Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Нали има едни редукторни гаечни ключове - камионджийски.

    С редуктор преобразува въртящия момент, връткаш с пръстче от едната страна, от другата развива с едни Нютонметри дето няма калкулатор за тях.

    Т
    Good guys drive Land Rovers!

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Стига вече с гайки/гейки и т.н

      В повечето случай с джипа нямам проблем,влизам под него.
      Обаче за леките коли мисля е от полза,само не се сещам как да ги вдигна за да пъхна Тея подпори,имам мисля 5 крика,от Кия,от голф,от Опел,хидравличен два броя от галопера и хайджак.

      Питам за разумно вдигане на нова кола,голфа и с джака ще го дигна.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Единственото нещо което може би е преимущество пред моите правени саморъчно , от параджийски тръби е , че стойките могат да се прибират (отчасти) за да заемат по-малко място при съхранение.
        И не вярам да носят колкото моите .
        Вдига се със всичко което може . Това е за ОСИГУРЯВАНЕ.
        За бърничкане под колата става всеки винтов крик .
        Хидравличния САМО за вдигане !!!
        Иначе джажди за 25 лева ще си купят хора които няма да ги ползват.
        Идеята е да го има . Ама няма да го ползва щото не може да се справи .(след повдигането)
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
          Иначе джажди за 25 лева ще си купят хора които няма да ги ползват.
          Идеята е да го има . Ама няма да го ползва щото не може да се справи .(след повдигането)
          Тука малко не съм съгласен. Имам точно такива стойки за точно 20-25лв и си ги ползвам. В семейния автопарк има една корса, един сутиен C3, едно берлинго и 3 голфа на брат'чеда та като трябва да пипам нещо по и под тях ги вдигам с хидравличния крик и подпирам точно с тези стойки. Виж за "джипа" (в кавички щото е паркетник) си имам една идея по-високи и по-сериозни стойки.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Тези стойки са си съвсем читави.
            Утре ще мина през тукашния лидл и ако ги има-ще си взема.
            То няма нищо сложно в такава конструкция. Мислех да си правя, но поради мързел...
            А сега, като са за 25 лева... То труда ми да ги направя струва повече.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
              Единственото нещо което може би е преимущество пред моите правени саморъчно , от параджийски тръби е , че стойките могат да се прибират (отчасти) за да заемат по-малко място при съхранение.
              И не вярам да носят колкото моите .
              Вдига се със всичко което може . Това е за ОСИГУРЯВАНЕ.
              За бърничкане под колата става всеки винтов крик .
              Хидравличния САМО за вдигане !!!
              Иначе джажди за 25 лева ще си купят хора които няма да ги ползват.
              Идеята е да го има . Ама няма да го ползва щото не може да се справи .(след повдигането)
              Това 25 лв не струва ли
              пп не мога да кача снимката на написаното в/у опаковката- не БДСто
              Прикачени файлове
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Отговарям така , със цитат на колега , без да съм виждал какъв цвят са му очите - ми е 100% кръвен брат .

                "Тези стойки са си съвсем читави.
                Утре ще мина през тукашния лидл и ако ги има-ще си взема.
                То няма нищо сложно в такава конструкция. Мислех да си правя, но поради мързел...
                А сега, като са за 25 лева... То труда ми да ги направя струва повече."

                Цитирам и мое писание: "...Ако ги имаше в Л. когато ми трябваха нямаше да си ги правя сам..."


                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  За триене
                  Прикачени файлове
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Стойките са кекави и за жип не стават.

                    За джип трябват такива




                    Нещо с прикачването не става
                    http://media.supercheapauto.com.au/s...22396-zoom.jpg
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      E...to e qsno...

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Търтей, мисля че надценяваш джипа си.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Аз съм ги тествал и едните и другите.
                          Едните отидоха в кофата след няколко месеца, другите виреят едно 7 години вече.
                          Симпъл ес дет
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Е, ако ще ги ползваш ежедневно в сервиз, си има по-стойки, ама на друга цена. Говорим за домашни нужди. Миналата година си купих от тези стойки, наложи се Паджерото да виси 3 седмици на тях(отпред), и на пън и резервната гума отзад. Просто си продадох гумите и чаках доставка на новите. Свършиха работа, доволен съм. За 25 кинта са екстра.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Аз съм ги тествал и едните и другите.
                              Едните отидоха в кофата след няколко месеца, другите виреят едно 7 години вече.
                              Симпъл ес дет
                              Нещата, които се продават в Лидл, изобщо не са мислени за по-интензивна употреба, а за инцидентна битова такава. Т.е. да се предявяват претенциЙ към тях е безсмислено.
                              Последно редактирано от Чавдар (V93); 02-08-17, 10:52.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                                ... Говорим за домашни нужди. .... и на пън .... Свърши работа......
                                Че аз вкъщи само пънове ползвам. Ама имам винаги , и имам избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X