Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
    Не съм сигурен, че това е виц:

    Явяват се две момичета на конкурс за съдии. Комисията е от пет съдии, четири възрастни жени и един млад мъж-председател. Първото момиче е дребно, пълно, грозновато и с очила. Каквото го попитат - всичко отговаря
    правилно. Второто момиче е висока, дългокрака, хубава блондинка; каквото
    я попитат - нищо не знае. Събира се комисията да реши коя от двете да
    избере:
    - Тая пълничката, тя всички закони знае и много правилно разсъждава - казват съдийките.
    - Не, ще изберем втората - казва председателят. Закони се учат, но крака не растат!
    Значи не са гледали "Грозната Бети"...

    Коментар


    • От: Вицове

      Автобус. До перфоратора стои тригодишно момиченце и едър баща. Момиченцето къса билетчетата за автобуса на малки парченца и ги пуска на земята.
      - Миме, моля те престани! – шепне бащата.
      Никаква реакция.
      - Миме, казах ти да престанеш! – повишава глас бащата.
      Отново никаква реакция.
      - Абе ти защо не ме слушаш, бе, детенце!!! – крещи бащата.
      Мимето вдига глава изненадано и с пълна сила извиква:
      - А на тебе мама като ти казва да не пикаеш в мивката, ти що не я слушаш, а???

      Коментар


      • От: Вицове

        Мъж и жена се занимават със секс.
        Жената:
        - Леко сега, а така, дай малко напред, леко вляво, сега рязко напред....
        Мъжът:
        - Абе, нещо не мога да разбера, ние секс ли правим или паркираме....

        Коментар


        • От: Вицове

          - Скъпа, виж какъв прекрасен ден е днес!
          - За какво намекваш?
          - Ами нали все ми повтаряш, че един прекрасен ден ще ме напуснеш...

          ---------------------

          - Ако отида при друг мъж, мъчно ли ще ти е?
          - Да бе, че защо да ми е мъчно?! Нито го познавам, нито ми е близък...
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Вицове

            Off-road виц, съотнесен към българската действителност:

            Попитали радио Ереван:
            - На ниво ли са българските пътища?
            Радиото отговаря:
            - Пътища не видяхме, но по-голямата част от страната е проходима с джип.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: Вицове

              - You're gonna die !
              - A?
              - You're gonna die !
              - AAA?!
              - Юргана дай, че измръзнах ма!


              "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
              Mark Twain
              СтоЕнчA

              Коментар


              • От: Вицове

                Перничанин в Атина:
                -Само не можах да разбера на какво викат "безредици"...

                P.S: Нищо лично.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Новини: "Във Финския залив се е разбил танкер, превозващ спирт. Огромно петно руснаци се движат към мястото на събитието."
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    "Софиянци, ако не искате тази нощ да ви запалят колата, изпратете SMS "не искам" на кратък номер 0166. Цена: 1.66 лв с ДДС !"
                    LZ1ZAH

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Професор изпитва свой студент, който не знае нищо. Накрая той му казва:
                      - Ако ми зададеш 3 въпроса, на които не успея да отговоря, ще ти пиша 6.
                      - Добре. Първият ми въпрос е: Кое нещо е законно, но не е логично? Втори: Кое нещо е логично, но не е законно? И последен въпрос: Кое нещо е незаконно и нелогично?
                      Мислил професорът, мислил и накрая написал отлична оценка на студента и го отпратил. После ...попитал кой от останалите ще отговори на тези въпроси. Станал друг студент и казал:
                      - Вие сте женен, а жена ви е по-млада от вас. Това е законно, но не е логично. Второ: Жена ви си има любовник. Това е незаконно, но е логично. И последно: На този любовник вие току-що писахте шестица. Това е незаконно и нелогично.


                      Влизат две циганки в аптека :
                      -Имате ли лекарство за пичи въшки ?!
                      -АУУУУ, ама как може така, какви са тези цинизми . . . трябва да влезете, учтиво да поздравите с "добър ден" и да кажете "имате ли лекарство за дамски буби" . . . . . а сега се върнете обратно и го направете както ви казах !!
                      Излизат двете, пак влизат :
                      -Добър ден, имате ли лекарство за дамски буби !?
                      -Дааа, имаме, колко ви трябва ?!
                      -Еми за две п*тки



                      Умният влиза на изпит. Питат го:
                      - Кой е основал България?
                      - Хан Аспарух.
                      - Коя година?
                      - 681. ... ... ...
                      - Къде е гробът му?
                      - Учените още не са открили.
                      - Браво! Пиша ти шест!
                      Умният излиза и глупавият му вика:
                      - Кажи ми отговорите, кажи ми отговорите!
                      - Добре - "хан Аспарух", "681" и "учените още не са открили".
                      Влиза глупавият да се яви и го питат:
                      - Как се казваш?
                      - Хан Аспарух.
                      - На колко си години?
                      - 681
                      - Ти имаш ли акъл?!
                      - Учените още не са открили.


                      Some call it a hobby, we call it a way of life!
                      Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Как се прибра снощи?
                        - Нормално... тъй или иначе щях да сменям телефона... а и тези два зъба почти не ги ползвах...
                        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Един политически

                          Барак Обама се оплаква по телефона на Бойко Борисов, че има голяма вероятност на изборите за Конгрес на САЩ неговата Демократическа партия да изгуби.
                          - Не'аш проблем, отговаря Борисов. - Ше ти помогна. Аз имам тук един мегаспец по изборите - Цветанов. Пращам ти го - всичко ше оправи.
                          Минали изборите в САЩ. Борисов звъни да пита как е минало.
                          - Абе, общо взето, тихо и спокойно беше, нищо не излезе в новините. Само че резултатът е малко странен - във всички щати с немалка преднина победи ГЕРБ....

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Класическа ситуация -Трабантче не успява да спре на светофар се удря в голям черен Мерцедес. Шофьорът на Трабанта е в ужас, но решава, че така и така ще яде бой, поне да си направи кефа. Изскача от колата, вади една манивела от багажника и започва да троши Мерцедеса. Чупи стъклата, огледалата, изкривява ламарините... Накрая оглежда, какво е направил, сяда бързо в Трабанта и изчезва. В Мерцедеса седят две мутри. Единият с мъка затваря провисналото си чене и казва:
                            - 'Баси... Братле, а предстааш ли си, к'во щеше да стане, ако ние го бяхме го ударили тоя...
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Йосиф крещи на малкия Исус: "Не ме интересува кой е баща ти! Когато аз ловя риба, никой няма да ходи по водата!!!"
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Минавам на червено, катаджията ме спира:
                                -Документите моля!
                                Отговарям:
                                -Нямам.
                                -Защо?
                                ... -Пих водка и съм ги забравил...
                                -Значи, карате пиян?
                                -Че как иначе ще карам оръжие?
                                -Карате и оръжие?!??
                                -Че как ще пазя наркотиците бе?
                                Катаджията незабавно звъни в районното и докладва, че е задържал опасен престъпник. Идва шефа и ми казва:
                                -Документите, моля!
                                Казвам му учтиво:
                                -Заповядайте...
                                -Сега духнете... така... хм, няма алкохол... Дайте да огледам колата...
                                -Да, заповядайте!
                                -Хм, чисто е...
                                Питам аз заинтригуван:
                                -А, какво трябваше да има?
                                -Колегата ми каза, че сте без документи, пиян и карате оръжие и наркотици!
                                -Браво бе, той още малко ще каже, че съм минал и на червено, а?


                                Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X