Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купих си акумулаторен такер. На кутийката със скоби и в ръководството пише Type 53. Имам Бош скоби Typ 53 със ширина 11.4. Те не стават - широки са. Скобите, с които идва такера, са 11.3 широки. Питането ми е: този Type 53 с различни ширини ли е? И къде да намеря скоби дъбоки 6 мм за лидълския такер?
    Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
    Kia K5 LPG 2012 г.
    LZ1DED

    Коментар


    • сто
      сто коментира
      Редактиране на коментар
      Аз пък си купих за бош някакви, дето не влизат. Довечера ще ги погледна и ако са твоя размер, мога да ти ги подаря срещу куриерската такса, ако не е по-скъпа от телчетата
      Купих ги от практикер и съм почти сигурен че имаше размер 11,3 и че баш такива съм взел. А трабваше 11,4, ма кой да погледне преди това.

    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      Имам един такер-чук от там. И той е снякакви странни размери скоби.
      Намерих по размер на Ташев-Галвинг. Свърши ми работа, но не е като с оригиналните скоби. Има малка разлика в размерите на телта и понякога засича.

  • Последвах съвета на колегите и отидох в любимата железария в Нови Искър на центъра. Казах: скоби за тракер 6 мм без Бош. Извадиха ми два модела - едните точно ка то Лидълските 1000 броя за 0.90 лв., а другите дебели 1.2 мм пак 1000 броя за 2.30. Взех и двете. Такера работи и с двата модела и сега се чудя за претапициране на пластмасов стол кои да ползвам. Стола беше с тънките, ама се чудя дали с по-дебелите не е по-добре.
    Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
    Kia K5 LPG 2012 г.
    LZ1DED

    Коментар


    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      Ами пробвай с по няколко и от двата вида, то ще си покаже.

  • вчера пробвах новата придобивка, силно препоръчвам


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.JPG
Прегледи:1070
Размер:230.6 КБ
ID:6869176
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • I.Stoyanov
      I.Stoyanov коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря!

    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      От немския Лидл - вътрешна доставка за 5 евро (или безплатна ако уцелиш прИмоция)и после с Гъбко

      Иначе с DHL май беше 20 евро

    • Dilyan Zagorchev
      Dilyan Zagorchev коментира
      Редактиране на коментар
      С Eshopwedrop беше 2лв/кг и после 5-6лв за Спиди(или беше Еконт)

  • Колко е дълга веригата? Аз ползвам една приставка за ъглошлайф с 30 сантиметрова верига. Работи на акумолаторния Х20 с 4АН батерия е змей за 25 лева.
    Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
    Kia K5 LPG 2012 г.
    LZ1DED

    Коментар


    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      смелчага, аз не бих си го причинил.
      за дължината виж 623то и следващото мнение малко по-нагоре в темата. Не съм я измервал реално

  • Всъщност този ъглошлайф съм го ползвал почти изцяло с тази приставка. Днес се борих с един пън от стара ябълка и на втората батерия подпуши. Понеже работя с дебели ръкавици не съм го усетил, кога е загрял, Все още работи! Погледнах гаранцията и открих, че на повечето инструменти тя е изтекла а аз не съм изхвърлил нито едно нещо.
    Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
    Kia K5 LPG 2012 г.
    LZ1DED

    Коментар


    • В момена още се "подмята" по рафтовете бояджийски пищов на ток. Става ли за нещо?
      Някой пръскал ли е с него блажна боя, примерно българска алкидна, естествено разредена до предписания визкозитет?

      Т.е. дървени врати вкъщи ще мога ли да боядисам и да не личи да съм си "оставил ръцете" ?

      Коментар


      • IvanIvanovi
        IvanIvanovi коментира
        Редактиране на коментар
        зависи от ръцете, аз и с най-марковия пищов ще ги окепазя

      • stefsab
        stefsab коментира
        Редактиране на коментар
        С "компресорен" пищов имам опит, ама не мога да замъкна компресор вкъщи или вратите при компресора.....
        Това, че има мъгла от боята, не ми е проблем...

      • drago_pishinkov
        drago_pishinkov коментира
        Редактиране на коментар
        Само грундирам с него преди латекс.

    • Извинявам, че не съм го прочел преди, но съм се навил за водоструйката от утре269,99 лв, дайте съвет и акъл за тази, блг!
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • коко келеша
        коко келеша коментира
        Редактиране на коментар
        Имам познат, който много се кефи на една лидълска водоструйка, но май не е този модел. Неговата се води самозасмукваща. Той я връзва за бидон с изведен маркуч, пълни го с вода от кладенеца и си мие колите. Май я ползва вече около две години, но примерно два пъти седмично по час, час и половина.

