Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Подозирам, че батериите 20v си тръгват лека -полека след 30-на цикъла, нещо като 15-20% да речем.Но след плуването(по време на буря) в 5-6 санта вода на НЕ-импакта 20в заедно с батерия и зарядно и отличната им работа след това точка
    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Бяха пуснали едни тънки черни ръкавици - що ли не си взех повече?
      Много здрави, не спарват.
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
        Бяха пуснали едни тънки черни ръкавици - що ли не си взех повече?
        Много здрави, не спарват.
        Нещо много пари ми се видяха,днес щях да ходя да купувам подобни и забравих,ама трябват.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          На някой да му се разделя с винтиверта от Х20 серията?
          Land Rover Defender 110SW 300tdi

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
            На някой да му се разделя с винтиверта от Х20 серията?
            Колко беше в магазина заедно с батерия ?
            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Нямам идея колко е бил... предполагам комплекта е бил около 100-120лв?
              Land Rover Defender 110SW 300tdi

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                Аз такера си купих (такер ли е, текер ли е, телбод по нашенски) ама сега къде да му търся пирончета такива и качествени телчета? Че пирончетата в комплекта са малко пък телчетата нещо много често се подвиват вместо да се заковат!

                джъмбо

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Здравейте, гледах в единия сайт за продажби О.х има да продават лидълските инструменти. Имаше една обява с продажба на т.н. дефектни стоки със проблемен спусък или батерия. То си е рисково да вземеш, но ако е действително проблема се разрешава със 3лв, както е написал продавача си е вариант. Обявата мисля, че беше от Самоков.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Зарядни с дисплей другата събота.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                      Телчетата и пирончетата се оказаха стандартни та си купих маркови от Войнишки.
                      https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=3633

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Да се похваля, днес си взех 12V прахосмукачка от лидъл. С 3 накрайника, 3м кабел и перящ се филтър. Смуче като домашна 1200W самсунг. Ако на някой му е писнало да разпъва кабели за голямата прахосмукачка, а обича да му е чистичко в колата да не се замисля, а да тича до лидъл .

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Кач парасъ че не го виждам в брошурата
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            Да се похваля, днес си взех 12V прахосмукачка от лидъл. С 3 накрайника, 3м кабел и перящ се филтър. Смуче като домашна 1200W самсунг. Ако на някой му е писнало да разпъва кабели за голямата прахосмукачка, а обича да му е чистичко в колата да не се замисля, а да тича до лидъл .
                            Не съм съгласен с това мнение...Нищо лично, но приписваните ,качества" на въпросната прахосмукачка не съществуват. Не смуче като 1200 ватова, правосмукачка, но е повратлива...Като цяо е сволоч....
                            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                              Не съм съгласен с това мнение...Нищо лично, но приписваните ,качества" на въпросната прахосмукачка не съществуват. Не смуче като 1200 ватова, правосмукачка, но е повратлива...Като цяо е сволоч....
                              Колега, също нищо лично. Мога да ти денонстрирам, че машинката смуче перфектно. Може да си случил на кофти бройка или да е др. модел. В момента не съм вкъщи да я снимам.

                              Цената е ~20 гущера, не помня точно.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Голям,малък шлайф, винтовер 20в.,перфоратора 1050в.,циркуляр- в момента ги смазвам от работа и съм много доволен. Около машините има и куп щуротии които съм купувал от лидл-свредла,битове...и те са в употреба.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X