Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Българин отива в Америка да работи при негов приятел.Когато се срещат,приятелят му посочва една улица в центъра на Ню йорк и казва:

    -Аз,прияталю,работя на тази улица.Всяка вечер намирам по нещо-я обица,я пръстен,я някоя банкнота и така си живея.Ти ще работиш на онази.

    Същтата вечер още двамата излезли на работа и новият както се разхождал из неговата улица,видял под една улична лампа доста дебел портфейл на тротоара.Тъкмо се навел да го вдигне,па се замислил и му теглил един здрав ритник.

    -Айде стига бе,още от първия ден ще работя....

    Коментар


    • От: Вицове

      Син води вкъщи любимата си и я представя на майка си:
      - Мамо, това е чудесна девойка. Тя умее да готви отлично, обича да меси баници, почиства къщата идеално....
      - Чудесно, сине! Двайсет лева на ден и да идва във вторник и петък..

      Коментар


      • От: Вицове

        Жителите на пловдивския квартал Столипиново са определени от независима организация за най-романтичните хора в България.
        - Това пък защо?
        - Ами, защото всяка вечер вечерят на свещи…



        - Ало, обаждаме се от автосервиза. Жена ви дойде да остави колата за ремонт, но ние не знаем, кой ще ...
        - Ясно, за колата ще платя аз.
        - Не за това се безпокоим. Искаме да знаем, кой ще плати за ремонта на сервиза?



        - Дайте ми, моля, ето този червен плюшен задник.
        - Господине, това не е задник, а сърце!
        - Само да ви кажа - 20 години работя като кардиохирург. Дайте ми червения плюшен задник.



        Мъжа се провиква на двора:
        - Писе, писанке, къде си?
        Жена му го чува и му отвръща:
        - Тук съм, скъпи!
        А мъжът отговаря:
        - Разкарай се ма, търся котката!



        Стои катаджия на пътя и спира коли. Спира първа.
        - Господин шофьор, вие сте пиян!
        - Не, не съм пил.
        - Тогава духнете в балона.
        Шофьорът духнал балона. Катаджията:
        - Първа степен на опиянение! Глоба петдесет лева!
        Шофьорът платил и си тръгнал. Катаджията спира втора кола.
        - Господин шофьор, вие сте пиян!
        - Не, не съм пил.
        - Тогава духнете балона.
        Шофьорът духнал. Катаджията:
        - Втора степен на опиянение! Глоба сто лева!
        Шофьорът платил и си тръгнал. Катаджията отново спира кола.
        - Господин шофьор, вие сте пиян!
        - Не, не съм пил.
        - Тогава духнете балона!
        - Ама това е презерватив?!
        - Действително не сте пил...

        Коментар


        • От: Вицове

          Момче пита баща си:
          - Татко, какво е това политика?
          - Ами как да ти обясня по-накратко?- отговаря бащата.
          - Аз съм демокрацията, защото аз печеля парите, майка ти е правителството - тя ги харчи. Ти си народът - за теб се грижим, прислужницата е работническата класа, а малкото ти братче е бъдещето.
          През нощта момчето отива при майка си и гледа че тя е заспала. После минава през стаята на малкото си братче и вижда, че се е наакало. Поглежда през ключалката във стаята на прислужницата и я вижда в леглото с баща си...
          На сутринта всички се събуждат и детето отива при баща си и казва:
          - Татко, разбрах що е политика! Докато правителството спи, демокрацията чука работническата класа, народът е пренебрегнат, а бъдещето е цялото в лайна!


          Коментар


          • От: Вицове

            В една фирма кандидатствала една провинциалистка за секретарка. Назначили я и сутринта на първия работен ден тя:
            - Шефът дье йе бе?
            И колежката и:
            - Ами, мен на дивана, а тебе не знам..
            LZ1ZAH

            Коментар


            • От: Вицове

              Обичам честушките:

              Червената шапчица седнала на носа на Пинокио и се развикала:
              - Лъжи ме, Пинокио! Лъжи ме!
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • От: Вицове

                По какво се познава кой е истински софиянец? По това, че си затиска киселото зеле в мазето с жълто паве.
                LZ1ZAH

                Коментар


                • От: Вицове

                  - Асане, къде с тези папки, бе?
                  -На чридително събирание, бате.
                  - Пак циганска фондацийка ли, а?...
                  - Не ве, бате! Ши праим ГРОБ!
                  - Кой е умрял бе, Асане?
                  - Никой ни е мрял,ни ужувял разбииш ли? Ши чридяваме ГРОБ.
                  - Какъв е този ГРОБ, бе Асане?
                  - Граждани Роми от Ограбена България. А бат Бойко ше е главния гробар-сетили са ся ?