      • zmiata29
        zmiata29 коментира
        Редактиране на коментар
        Няколко страници назад се обсъжда този модел. И пак там споделих мнението си за тази за която говори Коко. Около 300лв. беше тази самозасмукващата, и отделно е с алуминиевата помпа.

      • veskov
        veskov коментира
        Редактиране на коментар
        Видях обсъждането, май за същата става дума, скача се, стига да има! Благодаря!

    • Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      Извинявам, че не съм го прочел преди, но съм се навил за водоструйката от утре269,99 лв, дайте съвет и акъл за тази, блг!
      Миналия март съм закупил такава с метална помпа и самозасмукваща. Често я ползвам и съм страшно доволен. Токава беше 220 лева.Модела е PHD 170 B2.
      Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
      Kia K5 LPG 2012 г.
      LZ1DED

      Коментар


      • тоя перфоратор коминтирван ли е тука (3 J - яката ралта и за без пари) :

        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:384512_02.jpg Прегледи:0 Размер:58.0 КБ ID:6872676
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • TigerHunter
          TigerHunter коментира
          Редактиране на коментар
          Аз го имам от година и половина. До сега съм доволен.

      • Първоначално публикуван от denkov Преглед на мнение

        Миналия март съм закупил такава с метална помпа и самозасмукваща. Често я ползвам и съм страшно доволен. Токава беше 220 лева.Модела е PHD 170 B2.
        Същата, купена е и скоро ще се тества.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • Най новият заваръчен лидълски апарат https://www.youtube.com/watch?v=0XmY...el=AllHandmade , видях го в румънския лидл https://www.lidl.ro/p/stii-ca-poti-c...tig-mma/p74845 , другата седмица го пускат. Друга информация засега не откривам за характеристиките му.

          Коментар


          • Акумолаторния гайковер от последните умря безславно след има няма стотина завити / развити гайки . Една седмица стана как съм им го върнал още няма отговор .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              1 месец е срока им, но след още седмица им се обади - моя трион ме чакал магазина, а те забравили да ми се обадят

            • orela
              orela коментира
              Редактиране на коментар
              Аз връщах винтоверт с блокирал свалящ се патронник за бургии. Получих си го почти след 30 дни (като го оставих ми искаха адрес за връщане по куриер). И пишеше, че работи (нищо не са му правили). Върнах им го втори път и им казах, че е със същия дефект и ми върнаха нов за 3-4 дни. Та явно от сервиза си ги бавят нарочно.

            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Вчера ми върнаха чисто нов .

          • Акумулаторната прахосмукачка от другата седмица става ли за нещо? Идеята ми е да не разпъвам голямата за мокета и седалките на колата.
            Или нещо по-марково да препоръчате (да видя дали ще ми се отделят толкова пари)?
            Последно редактирано от orela; 07-07-22, 15:11.

            Коментар


            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              има, но не за такива пари - преди малко си поръчах един филипс, вертикална прахосмукачка се води, но може да се ползва и без тръбата
              PHILIPS FC6725/01SpeedPro 21.60 V е модела

              тези лидълските стават да обираш трохите по масата

            • orela
              orela коментира
              Редактиране на коментар
              Значи да разбирам, че дори и по-скъпа, но с размерите на лидълската пак няма да ми свърши работа?
              А тези Phillips май преди ги рекламираха по телевизията.

            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              аз реклами не гледам, имаме по-големия модел на филипс с маркуч и кабел със същата технология, който отиде на село и ни трябваше нещо малко и подвижно за вкъщи за местата, където робота не се справя. затова я поръчах, даже без да я гледам на живо. снощи я взехме и пробвахме - отговаря напълно на нуждите ни.
              не е до размери, на нашата също и се откача тръбата и става малка, но смуче яко.

          • Трябва ми нещо да си помпам SUP-а, че на ръка е 40 мин. кардио.
            Някакъв преносим компресор се задава на 16-ти.
            Доколкото разбирам е на 220v. засмукваща 180 l/min нищо не ми говори.
            В колата имам едно компресорче на 12v, става за донапопмпване, но от нулата ще е доста бавно.

            Някой ползва ли подобен?
            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

            Коментар


            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Синът ми има първия модел, чисти си по компютрите с него. Много джангър вдига това нещо, един неприятен звук пат-пат-пат. Не знам дали всички сухи са така. Иначе гумите бързо ги помпа.

          • Аз пък си купх pH метър от Лидл.

            Не че ми трябва, но е интересно да измери човек някои течности.

            Показва смислени числа.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X