Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мина доста време от пускането на шлайфововете Парксайд,могат да се дават подробни мнения.Как се представят двата вида на 115 мм ,говоря за четковия и безчетковия мотор на батерия 20 волта?Има ли някой с такива,чакам да ги пуснат,че да си взема едно.

    Коментар


    • Четковият го имам, според мене е калпав, два пъти го връщах за рекламация. Връзката между вала на пиньончето и ротора е някаква пластмасова шайба, при по продължителна работа се разпада. Имаше клип някъде как се тунингова с метална.

      Коментар


      • jamamoto
        jamamoto коментира
        Редактиране на коментар
        То и аз затрих един чисто нов зелен Бош от Кауфланд,но да си призная честно,разчитах на името и го натисках малко повече и си замина.

    • Аз съм поизтъркал 3-4 диска на един 20-волтов... още бачка
      Да споделя за 20-волтовата прахосмукачка - не става!
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • mitko 53
        mitko 53 коментира
        Редактиране на коментар
        Те на батерия Х20V са два модела, има и модел Silver Crest с вградена батерия.Синът ползва тази, малката Parkside, където скоро я пускаха без батерия и е доволен. Но чисти само дреболии при ровенето по компютрите. Иначе е рахат, няма да се занимаваш да разпъваш кабели, маркучи- вадиш, чистиш, прибираш.

      • bushiDO
        bushiDO коментира
        Редактиране на коментар
        Точно тази, зелената Parkside, която пускаха без батерия визирам. Аз я взех да почиствам около камината, за да не вадя голямата всеки път и евентуално по колите да си бръмкам, Но е много слаба...

      • IvanIvanovi
        IvanIvanovi коментира
        Редактиране на коментар
        В другия плод-зеленчук /кауф.../ има прахосмукачки на батерии в момента за 37лв., аз не ползвам, но колега си взе и каза че е по-яка от лидълската.

    • Не вярвах,че ще ползвам лидлски инструменти,но ми подариха Akku-Oberfräse POFA 12 A1.Фрезата работи,батерията показва 12.0V.Диодите на зарядното не светят и май е прецакано(те за това ми я подариха,предполагам).Разрових се из нета,много скъпи тези X12Vteam зарядни и батерии баси.Та питанката ми е:Върши ли работа тази фреза,за да дам 30Е за нова батерия и зарядно?
      Дизелов Jeep, не е Jeep.

      Коментар


      • mitko 53
        mitko 53 коментира
        Редактиране на коментар
        Скъпи, скъпи, колко да са скъпи, зарядното 50W примерно струва 8лева. Вчера го гледах е лидъла на кв.Борово. Замислих се да взема едно, но имам три, та се отказах.

    • Плюс 4,90 доставка.Комплект с батерия ще има от април нататък.
      Дизелов Jeep, не е Jeep.

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Понеже се оказа, че батерии за Performance няма - нито в Бушона, нито в Компернас, нито в Лидл.де, нито в и-бей, си купих една 20V Team, и в понеделник ще си отпечатам на 3Д принтерчето един преходник, и така ще си реша проблема.

        Тия измамници продъниха нета с реклами на този Перформанс, и после оставиха проблема на давещите се в техни ръце.

        Винтоверта работи отлично, ама се оказа, че ми трябва втора батерия.

        И рекламката 20V - да не би някой да си помисли, че е 20В - пет елемента има в пакета.....
        В Чехия пак се появиха https://www.lidl-shop.cz/Akumulator-...-B2/p100227047 , ама цената! Сега пак влязох, пише вече разпродадена.
        Последно редактирано от mitko 53; 24-02-21, 18:48.

        Коментар


        • От мен едно лошо за батериите в магазина. След отказа от АА и ААА дойде ред и на ,,копчетата", абсолютни боклуци и нямат общо с продаваните в началото.
          пп преди години в друга тема им бях фен...
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • I.Stoyanov
            I.Stoyanov коментира
            Редактиране на коментар
            +1 за тези от Икеа. Но за останалите копчета взех да пазарувам от алито. Примерно батерии 1632, 1620, LR44 и подобни тип копче за разни термометри, дистанционни по колите и прочее в моя вилает почват от 2лв/бр до 5+ лв/бр. Да не говорим, че често слагаш и _|_. Продавача естествено вдига рамене и вика, ами пробвай с други срещо съответната сума.
            Китайските често са на 1/15 от цената тука. ИДват за около 20тина дена и като си поръчам 2 стекчета по 10 си имам складови наличности за 3-4 лева. Капацитета който е написан е верен, че и отгоре! А кутийките и батериите са с надпис Панасоник, СОни и тнт.

          • veskov
            veskov коментира
            Редактиране на коментар
            I.Stoyanov коментира
            Вчера, 22:43

            +1 за тези от Икеа. Но за останалите копчета взех да пазарувам от алито. Примерно батерии 1632, 1620, LR44 и подобни тип копче за разни термометри, дистанционни по колите и прочее в моя вилает почват от 2лв/бр до 5+ лв/бр. Да не говорим, че често слагаш и _|_. Продавача естествено вдига рамене и вика, ами пробвай с други срещо съответната сума.
            Китайските често са на 1/15 от цената тука. ИДват за около 20тина дена и като си поръчам 2 стекчета по 10 си имам складови наличности за 3-4 лева. Капацитета който е написан е верен, че и отгоре! А кутийките и батериите са с надпис Панасоник, СОни и тнт
            .......
            У нас няма ли ,,копчета", дето се харчат по блистер дневно и цената се връзва?

