Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
    Наскоро се сдобих с импакт и направо не знам, какво съм правил без такава машина.
    Моя не е лидълски, че нещо ...
    Та импакта ми е комплект с верт, ми верта си стои аха чистак нов, пък импакта доста съм го поотъркалял.
    Аз изпуснах импакта и сега съжалявам...
    Лошото е, че на пазара такива винтоверти на други производители са най-малко 3 пъти по-скъпи.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
      Аз изпуснах импакта и сега съжалявам...
      Лошото е, че на пазара такива винтоверти на други производители са най-малко 3 пъти по-скъпи.
      Импакта няма много общо с винтоверта, много по-близо е до гайковерт.
      Нямам идея как е лидълския, че не съм им фен.В смисъл имам тяхна прахосмукачка, много добра, но няма да повторя, че ей сега се чудя от къде да и купя филтър, пък цените на Керхер, взех миналата година 18 или 20 волтовия верт, ми след няколко отвора със степенчатото свредло пропуши и ... пък същото упражнение съм го правил доста пъти с 10,8 волтов верт.
      Честно казано не ми е ясно това залитане по лидълските играчки, за пример в момента има туин сет на Бош верт и импакт за към малко над 300 кинта. Та за колко пари беше лидълския ?
      Аз забих туин сет на Метабо с една 2 АЧ и една 4АЧ батерия за към 410 - 420 лева с доставката от Англия, та ...
      Как да е, отплеснах се, мисълта ми е, че ако търси човек има доста добри оферти по света и у нас.
      В крайна сметка импакта е уникална машина.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
        Мнения за ръчния циркуляр идната седмица? Вдигам два етажа и ще ми ърябва за кофражите.
        Имам и двата циркуляра (този и по-малкия). Съветвам те, ако си решил да го купуваш, директно да си купиш и подходящ за машината читав диск. Дискът в комплекта няма да ти свърши особена работа. Сложил съм диск на Макита и реже смело с него.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
          Аз изпуснах импакта и сега съжалявам...
          Лошото е, че на пазара такива винтоверти на други производители са най-малко 3 пъти по-скъпи.
          Сигурно съм го споменавал много пъти,фен съм на макита и имам почти всичко от тях,винтовертите не им знам точната бройка вече,лидълския импакт май беше 120 или 125 лв. Незнам и аз как 20 г.съм работил без импакт,убих една 14.4 волтова макита,счупих още една докато опитвах да въртя големи винтове,докато лидълския се справя със същите винтове като на майтап.Ако смятам двете макити тоя импакт от Лидъл ми струва 885 лв.
          Аз съм на 43 г.всеки ден работя с инструменти и съм на такъв етап че не питам колко струва инструмента а имам ли нужда от него.Бош няма да купя,поради прекалено високия процент данък марка,девоулт бих предпочел пред Бош но зависи за каква машина иде реч,примерно лазерните нивелири на девоулт незнам с кой модел на Бош да ги сравня,даже макита са зле там.От Хитачи имам горчив опит и разочарование.Купихме три винтоверта по 400 лв.броя а те не издържаха и на една десета от ресурса на макита,да не кажа и че бяха и по слабо и батериите не струваха,при едно леко дъждовно ръмене,умряха и зарядните на Тея хитачита.
          Последно редактирано от Roninn; 03-09-17, 20:29.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
            Аз такера си купих (такер ли е, текер ли е, телбод по нашенски) ама сега къде да му търся пирончета такива и качествени телчета? Че пирончетата в комплекта са малко пък телчетата нещо много често се подвиват вместо да се заковат!
            Търси ги пак в самия Лидъл или им поръчай......
            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
              ,.......
              Нямам идея как е лидълския, че не съм им фен..
              Ами как е лидълския?От преходчето за вложки направи тирбушон! Не успя както в клиповете да развие джанта ,но усука прехода.За развиване и завиване на М8 болтове в голямо количество е идеален.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                И, аз като като Ронина, нямам си на идея каква съм правил без импакт, но и импакта си е ... покрай мен си имам един идиот, който си къса на общо основание разни нит гайки 8-10 на ръка, та същия като ми каже, тва що не го стягаме с гайковерта или импакта и ми става зле, абе идиоте, ти това, че тия детайли ще се развиват някога имаш ли го наум.
                Примерно, на мен хич не ми допада какво причиняват на резбата гайковерта и импакта на разни кекави болтове, имам наум такива примерно 4,8 и т.н., а аз не съм ги купил, ами т.н. производител, щото нали трябва да пили цена.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Искам да си взема едно винтовертче за вкъщи като ми потрябва, за по-фини и леки неща - шкаф да сглобя, някоя дупка с бургия 1мм (за едни очила например имам).
                  Евентуално и нещо по колата (но за там май само с гедоре се работи).
                  Бюджет - до 100-на лв.
                  Търся добро управление, ергономия и надеждност.

                  Имам и бормашина от същата марка (500W мисля).

                  Този го имаме от няколко години (10.8V - към 80лв струваше преди 4-5г) - як тормоз, но няма грешка, само допълнителна батерия сме купили.
                  Сега не знам как е качеството, но напоследък май е паднало (и ние връщахме).





                  Този е с 12V - дали е доста по-тежък и какво му е предимството? Струва ми се че е по-неудобен за хващане (за човек като мен с неголяма ръка)? Другите марки не знам как са в този клас като гаранция и цени. Ако има нещо читаво около тази цена - бих сменил марката.


                  Последно редактирано от hakama; 16-09-17, 10:19.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Силно препоръчвам това:
                    WG 2.7 CRD

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Сравнение с двата модела 10.V8 и 12V.





                      С Метабо 10.8V и Спарки 12V (родната ютия)
                      Парксайда 12 V направо къса бургии

                      <a href="https://www.youtube.com/watch?v=Cw_xQYx6O60" target="_blank">

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Телчетата и пирончетата се оказаха стандартни та си купих маркови от Войнишки.
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Моля ако някой мярне останал ръчен циркуляр по шопските Лидъли да ме "светне" , че го изпуснах и този път.
                          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                            Моля ако някой мярне останал ръчен циркуляр по шопските Лидъли да ме "светне" , че го изпуснах и този път.
                            За такива случаи си има телефон. Изрови го, набери го и ще ти го доставят циркуляра.
                            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                              Моля ако някой мярне останал ръчен циркуляр по шопските Лидъли да ме "светне" , че го изпуснах и този път.
                              Сега бях в Lidl в Люлин 5. Имаше 6 броя циркуляри.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                                Сравнение с двата модела 10.V8 и 12V.





                                С Метабо 10.8V и Спарки 12V (родната ютия)
                                Парксайда 12 V направо къса бургии

                                <a href="https://www.youtube.com/watch?v=Cw_xQYx6O60" target="_blank">
                                Тия клипчета колко смях са, не е истина.
                                Спаркито къде го бутат хич не знам, с тая батерия...
                                Имам аналогична на показаното метабо машина, моята е със сваляем патронник, като лидълската, но ..., имам и аналогичен Крес, ми вярваите ми, ни една от тях не би могла да завие толкова видии, какво остана за лидълския т ...к.
                                Цялата работа с тия видии не е за верт, виж импакт ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X