Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    На сайта може да се закупи 3 Ач батерия и мисля че беше 20 евро.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
      На сайта може да се закупи 3 Ач батерия и мисля че беше 20 евро.
      Прати линк,че на мен ми дава грешка 404
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Надявам се да не се сметне за реклама. Това е сайта.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Прати линк,че на мен ми дава грешка 404
          Да обърна внимание само, за ъглошлайв безчетковия мотор е на друго ниво спрямо четковия. Това лично го установих наскоро. За бормашина няма толкова голяма разлика, но за този уред разликата в работата е огромна. Това е само като съвет за желаещите да закупят баерче на батерия.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Искаш да кажеш че шлайфа на батерия е с безчетков мотор,ако е така не съм разбрал.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Незнам Парксайд да имат безчеткови устройства, говоря за ъглошлайф Макита на 18v втора ръка която купих миналата седмица от ибей за добри пари и видях голямата разлика в работата с уред с четки. Ти ползваш уредите професионално а и имаш поне 3Ah батерия за Makita така че ти препоръчвам да опиташ.

              П.П.
              Понеже темата е за инструменти на Лидъл, да кажа че аз ги харесвам, но в случая посочвам че за някои тулове безчетковите електромотори оказват много положително влияние. Това за инфо от собствен опит само.
              Последно редактирано от disko04; 23-08-17, 09:55.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Мда,взех един винтоверт Бош ,безчетков,разликата е голяма.Доста по плавен старт,някак си по мазно върти и най яркото усещане е че въртящия момент е еднакъв ,независимо от оборотите,или по точно в почти целия диапазон.

                п.п Вчера завивам едни винтове 250 х8 мм.
                Със глава на видия,не шестостен.Понеже лидълския импакт беше във колата а тя на 150 метра нанагорнище до нея,под ръка ми беше 14.4 волтовата макита.Навъртях със нея винта и сантиметър преди да прибере винта се размаза главата на винта,бита превъртя и естествено направи почти идеален конус.Нито напред нито назад,със клещи също на става,равнината е вертикална и изключено да цапаме,нараним и т.н.
                Половин час никакъв успех да развием винта.На крачка бях да ходя за Цо2 със идея да заваря друг болт за главата на заседналия винт.
                На паркинга реших да пробвам със импакта.Забих колкото ми беше възможно най широкия бит,импакта потрака на няколко пъти и болта поддаде и се разви.Нямам думи да опиша колко се радвам на тая машина.
                Последно редактирано от Roninn; 23-08-17, 20:05.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Мнения за ръчния циркуляр идната седмица? Вдигам два етажа и ще ми ърябва за кофражите.
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Циркуляра съм го плзвал за една кухня. Доволен, не знам дали цената си заслужава спрямо тези които са "маркови"

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Един приятел вдигна два пъти по два етажа с един черен на цвят циркуляр на Айнхел. Ако се приемат за истина слуховете, че Парксайд са ребрандиран Айнхел, имаш шанс да си свършиш работа. Между другото, той ползваше и електрически верижен трион със същия успех. Трионът вече беше на Спарки.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        За конкретния инструмент не знам, иначе е полезен.
                        Но за кофраж само верижен. Ръчен, а и стационарен съвсем рядко, може и без тях.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Аз такера си купих (такер ли е, текер ли е, телбод по нашенски) ама сега къде да му търся пирончета такива и качествени телчета? Че пирончетата в комплекта са малко пък телчетата нещо много често се подвиват вместо да се заковат!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            На паркинга реших да пробвам със импакта.Забих колкото ми беше възможно най широкия бит,импакта потрака на няколко пъти и болта поддаде и се разви.Нямам думи да опиша колко се радвам на тая машина.
                            Наскоро се сдобих с импакт и направо не знам, какво съм правил без такава машина.
                            Моя не е лидълски, че нещо ...
                            Та импакта ми е комплект с верт, ми верта си стои аха чистак нов, пък импакта доста съм го поотъркалял.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                              Аз такера си купих (такер ли е, текер ли е, телбод по нашенски) ама сега къде да му търся пирончета такива и качествени телчета? Че пирончетата в комплекта са малко пък телчетата нещо много често се подвиват вместо да се заковат!
                              Последно съм си купувал от Топливо П-образни телчета за лидълския такер.
                              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                За конкретния инструмент не знам, иначе е полезен.
                                Но за кофраж само верижен. Ръчен, а и стационарен съвсем рядко, може и без тях.
                                Верижен имам, но там всичко е +/- 1см а с ръчния 1-2 мм отклонение.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X