Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Audi_V6 Преглед на мнение
    Здравейте, перфораторът според мен няма съединител. Купих си преди година от предишната акция. С 10 мм бургия уцелих арматура, машината ми изви ръцете, а бургията се деформира - изправи леко спиралата. Бургията си е тази от комплекта. Говоря за големия перфоратор.
    Според мен въпросния перфоратор има съединител,не купих такъв ,но съм на 99% сигурен че има.
    Китайските ментета от тоя клас имат.Съединителя сработва трудно,тая машина е предвидена да върти 32 мм.в бетон.

    п.п За целия си стаж като монтажник никога не съм виждал деформирана спирала на свредло за бетон.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
      До сега само на един винтоверт съм заварвал паста от производителя, но беше откровено лоша и неподходящо количество. А тъй като MOSFET-ите греят при работа, е добре топлоотдаването да е добро. Не е рядко срещан проблем винтоверт или друга машина с плавно регулиране на оборотите да загуби тази си функция поради изгорял MOSFET в следствие на прегряване. Затова си слагам паста, поне ще знам, че такава има и съм направил нужното, за да защитя машината от повреда. А смяната на въпросния MOSFET е пипкава работа.
      Това е акумулаторния перфоратор от Лидъл,отворих го за да го почистя и оборя колега от форума че не бил перфоратор а ударна дрелка,та това е

      Ти си отварял спусъка за да сложиш термопаста?

      https://youtu.be/0PfNaIErQA4



      Сега разгледах новия акумулаторен перфоратор,разликите със предишния са няколко.

      Стария,със червения куфар ,вътре в куфара си има отделение за свредлата ,могат да стоят насипни и няма да се разпилеят.Новия със черния куфар няма такива отделения.Стария е много по добре

      Втората разлика е копчето за превключване на въртене/въртене със удар,на новия е по изпъкнал и се върти от 0 до 180 градуса
      На стария е по малко копчето и се върти от 0 до 130 градуса примерно.

      Третата очевидна разлика е В2 батерията която е съвместима със флекса,импакта от последните акции.

      Други разлики не виждам външно.Понеже напоследък много често ползвам импакта,ми се искаше да имам втора батерия за него,но се заинатих за 4 амперчасовата батерия и чакам.
      Последно редактирано от Roninn; 12-08-17, 07:54.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Това е акумулаторния перфоратор от Лидъл,отворих го за да го почистя и оборя колега от форума че не бил перфоратор а ударна дрелка,та това е

        Ти си отварял спусъка за да сложиш термопаста?

        https://youtu.be/0PfNaIErQA4



        Сега разгледах новия акумулаторен перфоратор,разликите със предишния са няколко.

        Стария,със червения куфар ,вътре в куфара си има отделение за свредлата ,могат да стоят насипни и няма да се разпилеят.Новия със черния куфар няма такива отделения.Стария е много по добре

        Втората разлика е копчето за превключване на въртене/въртене със удар,на новия е по изпъкнал и се върти от 0 до 180 градуса
        На стария е по малко копчето и се върти от 0 до 130 градуса примерно.

        Третата очевидна разлика е В2 батерията която е съвместима със флекса,импакта от последните акции.

        Други разлики не виждам външно.Понеже напоследък много често ползвам импакта,ми се искаше да имам втора батерия за него,но се заинатих за 4 амперчасовата батерия и чакам.
        То самият спусък не се отваря. Върху него има една алуминиева плочка, захваната с винтче. Маха се винтчето и плочката пада. Под нея е MOSFET-ът. Намазваш MOSFET-а с паста, колкото да го покриеш с тънък слой. Поставяш обратно плочката и завиваш винтчето. Не го пренатягай. Това е.

        ПП: В темата за съвети за покупка на перфоратор си постнал снимки на отворения перфоратор. Плочката на спусъка там се вижда.
        Последно редактирано от wscientist; 12-08-17, 08:07.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          ... За целия си стаж като монтажник никога не съм виждал деформирана спирала на свредло за бетон.
          Ще потърся свредлото, ако не съм го изхвърлил ще снимам. Но се изкриви осезаемо, не се счупи. Което ми говори, че е с много ниско качество. Иначе машината е страхотна за парите си.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Аз имам питане - машинката за заточване на свредла става ли ?

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              Аз имам питане - машинката за заточване на свредла става ли ?
              Препоръчвам ти другия модел, които пак се търти в Лидъл. На подобна цена е.
              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Коя от двете,ако е оная за към 40-50 лв.става само за свредлата,другите за ножица,ножове и т.н мисля не става,или не става така както ми се ще,за свредлата е Ок.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                  Препоръчвам ти другия модел, които пак се търти в Лидъл. На подобна цена е.
                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Коя от двете,ако е оная за към 40-50 лв.става само за свредлата,другите за ножица,ножове и т.н мисля не става,или не става така както ми се ще,за свредлата е Ок.
                  За тази иде реч. Писна ми да ги заточвам на ръка, никога не постигам заводския ъгъл и режливост...

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Мултитуловете P9werfix щ, съответно с ножицата и с клещите, които струват по 13 пари, са с качество, като за цената си, т.е. НЕ СТРУВАТ! Купих и двата за проба и двата ще ги върна. Да не се излъже някой да ги купува. Ножиците се замазват птри рязане на по твърда пластмаса, а инструменчетата са без фиксация. Единственото хубаво. са калъфчето и добре оформената ръкохватка на мултитула, но иначе не стават.
                    Явноще тряба да купувам ,,Ледърман". Евтини добри мултитулове няма!
                    Говоря за ето това
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                      За тази иде реч. Писна ми да ги заточвам на ръка, никога не постигам заводския ъгъл и режливост...
                      Аз ползвам другата,за тая нямам представа.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                        Явноще тряба да купувам ,,Ледърман". Евтини добри мултитулове няма!
                        Вземи си викторинокс да видиш качествен мултитул
                        Ползвам клещи от 2 години и нямат грешка.
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Аз ползвам и двата модела мултитуловете от Лидъл,Тея черното с оранжевото имам три чифта,един в джипа,в мотора и един в куфара с инструменти.В джипа са нови,в мотора съм ги ползвал веднъж за някаква глупост,Тея в куфара съм ги съдрал от работа и си бачкат,не си личи цвета от ползване,в леката кола имам от другия техен модел лидълски изцяло от метал вкл и дръжките,по стегнати и здрави ми изглеждат,сравнително чат пат ги ползвам понеже са ми на удобно място,нямам забележки.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            За колата няма сми. Можеш да си ги имаш реални и напълно функционални.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Импакта на Лидъл продължава много да ме радва,дюбели 8х150


                              https://youtu.be/Rfe1LJ9reck

                              Преди няколко дни се замислих сериозно как къса без проблем болт м8, а винтове в пластмаса завива и почва да щрака на удар лекичко.Всъщност усилието идва от това колко си натиснал спусъка.
                              Последно редактирано от Roninn; 16-08-17, 20:37.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Във Румъния Лидъл в гр.Питещи,имаше доста батерии 20 волта 2 амперчаса ,х тийм със комплекта зарядно ,във първия момент реших че са пуснали 4 амперчасовата.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X