Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Може ли повече информация за тези ,,течни" дюбели?
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Ронин, пак да те попитам, мотивиран от снимката, поместена в по-горните ти мнения. Този винтоверт / акумулаторния /, който носиш надолу, става ли за нещо? В смисъл доволен ли си?
      Това е 20 волтовия лидълски импакт.Писъл съм тук някъде по нагоре в темата,основно ползваме макита,преди два месеца на някакъв обект завивам дюбели дебели и дълги,едната макита с която работя от 17 години душмански я натисках и блокира редуктора,съответно мотора се разглоби ,на следващия ден продължих със чисто нова и тя пострада,само редуктора взе да прескача,пък това са машини по 350-400 лв.
      Проблема не е в макита,просто ние ги удушихме не по предназначение,та преди да взема импакт макита попадна лидълския ,той е по тежък,обемист и със специфичния си патронник не е универсален като винтоверта,но за навиване и големи напъни няма аналог.

      Дето се казва,тоя импакт ми струва близо 900 лв.и две макити части бонус.
      Да,заслужава си всяка стотинка.Вчера и акумулаторния флекс ползвах на скелето,вярно за малко,но пък рязането неизбежно,а да опъвам кабел до най близкия контакт са 45-50 метра за една 8 мм.шпилка дето ми пречи на покрива.
      Последно редактирано от Roninn; 26-07-17, 07:39.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
        .Сега 410мл опаковка ми идва под 18 лв и с нея правя около 35 монтажа ф12х100мм.Пистолета струва двайсетина лева и работя с него пета година.
        Това за фишер ли е цена и със или без ДДС?
        Николай Папазов

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
          Това за фишер ли е цена и със или без ДДС?
          Не,не е за фишер.Аз отдавна не робувам на марки.Да,цената е с ДДС.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
            Може ли повече информация за тези ,,течни" дюбели?
            Кажи какво точно те интересува,че ме мързи да пишем излишно

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
              Кажи какво точно те интересува,че ме мързи да пишем излишно
              Стават ли да ги ползвам за фиксиране към стена, чиято замазка е просто отвратителна / твърде много пясък/?
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                Стават ли да ги ползвам за фиксиране към стена, чиято замазка е просто отвратителна / твърде много пясък/?
                На теб май ти трябват гуми за мъглаА стената от какъв кашкавал е

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                  Стават ли да ги ползвам за фиксиране към стена, чиято замазка е просто отвратителна / твърде много пясък/?
                  Става, избираш по дълги дюбели.Със същия успех можеш и да напълниш отвора с гипс и да пъхнеш дюбела,след като стегне гипса,навиваш винта и си Ок.
                  Химическия е по лесен за работа,държи в кухини.При същите условия гипса не върши работа.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    И двете си заслужават
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Гедорито го имам ,даже два комплекта,единствено забележка,при много напън пластмасовите дръжки се извиват,което не пречи по никакъв начин.

                      Ползвам подобен перфоратор,само ротора ,лагер и дръжка за него,ми струваше почти колкото цената на тоя който ще пускат.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Имам този перфоратор от малко повече от година. Кърти смело, перфорира добре в дебел бетон със хубава бургия.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Ронинн, хайде признай си вече колко ти плащат за реклама на тази марка...как и беше името...
                          Съгласен съм с теб, че има и добри попадения, но...по-голямата част са откровени боклуци.
                          Говоря по принцип, а не за предстоящата промоция. Някой по-трудолюбив ще ги намери и по-евтини в братска Гърция, или другаде.
                          Даже не споменавам за гаврата с малките батерии и гриндера, който върви с друга-по-голяма.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                            Даже не споменавам за гаврата с малките батерии и гриндера, който върви с друга-по-голяма.
                            От няколко дни ползвам много интензивно импакта който върви със същата батерия на флекса,скоро ще пуснат голямата...

                            И....Както зетя разправял за тъщата...и като ми се разкри ...за дясно круше[emoji1]

                            Цялата работа със батериите е гавра,ама маркетингов подход.

                            Днес завивам дълги и тънки видии във пластмасови кутии...нещо което бих превъртял и с отвертка на ръка,импакта завива и почва да трака(дозатяга) леко

                            Завчера затяга и къса 8 мм.болт.

                            Вероятно удара по посока на завиване зависи я от обороти,я от усилието с което се съпротивлява винта...не мога да го схвана още ,но ме изненадва приятно,а как завива винтове за Кнауф във мазилка..


                            Ицо,по скоро бих казал че по голяма част от нещата стават,малко са боклуците но ги има.
                            Степенчатите конуси взех 3 или 4 комплекта ,останали са един или два,всичко замина ,обаче..рязах неръждавейка,едната проклета мамка й,друга се реже лесно...
                            Свредлата твърди,режат и забиват яко,но както знаем твърдите метали са крехки,бог да го прости Шаул Бехар ,даскала по технология на материалите....Та за десетина лева три броя,един такъв го купувам за 60 лв.от Габрово.
                            Последно редактирано от Roninn; 27-07-17, 22:13.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Аъъъ....тоз перфоратор ще го отнеса в четвъртък !!!
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                За къртене и тежка работа е екстра. За 1000 дюбели 6ца в таван не става.
                                Няма страшно в умирачката...
                                Страшното е да си жив!...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X