Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
    Класическа ситуация -Трабантче не успява да спре на светофар се удря в голям черен Мерцедес. Шофьорът на Трабанта е в ужас, но решава, че така и така ще яде бой, поне да си направи кефа. Изскача от колата, вади една манивела от багажника и започва да троши Мерцедеса. Чупи стъклата, огледалата, изкривява ламарините... Накрая оглежда, какво е направил, сяда бързо в Трабанта и изчезва. В Мерцедеса седят две мутри. Единият с мъка затваря провисналото си чене и казва:
    - 'Баси... Братле, а предстааш ли си, к'во щеше да стане, ако ние го бяхме го ударили тоя...
    Няколко години по-късно:
    Лъскаво 745 спира малко по-рязко на сфетофара и отзад с пищящи спирачки го натриса едно Алеко. Слизат двамата от колите, споглеждат се и ... прихват да се смеят:
    - Е, гледам, че и на тебе ти е писнало от тия вицове за трабито и мерджана...
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • От: Вицове

      Колеги, моля преди да пуснете новопрочетения от нета виц проверете дали вече някой не ви е изпреварил. Ако си направите труда да прочетете последните 5-10 страници ще прочетете някои вицове по три пъти.

      Благодаря.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Вицове

        Пепеляшка към принца:
        - Обувката ми стана! Кога е сватбата?
        - Това беше полуфиналът. Сега ще мерим сутиен.


        *******************************


        Пернишка панелка.
        На първия етаж някой киха.
        От втория се чува: -Наздраве, комшо!
        А от третия се провикват: - Ееееее, пе**расти, сами си пиете!
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • От: Вицове

          По света коледните подаръци ги слагат в чорапи. В България коледния подарък е чифт чорапи...
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • От: Вицове

            Понеже цяла сътрин гледам някакво предава не за Титаник по NG та...

            Ако Титаник бе потънал днес:
            Барак Обама: Свидетели сме на безпрецедентен терористичен акт.
            Путин: Титаник не потъна, а беше участник във водно-кинетична операция.
            Уолстрийт: Титаник е твърде голям, за да го оставят да потъне.
            Ню ейдж гуру и автор: В кораба няма дупка, освен ако не повярвате, че има.
            Бойко Борисов: Титаник нямаше да потъне, ако от тройната коалиция бяха строили магистрали.
            Яне Янев: Потъването на Титаник е опит за покушение срещу мен и явна провокация зрещу РЗС. (време за: произнасяне 7 минути и 34 секунди).
            Никола Груевски: Потъването на перлата на Македонскио флот – Титаниче, е най-големата трагедия за нашио народ за последните 8 иляди години.
            Случаен водач на голф 2 : Мда, и минауата година тука потъна един кораб у Владая. Шо винкел си замина, ей така.


            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
            Mark Twain
            СтоЕнчA

            Коментар


            • Продължение
              Костов: Случилото се, е причинено от липсата на опит и кадри у сегашното правителство.
              Волен Сидеров: Кражбите на метал от циганските малцинства доведоха и до потъването на Титаник, за което ви предупреждавах от цели десет години.
              Сергей Станишев: Липсата на политика за земеделието, както и намаления бюджет за пенсии и образование доведоха до сегашната катастрофа.
              Ким Чен №%$: Титаник не устоя на мъката от смъртта на нашия баща и вожд - другаря Ким Чен Ир и предпочете да потъне, вместо да живее без пътеводна светлина.
              Европарламента: Насрочва се заседание на 17.09.2013г. с основна тема на заседанието: Да позволим ли на Титаник да потъне, и какви икономически и най-вече политически санкции да му бъдат наложени, ако не се съобрази с решението на сесията на европарламента, след като то бъде гласувано в парламентите на всички страни членки и страни кандидатки.
              Оffnews: Ясен се гмурна в тихия океан, въвличайки след себе си и Титаник, който кораб по-късно се оказало, че не може да плува.
              Цветанов: Образувано е следствие срещу неизвестен извършител, и се провежда акция с кодовото наименование "ледчетата"
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • От: Вицове

                Е ти си по-навъзпитан и от мене.....
                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                Mark Twain
                СтоЕнчA

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  Продължение.........................................................................................Оffnews: Ясен се гмурна в тихия океан, въвличайки след себе си и Титаник, който кораб по-късно се оказало, че не може да плува.................
                  Корабът плАва!
                  ПП А ако Ясен неможе да плУва, е друг проблем.
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Въобще не сте прави. Това също е заговор на евреите. Как ви звучи Айсберг, а?
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      ............... Как ви звучи Айсберг, а?
                      Като: Айс, айс, Бейбе......
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Въобще не сте прави. Това също е заговор на евреите. Как ви звучи Айсберг, а?
                        Като дълбоко законспириран евреин, агент на Мосад, понастоящем на локация нейде из Атлантика, дебнещ откъде ще се появи символът на световното еврейско лоби за да го потопи и така да създаде смут, и предпоставка за последващи въпиющи вопли, че за пореден път са подложени на геноцид.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Седят двама мъже и се напиват. До тях каца летяща чиния, от нея излиза зелено човече и се приближава към мъжете.
                          Те все едно нищо не се е случило, продължават да пият.
                          Стояло зеленото човече, гледало ги и накрая казало:
                          - Аз съм зелено човече!
                          Мъжете го погледали и единият казал:
                          - Е, налей на зеленото човече!
                          Наляли му, то пило, а мъжете продължават да се наливат.
                          Зеленото човече:
                          - Ама аз съм зелено човече!
                          Те пак го оглеждат:
                          - Е, налей на зеленото човече!
                          Наляли му, то пак пило, а мъжете продължават да се наливат.
                          Зеленото човече не издържало и креснало:
                          - Ама аз съм марсианец, бе!
                          - Такаааааа, на зеленото човече му стига…

                          "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                          2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Ако пи$ката, която сте забили в дискотеката, си свали дрехите, това все още не означава, че ви се доверява. Виж, ако си махне и грима, преди да загаси лампата ...
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Жена сънува, че е в пустинята и я преследва гол негър.Тича запъхтяна, затъва в пясъка до колене, пада, обръща се към него и го пита:
                              - Защо ме преследваш? Какво искаш от мен?
                              Той се усмихва ехидно и я пита:
                              - А ти защо ме сънуваш?
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Грузия, диво планинско градче. Пациент сяда на стола на зъболекаря и казва:
                                - Докторе, нещо не ми се вързва… уж си зъболекар, а самият ти нямаш нито един зъб?
                                - Как да ти кажа, нали знаеш как е тук у нас в планините… закона все още е "око за око, зъб за зъб"…

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X