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    След връчването на званието "Доктор Хонорис кауза" на Стоичков, речника на академичните термини се обогати с два нови.
                    "Алма ти матерна" и "Хонорил съм ти каузата"

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Центъра на перник. Кафе на 2 нива - на долното седят двама на по кафенце и скучаят... на бара седи човек и чете сутрешния вестник...
                      Първия от двамата се обръща към втория:
                      - абе...
                      - оу...
                      - а на бас, че не моеш ся да идеш и да му плеснеш на тоя един зад врата...
                      ... ... ... ... - ... на кво?
                      - ми... петарка!
                      - готооо!
                      Отива тоя и пляяяссс:
                      - еееей Пешоооо, къде одиш бе, шо стаа - не съм те виждал 100 години, загуби се...
                      Човека само дето не си пробил дупка във вестника:
                      - Господине, имате грешка, аз не съм Пешо, припознали сте се!
                      - аууууу, човек, верно ли - извиняай! Ма приличаш... извиняай!
                      Сяда си и авера вади петарка...
                      Минало се, не минало - втория пак:
                      - абе...
                      - мм...?
                      - десет, ако идеш да му отвъртиш още един...
                      - нема яд!
                      Пак се вдига и отива до бара - пляяяясссс...:
                      - Пешо! Глей са! Праиш се че не ме познаваш, ма те гледам: ти си бе! Аз съм, не ме ли позна!?!
                      ...!?! Господине!
                      Не съм Пешо! Ето ви лична карта! Спрете вече с тия грубиянщини!
                      - Ееее, човеек... мноу съжаляам, ма само ако знаеш колко приличаш - одрал си му кожата! А не сме се виждали от много време - у казарма бееме заедно - домъчнело ми е... бееме си много дружки...извиняай!
                      На човека му писнало да го пердашат и се качил на второто ниво.
                      Долу, тоя си сяда, другия му вади десет и му вика:
                      - Слушай! Двайска веднага изскачам, ако идеш пак да го положиш тоя...
                      - ... ма немаш грижа!
                      Качва се горе - пляяяяяссссс!
                      - Абе Пешо! ...бе ей те къде си бил бе, а аз доле един го утепах от бой заради тебе...!

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
                        Центъра на перник. Кафе на 2 нива - на долното седят двама на по кафенце и скучаят... на бара седи човек и чете сутрешния вестник...
                        Първия от двамата се обръща към втория:
                        - абе...
                        - оу...
                        - а на бас, че не моеш ся да идеш и да му плеснеш на тоя един зад врата...
                        ... ... ... ... - ... на кво?
                        - ми... петарка!
                        - готооо!
                        Отива тоя и пляяяссс:
                        - еееей Пешоооо, къде одиш бе, шо стаа - не съм те виждал 100 години, загуби се...
                        Човека само дето не си пробил дупка във вестника:
                        - Господине, имате грешка, аз не съм Пешо, припознали сте се!
                        - аууууу, човек, верно ли - извиняай! Ма приличаш... извиняай!
                        Сяда си и авера вади петарка...
                        Минало се, не минало - втория пак:
                        - абе...
                        - мм...?
                        - десет, ако идеш да му отвъртиш още един...
                        - нема яд!
                        Пак се вдига и отива до бара - пляяяясссс...:
                        - Пешо! Глей са! Праиш се че не ме познаваш, ма те гледам: ти си бе! Аз съм, не ме ли позна!?!
                        ...!?! Господине!
                        Не съм Пешо! Ето ви лична карта! Спрете вече с тия грубиянщини!
                        - Ееее, човеек... мноу съжаляам, ма само ако знаеш колко приличаш - одрал си му кожата! А не сме се виждали от много време - у казарма бееме заедно - домъчнело ми е... бееме си много дружки...извиняай!
                        На човека му писнало да го пердашат и се качил на второто ниво.
                        Долу, тоя си сяда, другия му вади десет и му вика:
                        - Слушай! Двайска веднага изскачам, ако идеш пак да го положиш тоя...
                        - ... ма немаш грижа!
                        Качва се горе - пляяяяяссссс!
                        - Абе Пешо! ...бе ей те къде си бил бе, а аз доле един го утепах от бой заради тебе...!
                        http://www.youtube.com/watch?v=Yqz6YARLgtU
                        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          After a 2 year study, the National Science Foundation announced the following results on America's recreational preferences:
                          1. The sport of choice for unemployed or incarcerated people is: basketball.
                          2. The sport of choice for maintenance level employees is: bowling.
                          3. The sport of choice for blue-collar workers is: football.
                          4. The sport of choice for supervisors is: baseball.
                          5. The sport of choice for middle management is: tennis.
                          6. The sport of choice for corporate officers is: golf.
                          Conclusion: The higher you rise in the corporate structure, the smaller your balls become.
                          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            С във връзка с горната снимка искам да пусна един виц, който ме провокира да си сменя ника от Чинела на "B.J. Titsengolf."........абе вижте сами.

                            A woman arrived at a party. While scanning the guests, she spotted an attractive man standing alone.
                            She approached him, smiled and said, "Hello. My name is Carmen." "That's a beautiful name," he replied. "Is it a family name?"
                            "No," she replied. As a matter of fact I gave it to myself. It represents the things that I enjoy the most - cars and men. Therefore I chose "Carmen". "What's your name?" she asked.
                            He answered "B.J. Titsengolf."

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              С във връзка с горната снимка искам да пусна един виц, който ме провокира да си сменя ника от Чинела на "B.J. Titsengolf."........абе вижте сами.
                              Пак като няма да е B.J. Assengolf
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                                Пак като няма да е B.J. Assengolf
                                Е, то това минава в другата "ориентация"
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X