи това на Х20 https://www.lidl.cz/p/parkside-aku-z...-ah/p800004999 и https://www.lidl.cz/p/parkside-aku-m...-ah/p800004995 .

    Коментар


    • Абе не знам кво е излязло в Лидл ама в Лидл е влезнАл бате Арни като рекламно лице!!!!!! Е сега го гледах, върти секви парксаиди.....
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • Аз сутринта го видях в чешкия сайт, та се чудех фотошоп ли е, двойник ли е или е оригинала. Стреляше с един верт и ъглошлайф.

        Коментар


        • Вече няма бой рано сутрин за черната серия…. Доста оплаквания чета от качеството обаче, аз вчера върнах черния шлайф на 20V че блокира. От чисто нов го правеше но сега нещя да тръгне
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • m_markovski
            m_markovski коментира
            Редактиране на коментар
            За пет пари петел, за пет пари пее.

          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            Бате Арни ще ми даде нов

        • И аз гледах рекламата в която наистина самия Шварценегер рекламираше Парксайд

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1693310019718.jpg
Прегледи:790
Размер:69.4 КБ
ID:6935245

          Коментар


          • mitko 53
            mitko 53 коментира
            Редактиране на коментар
            Най атрактивен е с духалката на 40V, все едно е в Хищникът с M134 Minigun в ръцете.

        • Терминаторът трябва да рекламира Хилти. Но Хилти не се нуждае от реклама. Сложен свят...
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20230911_164912.jpg Прегледи:0 Размер:347.6 КБ ID:6936730

            Отнесох духалката на Арни , веднага го тествах, това чудо при Турбо режим духа по-силно от бензиновата ми духалка , а като видях колко е малък безчетковия мотор като размери, откъде вади тази сила да духа така яко баси, впечатлен съм.

            Има и 5 годишна гаранция, екстра си е.


            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20230911_164917.jpg Прегледи:0 Размер:384.4 КБ ID:6936729
            Последно редактирано от Еделвайс; 11-09-23, 16:38.

            Коментар


            • Еделвайс
              Еделвайс коментира
              Редактиране на коментар
              п.с. С духалката ако знаете колко лесно се чисти сух сняг от джипката, за минута-две е готова

            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Пуснаха и гръбна такава перформанс, пак 40V. Гледах клипа, листата ги вее като бензинова.

            • Еделвайс
              Еделвайс коментира
              Редактиране на коментар
              Тази която взех ми хареса именно ниското си тегло, компактния размер и е доволно мощна, бензиновата ми духалка е тежка, доста шумна и с вибрации че и бензинова смес трябва да правя, та акумулаторната си е трепач отвсякъде, същото важи и за акумулаторната резачка за дърва с две батерии пак, перфектни за моето ползване

          • Някога викаха - вятър работа Пощури ви тоз Арни!
            Сега се ядосвам с един безчетков мотор, редкоземните метали от Китай, магнитите в ротора, се размагнитили и електрониката пощурява. Частен случай, но все пак...

            Коментар


            • Еделвайс
              Еделвайс коментира
              Редактиране на коментар
              Ако е в гаранция действай, всичките са с 3 годишна гаранция а в случая с духалката е 5 години.

            • mishomishev
              mishomishev коментира
              Редактиране на коментар
              --------- магнитите в ротора, се размагнитили и електрониката пощурява -----

              Как разбираш че са размагнитени ??

          • Ще пускат инверторно телоподаващо, някакви мнения?
            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

            Коментар


            • Колко пари ?.......машинката за нитгайки
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • I.Stoyanov
                I.Stoyanov коментира
                Редактиране на коментар
                Ада,нещо си в грешка за по-добри оферти на нитачката за нитгайките. Няма аналог цена, особено ако включиш и предоставените крепежи. Клещите са читави и си струват.

              • I.Stoyanov
                I.Stoyanov коментира
                Редактиране на коментар
                Именно, а с такова качество и "обхват" преди половин година щеше да си купя на 110лв, без никакви придръжаващи крепежи. Добре че се отказах

              • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                Редактиране на коментар
                Моя грешка , гледал съм цени с отстъпка на голяма фирма .

            • Нееее, не е така. На излизане от Лидъл трябва да кажеш: "I'LL BE BACK".
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • И аз успях тази сутрин да взема последната бройка от нашия Лидл с въпросните клещи

                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20230917_101715.jpg Прегледи:0 Размер:380.0 КБ ID:6937425

                Коментар


                • Много ме е яд ,че ги изтървах. Отдавна искам да си взема такива ,че на ремаркето имам поне 10 броя да слагам ,ако не е и повече.
                  Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                  Ford Fiesta 1.4 Tdci

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X