Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Перфоратора има ли защитен съединител? Че моя троши ръце ако не внимаваш.
    Немога да кажа.
    Може и да има, щом големия флекс дето взех преди 2 месеца има плавен старт на оборотите и защита като захапе, може и перфоратора да е снабден със сединител. Ама логиката е ....

    Дай идея как да го опитам без да има последствия по машината и експерименратора
    Последно редактирано от I.Stoyanov; 10-08-17, 22:50.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      За импакта се намират патронници за жълти стотинки, малко става композиция, но за леки изпълбения става...
      Бтв, пробвах да го ползвам за бъркалка на доволно рядък материал.... иии само почва да удря и грее. Това е недостатъка за мен, не се изключва удърната функция.
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
        ... иии само почва да удря и грее. Това е недостатъка за мен, не се изключва удърната функция.
        И добре че неможе
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение

          Дай идея как да го опитам без да има последствия по машината и експерименратора
          Запъни с бургия ф20 в армиран бетон и дръж здраво. Няма начин да не уцелиш джилязо.
          Тогава се чува стържене и спира въртенето. "съединителя" е пружина под зъбно колело на конична предавка. Не знам какво пази, но замазва зъбите

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            И добре че неможе
            Защо?
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
              Защо?
              Импакта се справя перфектно със не леката задача да навива винтове 8/280 в дърво.Миналият сезон успях да изгоря 2 машини при навиване на такива винтове,едната от които е голямата двускоростна Елтос/Спарки-- много мощна и иска здраво държане,ама като не е пригодена за това..... Ремонта на двете излезна колкото 2 лидълски импакта.Нека се отърсим от прищевките на г-н Балкански , щото все пак кадърни хора проектират машините и конкретното им предназначение.
              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Акумулаторният перфоратор 20V няма съединител. Вчера като го купих, го отворих да сложа термо паста между MOSFET-а и радиатора на бутона. Смазах и SDS механизма с "портокалова" грес. Предавките са твърдо зацепени и няма съединител.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                  Акумулаторният перфоратор 20V няма съединител. Вчера като го купих, го отворих да сложа термо паста между MOSFET-а и радиатора на бутона. Смазах и SDS механизма с "портокалова" грес. Предавките са твърдо зацепени и няма съединител.
                  Не става дума за него

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                    Акумулаторният перфоратор 20V няма съединител. Вчера като го купих, го отворих да сложа термо паста между MOSFET-а и радиатора на бутона. Смазах и SDS механизма с "портокалова" грес. Предавките са твърдо зацепени и няма съединител.
                    Похвално. Но сега се замислих. Производителя не се ли е сетил да сложи.
                    WG 2.7 CRD

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                      Похвално. Но сега се замислих. Производителя не се ли е сетил да сложи.
                      Съмнявам се да има силата да ти контузи ръцете ако блокира свредлото. Тоест не му трябва за това и няма. Моята Макита 242 на 18v има и се е случвало да сработва, но е по мощна и това е нужно.

                      П.П.

                      Сетих се че може да коментираш модернизацията с пастата, в такъв случай съединителя не е важен.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                        Съмнявам се да има силата да ти контузи ръцете ако блокира свредлото. Тоест не му трябва за това и няма. Моята Макита 242 на 18v има и се е случвало да сработва, но е по мощна и това е нужно.

                        П.П.

                        Сетих се че може да коментираш модернизацията с пастата, в такъв случай съединителя не е важен.
                        Баш
                        WG 2.7 CRD

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Здравейте, перфораторът според мен няма съединител. Купих си преди година от предишната акция. С 10 мм бургия уцелих арматура, машината ми изви ръцете, а бургията се деформира - изправи леко спиралата. Бургията си е тази от комплекта. Говоря за големия перфоратор.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            До сега само на един винтоверт съм заварвал паста от производителя, но беше откровено лоша и неподходящо количество. А тъй като MOSFET-ите греят при работа, е добре топлоотдаването да е добро. Не е рядко срещан проблем винтоверт или друга машина с плавно регулиране на оборотите да загуби тази си функция поради изгорял MOSFET в следствие на прегряване. Затова си слагам паста, поне ще знам, че такава има и съм направил нужното, за да защитя машината от повреда. А смяната на въпросния MOSFET е пипкава работа.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Audi_V6 Преглед на мнение
                              Здравейте, перфораторът според мен няма съединител. Купих си преди година от предишната акция. С 10 мм бургия уцелих арматура, машината ми изви ръцете, а бургията се деформира - изправи леко спиралата. Бургията си е тази от комплекта. Говоря за големия перфоратор.
                              Хм, да изправи спиралата.... или бургията е яко менте или перфоратора е опасен.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Бургията определено не струва, купих си на друг производител. Иначе съм доволен от машинката, а след онази случка натискам по-полечка...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X