Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Като цяло с импакта и винтоверта ,ще работи новия колега,за мен ще има само един импакт в една от колите да се вози....Но колкото и да не ми се иска да призная,много удобни и добре направени,работят отлично ,ако не беше тая епизодична и особенна политика на търговеца, вероятно бих се ориентирал изцяло към тея инструменти.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Ето закачен и инструмента към софтуера,за мен най ценното е че можеш да казваш колко време да свети лампичката.
      Да, с тример или ключе с няколко позиции няма шанс в днешно време. Требе криптирана връзка по блутуут с оторизации и ъпдейти.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • Нещо тоя блутут в батерията и на мен ми идва в повече.

        Следваща спирка - купуваш си зелен инструмент Парксайд и с доплащане през приложението го ъпгрейдваш до Performance серията. За половин година.

        Коментар


        • genadi.tsvetkov
          genadi.tsvetkov коментира
          Редактиране на коментар
          Колкко му е-да паднат четките онлайн.

      • За някои инструменти и дейности има смислено приложение. Бях виждал някакви винтоверти на които можеше да се лимитира усилието брез блутуут. Което в някои случаи има смисъл. Началника настройва каквото трябва и бачкаторите вече не късат или не превъртат винтовете. Поне на теория...
        Ама само за един лампион...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Или да спре инструмента след края на работното време .

      • И работно фенерче си напазарувах . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20221227_133701_899.jpg
Прегледи:498
Размер:400.9 КБ
ID:6904722
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • Днес ме изръчкаха да идем до бакалията за манджа.
          От "пуснатите" неща в селската бакалия вече нямаше нищо.
          Само баКтерии, имаше десетки, зареждачки - тоже.
          И май някакво ренде или шлайф на който масата не беше обърнала внимание.
          Да си призная - загледах се в някакъв перфоратор за сто и малко лева но с кабел.
          Обаче удържах фронта и не го купих понеже е без Bluetooth и няма да се излагаме с хАборигенщини.
          Враг усраине

          Коментар


          • И във Варна не можах да се вредя с шлайфче. Където ходих намаше нито един инструмент от тези. Импакта виждам че е по-добър но след сблъсъка с първия така бях очарован,че си имам чисто нов зелен дето чака първия да се счупи.А и си изби парите многокртно. С един импакт кутийката с битове,винтове торнадо , две батерии и лидълската пендула си сглобих два навеса по 80 кв.м. без да стъпва майстор вкъщи . На всичкото отгоре и приличат сякаш съм викнал фирма да ми ги направи.
            Големия винтоверт и него го дублирах.
            Последно редактирано от //Радо//; 27-12-22, 17:36.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
              Някой знае ли откъде може да се намери същата или подобна борщанга за метал?
              Пак е лидълско комплектчето . Зелените боркоронки са от ТГ . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20221227_133407_594.jpg
Прегледи:464
Размер:504.4 КБ
ID:6904744 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20221227_133456_455.jpg
Прегледи:471
Размер:659.6 КБ
ID:6904745

              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                Да, с тример или ключе с няколко позиции няма шанс в днешно време. Требе криптирана връзка по блутуут с оторизации и ъпдейти.
                Ти се майтапиш,но преди час щъкам на паркинга,седнах на пейката да прегледам пресата......Викам си,я да пусна приложението и Какво да видиш.....батерията в пикапа е ON LINE.....
                Последно съм си играл с нея преди 10-11 часа.

                Шах и мат....ще сложа и пин кода даже....така всеки може да си играе с батериите в колата ти.Добре че функцията намери ме,е само визуална ....а не със звук или пищене,щото така и колата ще се обозначи коя е.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Интересно дали чисто физически тая електроника може да се премахне от батерията ?

                • Esper
                  Esper коментира
                  Редактиране на коментар
                  Може обаче ще спре да се зарежда.
                  Да не говорим за гаранцията.
                  Вероятно може да се свали само BT модула.
                  Тук са отворили такава:

                  https://hackaday.io/project/188089-l...-battery-hacks

                  Модула е горе в ляво.

                  От статията се вижда обаче, че има бутон който при продължително натискане просто деактивира блутут-а.
                  Така, че е леко излишно да се пипа с поялник ако не искаш BT.

                  Поне този модел и с онзи firmware.
                  Демек не е ясно докога и дали всяка!

                  Притеснителното е не че някой ще ти хакне тъпата батерия а това, че цялата тази шибания консумира енергия и разрежда батерията.

                  Разрежда я дори когато не е на инструмент което е брутално тъпо.

                  Обаче явно е кул за потребителя а в крайна сметка важното е да се продава!

              • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение

                Ти се майтапиш,но преди час щъкам на паркинга,седнах на пейката да прегледам пресата......Викам си,я да пусна приложението и Какво да видиш.....батерията в пикапа е ON LINE.....
                Последно съм си играл с нея преди 10-11 часа.

                Шах и мат....ще сложа и пин кода даже....така всеки може да си играе с батериите в колата ти.Добре че функцията намери ме,е само визуална ....а не със звук или пищене,щото така и колата ще се обозначи коя е.

                Докато не вкарат функционалност за окъсяване на батерията през BT няма нужда да се тревожиш за колата
                Цялата тая работа с управление на акумулатор и флашването му е достатъчно извратена и без запароляването
                Враг усраине

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                  Докато не вкарат функционалност за окъсяване на батерията през BT няма нужда да се тревожиш за колата
                  Имам лоши новини за тебе. Балансиращите резистори май са достъпни през блутута.

                  А цялата технология BLE сигурно ползва яки отстъпки за бюлетина на CERT защото редовно публикува там.

                  Блутут модулът е на tuya. Това може да е добро или лошо според гледната точка.

                  Коментар


                  • Esper
                    Esper коментира
                    Редактиране на коментар
                    Тези новини нямат отношение към мен.
                    Не би ми хрумнало да търся или купувам "ONLINE" баКтерии.
                    Всъщност до сега изобщо не предполагах, че има такива мазни дрисни.

                • в лидъла на Т.Александров има много батерии и импакти , но аз отидох за ъглошлайфа - не били изобщо получавали каза управителя.
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • Снощи пак реших да видя блутута работи ли....от къщата на комшията....работи!
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • Esper
                      Esper коментира
                      Редактиране на коментар
                      Добре де, защо не го изключиш?!?
                      Пишеше, че със задържане на бутона се деактивира.
                      А тоя бутон едва ли е само на платката, със сигурност е предвиден да се натиска от корпуса на батерията.
                      Тая мазна със сигурност смуче ток дори като не е сдвоена, недоумявам от чий зор трябва да го хрантутите през цялото време!

                    • Roninn
                      Roninn коментира
                      Редактиране на коментар
                      Дебнем се,кой е по упорит,аз или той.

                  • Няколко мнения по-нагоре:
                    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                    Инструментите са за използване, а не за ъпдейтване понеже ви е било скучно ама много ви се е кликало нещо на умнофоня...
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • Днес звънях на националния номер на Лидл да видя къде има някой ъглошлайф. Операторката още след добър ден ми каза, никъде няма, всичко е изчерпано, вие сте поредния който се обажда да пита.
                      След час случайно влезнах да взема закуски по път в магазина на Оряхово, имаше около десет ъглошлайфа, а другите пърформанси бяха още повече....

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X