Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
    300 нм на една втора е шега някаква. Ако развие гума си е чист късмет.
    Ако е стягано с цолски или метър и половина тръба няма шанс.
    Според теб на колко нютона трябва да се стягат гумите?
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
      Ако е стягано с цолски или метър и половина тръба няма шанс.
      Според теб на колко нютона трябва да се стягат гумите?
      Не попадна на човек. Ела нагледно да ти покажа разликата м/у 300 500 и 1000 нм на 1/2-а. Горе-долу от 2001-ва ги боря тия гайковерти. Та е шега 300 ,при това лоша...
      Калин Владов,09РСПБЗН

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
        Не попадна на човек. Ела нагледно да ти покажа разликата м/у 300 500 и 1000 нм на 1/2-а. Горе-долу от 2001-ва ги боря тия гайковерти. Та е шега 300 ,при това лоша...
        В този ред на мисли, препоръчай нещо до 400нм примерно и да не струва колкото малка лека кола, защото нямам сервиз и не е смислено да взема най-скъпото на пазара.
        Subaru Legacy 2.5
        Suzuki GS500 E

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
          Не попадна на човек. Ела нагледно да ти покажа разликата м/у 300 500 и 1000 нм на 1/2-а. Горе-долу от 2001-ва ги боря тия гайковерти. Та е шега 300 ,при това лоша...
          Аз не твърдя,че ги има 300 нм.
          Не ми отговори за стягането на джантите.
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Взех гайковерт днес.Закачих му оранжевия маркуч.Затрака леко и толкоз.



            Естествено бях подготвен,сложих 10 мм.маркуч и пистолета тръгна,пуснах го на около 7.5 бара и си работи безгрижно.На транзита гайките ги развива без проблем.На джипа първата я свали,на втората се озори.

            Маркуча ми е към 15-20 метра дълъг.

            Във инструкцията пише мин.9 мм. Маркуч и максимум 10 метра дължина. Отделно че в момента въздуха минава през цялата пневмогрупа,въпреки това си бачка много добре.Като закача маркуча Тея дни директно на бутилката ще стана още по добре.Даже и в момента ме устройва.
            Последно редактирано от Roninn; 15-10-17, 21:44.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              М да с това детско компресорче

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                М да с това детско компресорче
                С това боядисвам ,рядко закачвам 70 литрова бутилка ,въздух има,недостиг досега не съм усетил,а и играчката е маркова,мисля 170 л му беше дебита.Пак отбелязвам че проблема е в стечението на маркуча.Ползвам и ексцентрик шлайф и пистолет за пирони,компресора си ги храни без затруднения,гайковерта също го храни,като изкарам директен изход от бутилката ще ползвам 100% от възможностите на гайковерта.

                п.п Нямам никакъв проблем да купя какъвто и да било компресор ,стига да се налага.Даже за пробата мислих да надуя пистолета със цо-2 ,ама нямам подходящ редуцир,Тея със които разполагам са до 30 литра.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                  Аз не твърдя,че ги има 300 нм.
                  Не ми отговори за стягането на джантите.
                  Аз твърдя че ги има. И не достигат. Гайките се стягат толкова ,колкото трябва. И се развиват с двойно ,догодина.
                  Калин Владов,09РСПБЗН

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    С това боядисвам ,рядко закачвам 70 литрова бутилка ,въздух има,недостиг досега не съм усетил,а и играчката е маркова,мисля 170 л му беше дебита.Пак отбелязвам че проблема е в стечението на маркуча.Ползвам и ексцентрик шлайф и пистолет за пирони,компресора си ги храни без затруднения,гайковерта също го храни,като изкарам директен изход от бутилката ще ползвам 100% от възможностите на гайковерта.

                    п.п Нямам никакъв проблем да купя какъвто и да било компресор ,стига да се налага.Даже за пробата мислих да надуя пистолета със цо-2 ,ама нямам подходящ редуцир,Тея със които разполагам са до 30 литра.
                    При 20 метра маркуч си 2 атм. надолу, така че спокойно му докарай 9 атм. и нямаш проблеми.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                      Аз не твърдя,че ги има 300 нм.
                      Не ми отговори за стягането на джантите.
                      Алуминиеви джанти със стоманена вложка се стягат на 121 - 128 Nm.
                      За стоманени джанти до около 250 е добре. Зависи по скоро от главините.
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        Алуминиеви джанти със стоманена вложка се стягат на 121 - 128 Nm.
                        За стоманени джанти до около 250 е добре. Зависи по скоро от главините.
                        Исках да видя Нисан какво казват по въпроса щото на 61 имаше саморазвиващи се. Даже продават едни анджаклами да си следиш дали се саморазвиват. Нищо не казват, но пък казват кое центрира джантата 3:57

                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                          Аз твърдя че ги има. И не достигат. Гайките се стягат толкова ,колкото трябва. И се развиват с двойно ,догодина.
                          Повече от 25 г си изкарвам хляба като шофЕр, и до сега не ми се е налагало да ползвам тръби и тем подобни, след като аз съм си стягал джантите!
                          Когато се намесят гумаджиите,си трябва тръба,че на пътя няма от къде да извадя гайковерт.
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Тъй....Днес моя милост установи че отпред на транзита няма две еднакви гайки,след което дружно бяха закупени 10 бр.чисто нови.Съответно след работа,със няколко бързи връзки ,нипели 1/2,3/4 ,и 3/8 цо-2 ,флекса и т.н Беше заварен нипели,връзки и т.н

                            На практика имаме 75 литра бутилка,от нея директно изход 10 мм.и лидълския гайковерт.Маркуча скъсен да мога да стигна до колата отзад.Тоест нещо към 6-7 метра.

                            Резултат,след стягане на гайките,със щатния ключ към 30-40 см.стъпвам отгоре ,тежа точно 99 кг. Скачам със цялата си тежест и на 3-4 път гайката поддава,аз досега никога на никоя си кола така не съм стягал...видео като успея да си оправя телефона.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Начи гайки се стягат с 10-12 кг/м
                              въпроса е че като спекат трудно се развават
                              ако си ги стегнал с повече лошо.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Пробвах със динамометричния ключ над 250 нютона стяга гайковерта..колко повече незнам.
                                Аз съм Предоволен от покупката...като се сетя колко съм въртял на ръка,пробвах го на шарнирите и накрайниците,развива ги без да се замисли
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X