Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Мерси значи ще мина без него, вибро шлайфа бива ли го?
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Каква е тази тресчотка, може ли линк или снимка?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Колко е слаб гайковерта? За джанти става ли?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Не. Като цяло от пневматичните в лидл не съм очарован.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Аз, последно в Лидъл бях очарован от варненската бира Гларус, преди това, ми не помня.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Да изкажа преки вЧепатления от перфоратора,1500 ватовия!Много съм доволен!Днес прекарвах допълнителна инсталация на децата и 25 сантима панелна стена я продупчи с голяма лекота!!!Е.....вярно че се бях приготвил и с бургия на Макита,не бях виждал такава до сега,с две видии на кръст,та направо изяде панела!Обясняваха ми че тая бургия дори да срещне арматура до 8мм я дупчи и нея без последствия!
              Само дебна да пуснат пак винтоверт да го ева!Че ми трябва па мямаааам.
              Ай наздраве!
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Колко е слаб гайковерта? За джанти става ли?
                Не, имам го.
                Става за капачката на вентила.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Ясно
                  значи остава тресчоката ако има оцелели докато стигна в магазина вечерта

                  https://www.lidl. bg/bg/Offers.htm?articleId=3917
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                    Обясняваха ми че тая бургия дори да срещне арматура до 8мм я дупчи и нея без последствия!
                    Аз правих сериозен ремонт вкъщи и купих различни диаметри точно такива бургии на Макита ........ спира я арматурата и тънка и дебела.....

                    Иначе бургиите са много добри, но по спомен бяха около 30 лева/ бройката .......



                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      25 лева 12 милиметра в Крез Пазарджик я купих днес.
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Такива бургии с видия на кръст има в Практикер на Райдър и нещо друго си за по 3/4/5 лева спрямо размера и си дупчат прекрасно, какви са тия 30лв ако не говорим за професионално ползване.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                          .................
                          Само дебна да пуснат пак винтоверт да го ева!Че ми трябва па мямаааам.
                          Ай наздраве!
                          Няма нужда да чакаш, от тук може да си купиш по всяко време всичко което пускат епизодично в нашите магазини. Освен това има и доста които никога не са предлагани.
                          Мога и за доставката срещу 3 лв. на килограм да ти кажа как става ама на лични, че да не стане реклама
                          TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                          "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            , какви са тия 30лв ако не говорим за професионално ползване.
                            Е не е за професионално!Ама нали знаЙш-имАл,дал!
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              В един форум, дето е за неща които си правиш сам четох, че ако ползваш по-голям маркуч пистолета започвал да работи кат' хората. Колко е вярно - не знам....
                              Don't hunt IF you can't kill
                              първо 0883 после 333 накрая 448

                              LZ1BGD

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Borizanov Преглед на мнение
                                В един форум, дето е за неща които си правиш сам четох, че ако ползваш по-голям маркуч пистолета започвал да работи кат' хората. Колко е вярно - не знам....
                                Това за абсолютно всички пневматични пистолети важи. И в по-малка степен за всички други пневматични инструменти.

                                Помага и маркучът да е къс.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X