Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
    Началото на демокрацията. Купонен режим...
    Същата ситуация, човек се реди на опашка 3 часа, идва му ред и казва на продавачката:
    - Искам две кила месо.
    - Имаме само месо осмо качество.
    - Няма значение, дайте ми две кила.
    Отива си човека вкъщи, отваря плика с месото и гледа, че освен месо има и трески, стърготини, връща се в магазина и казва:
    - Ама какво е това месо с тия трески?
    - Вие кое качество месо си купихте?
    - Осмо
    - Еми така е, при осмо качество месо, кучетата се разфасоват заедно с колибите!

    Коментар


    • От: Вицове

      Маниак на преглед при психиатър. Психиатърът:
      - Кажете ми какво е това - две колелца, две дръжки, а по средата гвоздей?
      - Ами, това е някакъв очилатко, а между очите му са забили пирон!
      - Не познахте. Ножица.
      - Забили са му ножица?! Баси маниашкото!




      Две блондинки отиват на поход. Сварва ги нощта и решават да опънат палатката. Едната казва:
      - Палатката трябва да се постави встрани от пътя.
      - Ти луда ли си, ма. Виж к'во е прашно там. Дай да я опънем ей тук на средата на пътя - на асфалта. Хем равно, хем чисто.
      Опънали палатката на средата на шосето.
      На другата сутрин се събуждат, излизат навън и какво да видят: пред палатката дълга диря от гуми, а встрани от пътя лежи преобърнат камион. Втората се обръща към първата и гордо заявява:
      - Видя ли, ма. Ако бяхме опънали палатката там, тоя сега щеше да ни е изтрепал...

      Коментар


      • Иде балотаж

        Един човек влиза в супер “high-tech” бар, където робот стои зад плота вместо барман.
        Отива човекът на бара, а роботът го пита:
        -Колко е Вашето IQ?.
        Човекът отговаря:
        -150.
        ... Роботът веднага му сипва 16-годишно уиски и започва разговор за глобалното затопляне, интерференцията на заобикалящата среда, квантовата механика, нанотехнологиите и т.н.

        Човекът остава много впечатлен от вечерта и затова и на другата вечер решава да тества робота.
        Когато роботът го пита за неговото IQ – той казва 80.
        Веднага роботът му сервира бира и му говори за футбол, карти, любими ястия, жени и пр.

        Все така заинтригуван, човекът се връща на следващата вечер отново.
        Роботът го пита:
        -Колко е Вашето IQ?.
        А човекът отговаря:
        -Мисля, че е около 20….
        Тогава роботът му сервира една голяма чаша с червено вино и го пита:
        -Е, значи пак ще гласуваме тази неделя, а?
        Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

        www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

        Коментар


        • От: Вицове

          Жена моли мъжа си:
          - Гошо, печката се развали, поправи я !
          - Да ти приличам на електротехник?
          На другия ден:
          - Гошо, мивката се запуши, отпуши я!
          - Да ти приличам на водопроводчик?
          На следващия ден Гошо се прибира, печката поправена, мивката отпушена. Пита жена си:
          - Кой поправи печката и мивката?
          - Комшията.
          - И какво поиска в замяна?
          - Да му изпея песен или да спя с него.
          - И ти коя песен му изпя?
          - Да ти приличам на певица???


          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            ...През 1985 един човек върви из града, и псува...
            Подсети ме:
            В СССР, малко след края на Втората световна война, пиян руснак се държи за един стълб и псува:
            - "Ма*а му да *** на мустакатия диктатор!
            За лош късмет, обаче, в този момент минава милиционер. Хваща го и го води в милицията. На сутринта пристига офицер от КГБ, за да разпита лично този реакционен елемент. Руснакът, вече изтрезнял, схваща какво е станало, ама малко е късно... Същият милиционер го вкарва за разпит.
            Офицерът от КГБ:
            - Кого имахте предвид, когато казахте "мустакат диктатор"?
            - Как кого?! Ами - Хитлер! Вижте на какво направи страната ни! Всичко съсипа! Ах да можех... щях да му *** м***та!
            - Благодаря Ви, другарю, свободен сте!
            И докато човекът излиза, офицерът се обръща към милиционера:
            - А сега... ВИЕ ми кажете кого имахте предвид под "мустакат диктатор", за да арестувате човека!...
            Последно редактирано от Еmil; 29-10-11, 23:16.

            Коментар


            • От: Вицове

              Звъни червеният телефон в кабинета на Тодор Живков. Вдига секретарят му и чува:
              - Как при вас перестройка идьот?
              - Другарю Живков, един ми вика, че съм идиот… – оплакал се секретарят.
              - Как ще ти вика идиот, та това е червеният телефон, я провери пак! – отговаря Живков.
              Оттам обаче пак се чува – “Как при вас перестройка идьот?”.
              - Другарю Живков, тоя продължава да ми вика идиот… – оплаква се отново секретарят.
              - Ами тегли му една майна тогава! – отсича Тодор Живков.
              - Алоо, да ти ева пу…та лелина! – нарежда нашенецът.
              От другата страна отговарят:
              - По путьом Ленина? Харашо, Харашо…
              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

              Коментар


              • От: Вицове

                Спира ме полицая и вика "пил ли си?" ...Как един път не ме пита "ял ли си..добре ли си..."?
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Полицай спира видимо посръбнал водач на МПС.
                  -Господине вие да не сте пили?
                  -Кво пили бе ей, аз съм Орел!

