Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
    Другото, този модулен винтоверт, от понеделник ли го пускат в ЛИДЛ? Не го видях в последната им / актуална / брошура...
    От 29.07.17



    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
    Здравейте! Загледах се в къртача, но ако е ,,чист къртач", без да е с опция перфоратор, не ми трябва....
    Чист къртач е,за съжаление
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Това го пробвах,само не е сгъваем,не ми хареса че резеца има луфт,инъче е удобно и практично,беля кабели и е ок.
      Имам го от доста време много е удобно това работно ножче .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Ронин, МНОГО БЛАГОДАРЯ за бързия и коректен отговор! Както винаги си максимално полезен!
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Ъглошлайфа на батерия се представи отлично със срязване на катинар за колело. Не можахме да го отключим с ключа и флекса за секунди сряза теленото въженце.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Предлагам следващото изпитание да е накиснат макарон...

            В очакване

            Т
            Good guys drive Land Rovers!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Тоз 4 в 1 мултифункционален уред някой ползвал ли го е?Че ми трябва принципно винтоверт ама не бих отказал и добавките!Още ме е яд за ония импакт,изпуснах го да го ева!!!Трябва ми за вилата и за в нас евентуално,чисто любителски!
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Тоя 4в1 винтоверт не става за нищо! Не е неоходимо да си го опитал, за да прецениш. Вижте само 16 волта акумулаторна батерия и опция: саблен трион! Хи-хи-хи....може, ама ако е за конци тоя даблен трион....
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Някой взе ли си къртач? Гледам не ги кльопат много, стоят си почти всичките.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                    Някой взе ли си къртач? Гледам не ги кльопат много, стоят си почти всичките.
                    Доста тясно специализиран инструмент, който трябва много рядко, ако говорим за домашна употреба.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Това нещо ако наистина е с 15J сила на удара е сериозен уред

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Мисля че SDS max с по-малко от 7 джаула няма
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          . Това същия къртач ли е?
                          Излиза, че тук се продава по-евтино от колкото в Германия
                          I'm not Lost, I'm Discovering !

                          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Да,същия е!
                            Докъто гледах брошурата,видях че от четвъртък пускат някакви течни дюбели,но не пише нито колко броя са,нито колко дълги.След 40 мин.трябва да съм на обекта на 10 метра на скелето със 14 броя химически дюбела поне 15 см.
                            Понеже нямам време,след малко от Баумакс ,мисля да ползвам стандартни такива и флакон полиуретанова пяна за прозорци, понеже би трябвало да стане яко като камък,ще ги въртя с лидълския импакт.Ще кача снимки сравнени със макита,само да не забравя!

                            п.п Много ме е яд че не може да пробива къртача ,щеше да е чудна машина,не че за 200 лв.няма хасковска със всичко вкл.и въртене ама три годишна гаранция си е предимство.
                            Последно редактирано от Roninn; 25-07-17, 06:58.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Да,същия е!
                              Докъто гледах брошурата,видях че от четвъртък пускат някакви течни дюбели,но не пише нито колко броя са,нито колко дълги.След 40 мин.трябва да съм на обекта на 10 метра на скелето със 14 броя химически дюбела поне 15 см.
                              Понеже нямам време,след малко от Баумакс ,мисля да ползвам стандартни такива и флакон полиуретанова пяна за прозорци, понеже би трябвало да стане яко като камък,ще ги въртя с лидълския импакт.Ще кача снимки сравнени със макита,само да не забравя!

                              п.п Много ме е яд че не може да пробива къртача ,щеше да е чудна машина,не че за 200 лв.няма хасковска със всичко вкл.и въртене ама три годишна гаранция си е предимство.
                              Ъ-ъ-ъ...течен дюбел не е ли буквално течен, т.е. субстанцията? Иначе вчера мернах табелката, но не видях какво стои зад нея. Т.е. мисля, че са ги пуснали.

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Доста тясно специализиран инструмент, който трябва много рядко, ако говорим за домашна употреба.
                              Че те повечето инструменти в Лидл ги изкупуват бригади строители и монтажници. Свидетел няколко пъти как пристигат микробусчета преди отваряне на магазина и всеки нарамва по нещо. Заблудените домашни майстори като мен са 1-2ма.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                                ... Че те повечето инструменти в Лидл ги изкупуват бригади строители и монтажници. Свидетел няколко пъти как пристигат микробусчета преди отваряне на магазина и всеки нарамва по нещо. Заблудените домашни майстори като мен са 1-2ма.
                                Нещо си се объркал. Погледни продавалника след визитата на такива бусчета.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X