Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
    За къртене и тежка работа е екстра. За 1000 дюбели 6ца в таван не става.
    Е то хиляда дюбела в таван туй нящу шЪ ти откине ръцете сигурно!!!Имам един Бош ама малък,500w,по скоро бормашина с сдс патронник.На повече от 10 години.Става ама е слабичка!Ама па е немска да я ева!Ама слабичка!Та едно таквоз да имам за всеки случай!
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Понеже 5 джаула си е сериозен удар,със малките диаметри 4,6,7,8 мм.В бетон перфоратора в началото почти забива свредлото и то отскача и прави дълбок и широк кратер,след това си дупчи точно веднъж влезнало свредлото.Отделно над главата ,тая машина е тежка.Имам доста такива и тая ще ми е излишна,инъче си заслужава всеки лев.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Гедорито го имам ,даже два комплекта,единствено забележка,при много напън пластмасовите дръжки се извиват,което не пречи по никакъв начин.
        Викаш струва си да се купи?
        Пробвал ли си тресчотката с тръба? Знам че не трябва така да се прави
        Гаечните ключове точно ли са направени или хлапат?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Викаш струва си да се купи?
          Пробвал ли си тресчотката с тръба? Знам че не трябва така да се прави
          Гаечните ключове точно ли са направени или хлапат?
          Голямата да,свалях магарето на кията за да сваля рейката със електромотора заради една пластмасова втулка за 1.5 лв.Та там без тръба не става.

          Колко пъти ще устиска на тръба обаче ...незнам,при мен има общо три комплекта,третия е по малък ,няма гаф до сега.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Мерси

            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
              Ронинн, хайде признай си вече колко ти плащат за реклама на тази марка...как и беше името...
              Съгласен съм с теб, че има и добри попадения, но...по-голямата част са откровени боклуци.
              Говоря по принцип, а не за предстоящата промоция. Някой по-трудолюбив ще ги намери и по-евтини в братска Гърция, или другаде.
              Даже не споменавам за гаврата с малките батерии и гриндера, който върви с друга-по-голяма.
              За коя батерия става дума? За 20 волтовата X-team ли?
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Гедорито го имам ,даже два комплекта,единствено забележка,при много напън пластмасовите дръжки се извиват,което не пречи по никакъв начин.

                Ползвам подобен перфоратор,само ротора ,лагер и дръжка за него,ми струваше почти колкото цената на тоя който ще пускат.
                Комплектът ,,Гедоре", брандиран с марка Powerfix, НЕ СИ СТРУВА ПАРИТЕ! Мой роднина го има, промаза се част от накрайниците.....
                Не се лъжете..
                За перфоратора нищо не знам. Много го гледам и много му се чудя дали да го купувам...
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  При мен пък си работят много добре . Тресчотката редовно я напъвам с тръба а вложките ги млатя с гайковера и нищо не е мръднало .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Винаги ми е било чудно защо са тия каруцарски изпълнения с тръбата?

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Щото нещо не се отвива, затова.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        И трябва да напъваш с тресчотката?

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Не трябва. Писал съм
                          Но се прави редовно и е показател за здравина
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                            Винаги ми е било чудно защо са тия каруцарски изпълнения с тръбата?
                            За повече Nm
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                              За повече Nm
                              И кое е по-добре, повече Nm с тръбата, или повече J с гайковерта?

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Не съм виждал някой да има два ключа, а да няма поне две сплескани тръби и щанга Инак всеки знае и е подготвен.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X