Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Borizanov Преглед на мнение
    В един форум, дето е за неща които си правиш сам четох, че ако ползваш по-голям маркуч пистолета започвал да работи кат' хората. Колко е вярно - не знам....
    То на него си пише 310Нм. Аз съм го опитвал с маркуч 10мм и 8бара работно налягане и... Ами за пристягане на болчета в пластмаса става или някоя друга видия в дърво. Разбира се това в гръга на шегата.


    Аз пък днес си взех бояджийски пистолет. Ще видя кога ще го пробвам.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
      То на него си пише 310Нм. Аз съм го опитвал с маркуч 10мм и 8бара работно налягане и... Ами за пристягане на болчета в пластмаса става или някоя друга видия в дърво. Разбира се това в гръга на шегата.


      Аз пък днес си взех бояджийски пистолет. Ще видя кога ще го пробвам.
      Верно си пише 310 Нм(което на книга не е малко) но пише и максимално налягане 6,3 бар. Вие малко рискувате с 8 бар.
      Апропо, гайковерта парксайд ,който на книга е 180 Нм ще се окаже по-мощен...
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        прибрах днес тресчотката и шлайфа, доволен съм на 6 бара за тези пари са супер. само ислям да си сложа масло по магистралата за да не ги смазвам едно по едно. Предложения как да го направя
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Агоп Серопян Преглед на мнение
          прибрах днес тресчотката и шлайфа, доволен съм на 6 бара за тези пари са супер. само ислям да си сложа масло по магистралата за да не ги смазвам едно по едно. Предложения как да го направя
          Тогава маркуча трябва да ти е от пластмасовите и да го ползваш само за този тип пневмо инструменти които искат смазване .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Агоп Серопян Преглед на мнение
            прибрах днес тресчотката и шлайфа, доволен съм на 6 бара за тези пари са супер. само ислям да си сложа масло по магистралата за да не ги смазвам едно по едно. Предложения как да го направя
            А аз доста им се чудих и в крайна сметка си взех само комплекта тръбни ключове.
            В миналото ще остане, каквито сме били...

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Тогава маркуча трябва да ти е от пластмасовите и да го ползваш само за този тип пневмо инструменти които искат смазване .
              Да купих си омаслител който ще монтирам преди накрайника и ще го ползвам само за инструменти
              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Пистолета за боя работи много добре, учудващо добре. За 20 кинта и абсолютен новобранец като мен е идеален просто. Взех си и регулатор с разпределител и 2 бързи връзки също така

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Може ли линк за тресчотката?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Може ли линк за тресчотката?
                    https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=3917
                    Газ 69 2.4i
                    Густо майна, пътят свърши !!!
                    GSM: О895 7О6О59

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Преди малко купих тресчотката , пробвах я и работи учудващо добре , ще видим как е след време
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        И аз искам пистолет за боядисване. Днес ще потърся. За 20 лева - колкото толкова.
                        Ако е машина, нека бъде немска!
                        XJR 1200
                        ETZ 150
                        Kawasaki Ninja ZX10R

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                          И аз искам пистолет за боядисване. Днес ще потърся. За 20 лева - колкото толкова.
                          Ми ко да ти кажа, аз не разбирам, ама хич. Но като видях как работи и разпрашава - ми поне 10пъти по-добре от флакон спрей е. Така че да си боядисаш вратат на гаража е идеално

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            ... Така че да си боядисаш вратат на гаража е идеално
                            И за вратата на колата пак така. Ма най-вече, както казаха и в другата тема за елжена, си требе ръка.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Готово. В Зарата в Лидъла има десетки. Взех един. На компресора имам монтиран маркуч от тия навитите с пистолет за помпене на гуми. На бързи връзки е. Предполагам трябва да стане да монтирам направо пистолета на него? Или ми трябва и нещо друго?
                              Ако е машина, нека бъде немска!
                              XJR 1200
                              ETZ 150
                              Kawasaki Ninja ZX10R

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                                Готово. В Зарата в Лидъла има десетки. Взех един. На компресора имам монтиран маркуч от тия навитите с пистолет за помпене на гуми. На бързи връзки е. Предполагам трябва да стане да монтирам направо пистолета на него? Или ми трябва и нещо друго?
                                Трябва да имаш и регулатор на налягане към въпросния маркуч/пистолет. Не трябва да превишава 3бара. Поне така пише в упътването. Аз го прибвах на 7 ...
                                След това на 3 бара константно и работеше идеално.

                                Съгласен съм за ръката, то с повечето неща е така

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X