          • I.Stoyanov
            I.Stoyanov коментира
            Редактиране на коментар
            veskov - ами аз не намирам в моя район такива на цена под 2лв/бр.

        • Нова акумулаторна отвертка ще пускат скоро https://www.lidl-service.com/static/.../354825_BG.pdf . вече безчеткова, две скорости, 10Nm, 3Аh батерия, доста екстри на куп. Само цената да видиме каква ще бъде.

          Коментар


          • Соларния уред за гризачи е голям боклук. Имам два (да ме питаш защо).
            И двата пиха вода и спряха да работят. Забити бяха на 1/3 от дължината.
            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

            Коментар


            • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
              ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
              Редактиране на коментар
              Аз ползвам едно на батерии, което го дават уж против змии ( жената не се плаши ) , обаче в описанието пише , че гонело гризачите и разни животинки дето са под земята и така змиите нямало какво да ядат и си тръгвали. Експериментите показват , че в момента който го махна се появяват веднага къртичини. Нямам оплаквания , ама и още не съм сял картофи в земята . в бидона е по-добре

            • kbot
              kbot коментира
              Редактиране на коментар
              Имам на батерии. Змиите не му обръщат внимание, но къртичини няма наоколо.
              И около лидълските нямаше къртичини до първия по-голям дъжд.

            • Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              А рак лекуват ли тези неща?

              Големи мъже, как се лъжете като деца...

          • Някой има ли впечатления от детектора за метал, ток и кухини за 16.99 от следващата седмица? Става ли изобщо за нещо?

            Коментар


            • Никола
              Никола коментира
              Редактиране на коментар
              За нищо не става.

            • agogov
              agogov коментира
              Редактиране на коментар
              Имам комбинирания с лазерна ролетка. Работи според очакванията ми. Намира метал, проводник под напрежение и дърво. Вероятно този е подобен. Имам и 10-тина подобни, не е по-лош от тях. Важно е да работиш правилно с уреда.

          • Ток хваща... ако внимателно четеш упътването. За другите неща е на късмет или поне аз не го разбирам как трябва да е.

            Коментар


            • maystor
              maystor коментира
              Редактиране на коментар
              Хваща ток само при затворена верига, иначе хваща звЪнци.

            • maystor
              maystor коментира
              Редактиране на коментар
              Хваща ток само при затворена верига, иначе хваща звЪнци.

          • В кои Лидъли извън БГ четете какво ще дойде при нас и колко е достоверно?
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • I.Stoyanov
              I.Stoyanov коментира
              Редактиране на коментар
              Румънския най-често предхожда нашенския. Иначе като излезе ново ръководство на български, до 2-3 седмици се явява и машинката по магазинната мрежа.

            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Какво ще дойде най- сигурно се разбира в сайта с упътвания на lidl-service.Излезе ли упътване на български е 99% сигурно че ще го пуснат продукта и тука. Следя упътванията от както са излезли, досега съм забелязал само един пропуск- къртачът 50J имаше българско упътване, а не излезе във филиалите(този с НЕХ захват).

          • Аз имам тоя с рулетка.
            нещо прави, но не е връх на сладоледа.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • I.Stoyanov
              I.Stoyanov коментира
              Редактиране на коментар
              Аз имам Бош такъв уред за 300+ кинта и пак не е върха на сладоледа, даже напротив. Показва толкова, колкото да се каже че има нещо в стената, но точности под 20тина см в ляво или дясно от проводника _|_

          • Аз да питам 12-волтовия перформънс от понеделник струва ли си почти двойната цена с обикновения ? Имам Девалт 796 с 5Ач. батерия и съм мега гига турбо доволен. Няма такава машина, но ми е малко тежичък за завиване на малки винтове и финни истории. За целта имам ръчна отвертка от "чупещия" се модел 3,6V от лидъл, която е с модифициран съединител и батерия Панасоник 3.2Ач. Работи много добре, но пък е бавна .
            Сега покрай дострояването на къщата ми се налага постоянно да пробивам по много отвори за дюбели и после да навивам винтове, разбира се операциите се следващи една подир друга и е постоянно свалям свредлото и качвам битовете. Малко е дразнещо, а и като си на стълба на 2 метра примерно с винтоверт кило и две ръцете умаляват бързо. Затова се замислям за перформънса от понеделник. Но все пак да чуя вашите мнения

            Коментар


            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Ако нямах два от този вилтаж(един лидълски и един Bosch GSR 10,8-2-Li) бих го взел веднага. Има доста клипчета и гледал 8мм. винтове, всякакви дължини ги бори без проблем. Интересно ми е патронникът дали е Рьом и дали батериите са с три години гаранция, в упътването нещо са неясни гаранционните условия.
              А за аку отвертките, ще пуснат при на пак безчеткова с две скорости 10Nm.

          • Някакви отзиви за отрезната машина с диск 180мм, която пускат от понеделник и незнайно защо я наричат ъглошлайф?

            Коментар


            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              То реално не е ъглошлайф, редукторът е линеен, като на ръчните циркуляри. За мене, ако не е за диск 355мм. е компромис, губи се доста от дълбочината на рязане.

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X