                  Един отива на доктор.
                  -Докторе имам един въпрос, ама трябва да заочна от самото начало за да ме разберете.
                  -Ами добре , почвайте.
                  -Прибирам се докторе в къщи и заварвам жена ми на калъп с някакъв.Грабвам ножа и а ха да го заколя, ония вика:
                  "Недей бе, аз ще гния в гроба, ти ще лежиш в затвора , а жена ти ще продължава да се чука."
                  -И какво да правя?
                  Ами направи по едно кафе- вика онзи.
                  Прибирам се на другия ден, тоя пак в леглото с жена ми.Грабвам ножа да я коля, а онзи вика-"недей бе, ти ще лежиш в затвора , тя ще гние в гробищата , а аз ще продължавам да си чукам."
                  -Ами какво да правя?
                  Ами направи по едно кафе- вика онзи.
                  Прибирам се на третия ден, пак същата ситуация, хващам ножа да се самоубивам, онзи вика:
                  "недей бе ти ще гниеш в гроба , а ние ще продължаваме да се чукаме".
                  -Ами какво да правя?
                  Ами направи по едно кафе- вика онзи.

                  Та сега въпроса ми докторе е - абе толкова много кафе не е ли вредно бе?



                  Аналогична на горната ситуация, прибира се мъжът от работа, влиза в спалнята и...
                  Тихо затваря вратата и казва-Майната и курва!
                  Влиза в кухнята да си налее ракийка, отваря хладилника , гледа , гледа и вече не издържа:
                  -А ве поне пиенето си носете бе ей!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    като сте я подкарали ...

                    Подшушват на един военен, че докато се мота по учения и командировки, жена му се чука юнашката с някакъв си Васко. Пича съответно лудва и след кратък размисъл обявява на жена си, че на следващия ден заминава за една седмица някъде на майната си.
                    Съответно, наема апартамент в отсрещния блок, наглася Драгунова и чака. По едно време вижда раздвижване в собствения си апартамент, заляга на оптиката и що да види: Някакъв изпънат млад пич, държи в едната ръка шампанско, в другата - доста скъп букет. Аха да дръпне спусъка, в това време жена му си сваля халатчето - виснали цици, някой и друг килограм в повече по дупето, целулита видим и през оптиката .... оставил пушката нашия и въздиша тежко:
                    - Пуууу .... деба и к@рвата увиснала ... чак ме е срам от Васко...
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я, и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии гениталии. Слепият Джо пита:
                      - Кой си ти?
                      Тишина.Слепият Джо хваща гениталиите по-здраво:
                      - Кой си ти?
                      Отново тишина. Джо стиска гениталите по-силно:
                      ... - Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон:
                      - Аз!
                      Джо стиска още по-силно:
                      - Кой аз?
                      Тишина…
                      - Кой аз? - стиска още по-силно
                      - П-педро.
                      - Кой Педро?! - стиска с две ръце Джо. Тишина…
                      - Питам, кой Педро?! - и още по-силно стиска…
                      - Н-немият П-педро…
                      Biagini Passo Powered By VW Syncro

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Едно семейство отива на нудистки плаж. По едно време идва детето и пита майка си:
                        - Мамо, какви са жените с големи гърди?
                        - Те са прости, моето момче
                        - А жените с малки гърди?
                        - Те са умни
                        Момчето задоволено от отговорите отишло да си играе. След малко пак пристига:
                        - Мамо, какви са мъжете с големи пениси?
                        - Нали ти казах, че мъжете с големи пениси са прости
                        - А мъжете с малки пениси какви са?
                        - Мъжете с малки пениси са умни
                        Момчето задоволено от отговорите отишло пак да си играе. След малко пристига детето при майката:
                        - Мамо, мамо тате говори с една простачка и колкото повече говори с нея толкова по-прост става.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Автосервиз. Зима е. Пешо лежи под един джип и премръзнал псува:
                          - Що не слушах мама да стана гинеколог! А? Ръцете ми все на топло щяха да бъдат!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Секретаря и кмета на едно село се разхождали вечерта в гората но изведнъж притъмняло и паднал дъжд. Най-близо била къщата на бай Иван. Влезли при него и седнали гладни:
                            - Бай Иване, да имаш нещо така пържолки да сложиш?
                            - Нямам кмете, сиромах човек съм аз.
                            - Секретар, пиши едно прасе на бай Иван от общината. А нещо сиренце, млекце да имаш?
                            - Нямам,много съм беден.
                            - Секретар, пиши една крава на Бай Иван от общината!
                            Легнали и заспали гладни. На сутринта станали те и кмета рекъл:
                            - Бай Иване абе ти оправяш ли я твойта баба?
                            - Кур нема, кмете. Кур нема.
                            - Секретар! Задраскай прасето и кравата и пиши - кур за бай Иван.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Пациент отива при доктора и му казва:
                              - Докторе нещо ми има, всяка сутрин ходя по голяма нужда точно в 6:30.
                              А докторът му отвръща:
                              - Но това не е проблем, трябва да се радвате, че организмът ви толкова добре работи като швейцарски часовник.
                              А пациентът отвръща:
                              - То работенето ясно, ама проблема е, че аз се събуждам в 7:30.....
                              LZ1ZAH

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Язди си един каубой. Стига някакъв ров:
                                - Аз съм славен каубой, ще го прескоча.
                                Сръгал коня и прескочил рова. След известно време стига до една пропаст:
                                - Аз съм славен каубой, ще я прескоча.
                                Сръгал коня и я прескочил. След още време стига до Големия каньон:
                                - Аз съм славен каубой, ще го прескоча.
                                Конят изцвилил, хвърлил каубоя на земята и му казал:
                                - Ти си славен каубой - скачай...
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X