Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Те една щуротия

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171001_161819.jpg
Прегледи:1
Размер:512.0 КБ
ID:5768278

    ...остава да си изографисам и ДКН!
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Мани,че ме яд тъй като не се класирах за моя.Ако някъде е останало за СУВ и го видите свирнете да си взема.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Хвани го с някакви ластици или въжета,6 месеца една от мойте коли стоя на открито цяло лято без навес,сянка и т.н Сложих и подобно мисля от Лидъл и беше Ок,като изключим факта че няколко пъти го намирах я във градината я във комшията от вятъра.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Това не държи ли влага към колата?
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Има си и колан напречно по средата отдолу.Пише че е добре на три,четири дни да се развива.Аз го сложих да видя кво съм си купИл аджеба.Ще го ползвам по скоро лятото като че ли!
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Преди около 2 години от Лидл си купих на промоция куфар с инструменти - 2 тресчотки 1/2 и 1/4 цила, заедно с всичките принадлежности. Цената беше 79 лв. КАто качество бих ги определил като по-скоро добри. Разбира се, не са на нивото на Riko, но за тази цена са повече от добри.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                Това не държи ли влага към колата?
                Имахме един москвич, дето вечно беше с покривало. Влага имаше, но от нея нищо не му стана.
                Но пък от вятъра боята по ръбовете се изтри до ламарината
                Сигурно става за слънце ...
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Едновремешните покривала бяха плат доколкото си спомням, и най вероятно дишащи. Не че това е била идеята ама в социкономиката по сложни неща не ставаха.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    БЕха от брезент!!!Тате Москвича го завиваше...60 кинта го е купувал!Тва седемдесетте години!
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                      БЕха от брезент!!
                      Потвърждавам! Моето стои в мазето, но вече е проветриво благодарение на мишките.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Лидълското чергило хич не е лошо. Като гледам е от същия материал, от който е направено и мотоциклетното им. Има някаква УВ защита.... Няколко години го използвах всекидневно на скутера , който седи на открито. Пластмасите отдолу все още са свежи, което потвърждава , че отблъсква до някаква степен вредите от слънцето. Един силен вятър ми го скъса и се наложи да го сменя. Пак със същото.
                        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                        Toyota Land Cruiser KDJ 125

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Гледам в нашия Лидъл има компресори 25л за 240 лв, до колкото знам с 3 години гаранция. Полвал ли е някой такъв, дали са читави? Има ли начин това компресорче да задвижва гайковерт и малък пистолет за боя да речем, за любителско ползване? Имам и още една бутилка, която мога да му закача...
                          Don't hunt IF you can't kill
                          първо 0883 после 333 накрая 448

                          LZ1BGD

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Няма смисъл да му закачаш бутилка. За "гаражна" работа вероятно става, на моменти ще ти се налага да го поизчакваш. До преди 2 месеца работех подобно и за каквото ми трябваше общюо взето вършеше работа, например гайковерт колкото да си сваля и кача гумите, епизодично и плазмен резак. За бояджийаки пистолет - колкото да боядисаш врата или евентуално капак става, с изчакване между ръцете.

                            Има го в момента в раздел "продавам".
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Гледам че другата седмица пускат при нас в пловдив пневматичната серия инструменти. Някой ползвал ли ги е мисля да взема пистолет за болтове и тресчотка ще ги ползвам за работа по колата ми не професионално
                              Газ 69 2.4i
                              Густо майна, пътят свърши !!!
                              GSM: О895 7О6О59

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Агоп Серопян Преглед на мнение
                                Гледам че другата седмица пускат при нас в пловдив пневматичната серия инструменти. Някой ползвал ли ги е мисля да взема пистолет за болтове и тресчотка ще ги ползвам за работа по колата ми не професионално
                                Пистолета е откровено слаб. Но тресчотката си я бива

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X