Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
    Взех си градинската ножица за клони, че старата съвсем се скапа.
    Супер е. С по малко усилие върши повече работа. И не изглежда трошлива.
    Ножицата я взех и аз,изпробвах я даже и реже много леко,сигурно е с лостова система вътре,защото със старата макар че е по маркова и скъпа ми изтръпваха ръцете при по дебели клонки ,докато тази ги реже с лекота . Дано излезе здрава,но за тия пари колкото изкара!

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
      Няма реверс. Като за домашна употреба мисля че е идеална.

      T
      Спокойно може да работиш по обекти с нея.Машината е достатъчно добре отработена от производителите.Някой спомена че ейнхел ги правили за Лидъл,нямам представа дали изобщо е вярно,но перфоратора прилича на миналогодишен техен модел,само че в Лидъл е със 150 лв.по евтин

      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
        Тази сутрин на входа на Касандра.
        [ATTACH]924844[/ATTACH]
        Взех едно, че у нас този път може и до кръв да се стигне [emoji9]
        Това нещо е добро,това е ясно обаче има ли джаули някакви за завиване на винтове,или по скоро е универсална бормашина,че в описанието това инфо липсва? Те дават с нея битове,явно става и за завиване но доколко? Че имам една бормашина на ток която ставаше и завиване на винтове на Бош,ама няма джаули иначе завива но слабо,даже ми я продадоха с комплект битове преди години??? Предполагам колегата Ronin е най компетентен,та му благодаря предварително за отговора!!!!!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
          Това нещо е добро,това е ясно обаче има ли джаули някакви за завиване на винтове,или по скоро е универсална бормашина,че в описанието това инфо липсва? Те дават с нея битове,явно става и за завиване но доколко? Че имам една бормашина на ток която ставаше и завиване на винтове на Бош,ама няма джаули иначе завива но слабо,даже ми я продадоха с комплект битове преди години??? Предполагам колегата Ronin е най компетентен,та му благодаря предварително за отговора!!!!!
          На мен лично ми трябва да мога да разпробия 20 пъти 8x100 в бетон. Ронин, ще успея ли?
          WG 2.7 CRD

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            За винтоверт е компромис,става но СДС патронника не предполага точно захващане,усилието за навиване не се регулира.Като нютона въртящ момент е здраво,колко точно незнам но е около 30 нютона чисто субективно.Като има нещо дребно,свалям куфара само със перфоратора,за постоянно ползване вместо винтоверт не е удобен.Като перфоратор за Тея пари е Ок.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
              На мен лично ми трябва да мога да разпробия 20 пъти 8x100 в бетон. Ронин, ще успея ли?
              Без проблем,малко по бавно пробива от такъв на ток,20 отвора ги прави ,до към 60 отвора издържа
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Без проблем
                [emoji106]

                WG 2.7 CRD

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                  Ножицата я взех и аз,изпробвах я даже и реже много леко,сигурно е с лостова система вътре,защото със старата макар че е по маркова и скъпа ми изтръпваха ръцете при по дебели клонки ,докато тази ги реже с лекота . Дано излезе здрава,но за тия пари колкото изкара!
                  Такава ножица си взех и аз още миналата година, много съм доволен. Беше 20 лева , телескопична и с лостова система. Клони до 4 см не ги брои за нищо. Малко след покупката търсих аналог в големите магазини за една колежка - ми нямаше аналог никаде, а точно по това време имаше подобна маркова ножица на промоция в била с точки за 42 лв.
                  Та за тези пари по-добро няма ползвайте си я със здраве
                  Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                  Ford Fiesta 1.4 Tdci

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                    Такава ножица си взех и аз още миналата година, много съм доволен. Беше 20 лева , телескопична и с лостова система. Клони до 4 см не ги брои за нищо. Малко след покупката търсих аналог в големите магазини за една колежка - ми нямаше аналог никаде, а точно по това време имаше подобна маркова ножица на промоция в била с точки за 42 лв.
                    Та за тези пари по-добро няма ползвайте си я със здраве
                    И моята е такава. Аз я купих при първото пускане в магазина още. Що клони откара не е истина. 10-на приятели си купиха след това понеже много я харесаха и здраво ги използват без проблеми. Много доволен
                    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Мнение за кримпващите клещи?

                      T
                      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                        Мнение за кримпващите клещи?

                        T
                        Имам ги от миналата година. Заголват и кримпват добре. Доволен съм. Комплектът е особено полезен с набора от кабелни обувки.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Клещите горе-долу стават. Свърших клемите от комплекта, та си купувах още.
                          Само някой да не си помисли, че може да кримпи RJ-букси с тях.
                          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                            Имам ги от миналата година. Заголват и кримпват добре. Доволен съм. Комплектът е особено полезен с набора от кабелни обувки.
                            Мерси

                            Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                            ...
                            Само някой да не си помисли, че може да кримпи RJ-букси с тях.
                            Тайно се надявах
                            Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              А пък не издържах и аз 119.99 си взех перфоратора. На фона на макита произведена в Чина за 340лв е златен. Има дори в конплекта и патронник за обикновени свредла. Мисля че по-добре няма на къде. Бяха останил 4бройки, аз го подминавах около 5 пъти тази седмица и чак сега видях че може и да пробива и да кърти и да пробива и само да кърти. Странно защо бях останал с вЧепетлението че само кърти.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                                А пък не издържах и аз 119.99 си взех перфоратора. На фона на макита произведена в Чина за 340лв е златен. Има дори в конплекта и патронник за обикновени свредла. Мисля че по-добре няма на къде. Бяха останил 4бройки, аз го подминавах около 5 пъти тази седмица и чак сега видях че може и да пробива и да кърти и да пробива и само да кърти. Странно защо бях останал с вЧепетлението че само кърти.

                                Предишния само къртеше,но беше по-скъп и 15 джаула удар.
                                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                                Враца

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X