Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Да,същия е!
    Докъто гледах брошурата,видях че от четвъртък пускат някакви течни дюбели,но не пише нито колко броя са,нито колко дълги.След 40 мин.трябва да съм на обекта на 10 метра на скелето със 14 броя химически дюбела поне 15 см.
    Понеже нямам време,след малко от Баумакс ,мисля да ползвам стандартни такива и флакон полиуретанова пяна за прозорци, понеже би трябвало да стане яко като камък,ще ги въртя с лидълския импакт.Ще кача снимки сравнени със макита,само да не забравя!

    п.п Много ме е яд че не може да пробива къртача ,щеше да е чудна машина,не че за 200 лв.няма хасковска със всичко вкл.и въртене ама три годишна гаранция си е предимство.
    от вчера са течните дюбели, имаше ги снощи, но не ги разгледах и не знам размера.
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Нещо си се объркал. Погледни продавалника след визитата на такива бусчета.
      Аз продавалника съм го виждал, но като гледаш колко са обявите колко човека са това за цяла България? 10? 15? А и едва ли измекяри-спекуланти на подобно ниво са се видели в много пари. Т.е. не мисли, че отива и купува 10 машини. Той купува една или две и ако мине номера. Така си мисля аз де.

      То предполагам има значение и за кой магазин става дума, но този, който ми е близо до офиса и ходя на него е първия на влизане в София от подбалканския път. Отваря в 9.00 и като съм там за инструменти винаги се образува опашка от строителни бригади.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Това е моя вариант на течен дюбел



        Стана по здраво отколкото в бетон

        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          ... Стана по здраво отколкото в бетон ...
          Това на свое ли го правиш ?
          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Какво е течен дюбел?
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
              Това на свое ли го правиш ?
              За съжаление нямам 1.5 милиона лева за тоя имот.[emoji3] Обаче стана още по интересно,импакта къса 8 мм болт във дюбела лепен само в стериопор.Не съм вярвал,че може да е толкова здраво.14 дюбела нещо 50-55 лв.

              А с тази закопчалка се родих.

              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Какво е течен дюбел?
                По късно ще пиша,че още сме на скелето
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Химически анкер - двукомпонентно (обикновено) лепило, което уплътнява и залепва анкера в отвора. Обикновено има по-голяма якост от сегментен анкер.
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Някой да е купувал 3те работни маси и да има наблюдения?
                    WG 2.7 CRD

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Мда,аз попаднах на еднокомпонентно лепило,идеята е пробиваш примерно тухла четворка,в зависимост от дължината,дюбела ляга или на външната стена на тухлата или на външната и вътрешната стена на кутийката.Ако искаме здравина,примерно конзола за бойлер,обикновенно в тухлата се изкарва шпилки, от другия край на стената ,или се набива подострена арматура или кой каквото измисли.
                      Е,Фишер са го измислили...набиваш дюбела,вкарваш пистолет с лепило и от прорезите на дюбела облива лепилото и като стегне законтря от всякъде.



                      После завиваш болт,винт,шпилка или каквото ти трябва,сглобката е толкова здрава,доколкото може да държи пластмасата към винта,дюбела няма начин да излезе от лепилото.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Онуй дето е вътре му се вика чорапче.Лепилото е двукомпонентно и се смесва в човката на флакона който е от две части.В зависимост от нуждите има доста видове смола.
                        Че даже и за подводно ползване.От фишър специално за около година до сега съм закупил около 500 флакона по 595мл.Бая арматура се нареди с тяхна помощ.
                        Лошото им е че при голяма жега трябва много да се бърза иначе за около 2 минути лепилото в човката стяга и се налага смяна.
                        Другото лошо,че за големите флакони пистолета е към 400лв.Но пък изкара близо 400 флакона ползване което си е добре.
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Кви са тия цифри за химически анкер,баси.Работя с такъв от 2005та,когато единствено хилти го предлагаха.По спомен струваше над 50лв 300мл опаковка.Пистолета беше "специален" и струваше около 400лв в хилти,а чорапчетата си беха цифра,та се принудих да си ги правя от телена мрежа за сита.Сега 410мл опаковка ми идва под 18 лв и с нея правя около 35 монтажа ф12х100мм.Пистолета струва двайсетина лева и работя с него пета година.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
                            Кви са тия цифри за химически анкер,баси.Работя с такъв от 2005та,когато единствено хилти го предлагаха.По спомен струваше над 50лв 300мл опаковка.Пистолета беше "специален" и струваше около 400лв в хилти,а чорапчетата си беха цифра,та се принудих да си ги правя от телена мрежа за сита.Сега 410мл опаковка ми идва под 18 лв и с нея правя около 35 монтажа ф12х100мм.Пистолета струва двайсетина лева и работя с него пета година.
                            Коста, давай инфо че трябва да вадя едни железа за колони за пристройка, 14мм. рифел. Трябва ми здрава и не толкова скъпа смола. В 16мм дупка стават ли, на да кажем 50см дълбочина?
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Ако искаш утре ме питай на лс,да не излезе че съм агент на фишер

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Ронин, пак да те попитам, мотивиран от снимката, поместена в по-горните ти мнения. Този винтоверт / акумулаторния /, който носиш надолу, става ли за нещо? В смисъл доволен ли си?
                                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X