Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Идеалната жена за финансовия министър Симеон Дянков - 60:90:60 - със 60 години трудов стаж, 90 години възраст за пенсия и 60 лева пенсия...
    www.offnews.bg

    Коментар


    • От: Вицове

      Две блондинки решават кръстословица.Едната пита другата:

      - Мъжки полов орган с три букви?

      - Ако е отвесно - "мек"!
      ----------------------------------------------------------------
      В гората едно момченце се разхожда по пътеката и иззад едно дърво излиза една баба с пушка и казва:
      - Ти ли изнасилваш бабички в гората бе?!?!
      - Ти луда ли си, аз - неееее...
      - Е, ще ти се наложи...
      -------------------------------------------------------------------

      Баща гледа сина си да се кипри пред огледалото и пита невярващо:
      - Сине, ти обратен ли си бе?!
      - Не, тате! Аз съм принцеса!
      Последно редактирано от edoors; 19-11-11, 14:13.
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Вицове

        Седи един евреин и плаче. Идва при него друг и го пита:
        - Защо плачеш?
        - Купих си два билета от лотарията и спечелих кола.
        - Тогава защо плачеш?
        - Втория билет защо го купих?!


        Теорията е когато се знае всичко, но нищо не работи. Практиката е когато всичко работи, но не се знае защо.
        Ние съчетаваме теорията с практиката, при което нищо не работи и никои не знае защо!
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • От: Вицове

          - Ало, радиото ли е?
          - Да, кажете.
          - Намерих един портфейл с 3000 Евро, 1200 долара и 500 лв. Вътре има и шофьорска книжка на името на Йордан Петров.
          - И?! ...
          - Сега искам да го поздравите с една хубава песен!

          Коментар


          • От: Вицове

            Мили сине,
            Тъгуваме по теб. Много ни е тежко откакто си в затвора, няма кой да изкопае лозето, няма кой да засади картофите
            Мила мамо,
            И вие ми липсвате. Лозето по-добре въобще не го копайте, че за това, дето ще го намерите ще ми лепнат поне още 20 години, че и вас ще ви вкарат при мене
            ...
            Мили сине,
            С писмото ти дойдоха някакви полицаи. Изкопаха цялото лозе, нищо не намериха.
            Мила мамо,
            Каквото можах да направя оттук - направих. Засадете си картофите сами!
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • От: Вицове

              Пернишко Bloody Mery - да пиеш ракия, докато в чашата капе кръв от носа ти....






              П.П. Само да поясня: нямам нищо против Перник и перничани, само копи-пасте от един познат...
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • От: Вицове

                Баща изпраща сина си на курорт. Синът за първи път ще ходи на море. Пристигнали от село до ЖП гарата и бащата дава напътствия на сина.
                - И сине, много да внимаваш там.
                - Защо, тате?
                - Ти не знаеш, там на морето, какви могат да бъдат жените.
                - Какви тате?
                - Много коварни. Ако много не внимаваш, ще вземеш да донесеш някоя зараза вкъщи. Ще заразиш жена си. А тя мене. А аз без да знам, ще заразя и майка ти. А ти я знаеш майка ти каква е. Ще измре цялото село...

                ---------

                Трима старци на игрището за голф:
                - Момчета - споделя първият,- не ви ли се струва, че хълмчетата стават все по- стръмни от година на година?
                - Така е - съгласява се вторият. - А и разстоянието на дупките май е по- голямо, отколкото беше преди. Да не говорим за стиковете- не знам в днешно време от какъв материал ги правят, но тежат много повече!
                - Я стига сте хленчили! - кара им се третият. - Трябва да сме доволни, че все още сме от правилната страна на тревата...

                ---------

                Нощта на тайната вечеря. Влиза Иисус. Всички апостоли се въргаляг пияни-заляни в мръсотия. Той спира потресен и пита:
                - Петре бе, какво става?
                - П-пием - отговаря Петър.
                - Да де, ама по какъв случай?
                - Абе Юда продал нещо и взел някакви пари...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Мъж и свещеник седят един до друг в самолет.
                  При тях идва млада стюардеса. МЪжът си поръчва уиски с лед.
                  -И на вас ли?-пита тя свещеника.
                  -Не!-възкликва той
                  -Предпочитам да извърша прелюбодеяние,отколкото да вкуся алкохол.
                  Мъжът смутено подава чашата си обратно на стюардесата.
                  -Извинете ,не знаех,че мога да избирам!
                  LZ1ZAH

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Малко момиченце в детската градина плаче. Учителката го пита:
                    - Какво става, кой те удари?
                    - Петьооооо.......
                    - И какво ти каза?!
                    - Каза, че тъщите трябвало да се избиват още от малки.....;-)))
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      На лекция.
                      Професорът:
                      - Един здрав бик оплодител е длъжен на ден да има по 12 "сеанса".
                      Женски глас от първия ред:
                      - Простете, професоре, колко?
                      ... - По 12.
                      - Повторете го, моля ви, да се чуе на последния ред.
                      Мъжки глас от последния ред:
                      - Извинявайте, професоре, за 1 крава ли става въпрос, или за 12 крави?
                      - Разбира се, че за 12 крави.
                      - Мерси, професоре. Повторете го, моля ви, да се чуе на първия ред.
                      VARADERO SD2

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Залитайки, един пияница върви по тротоара и пита случаен минувач:
                        - Извинете, къде е, мммм, другият тротоар?
                        - Отсреща, господине - отвръща минувачът.
                        - Да, ама аз ся бях там и ми казаха, че е тука...



                        - Днес един Москвич ми блъсна колата и не знам какво ще правя – казва блондинка на приятелката си.
                        - Не се притеснявай, нали имаш застраховка „Гражданска отговорност“?
                        - Да, обаче ме блъсна един селянин...



                        Спешен случай - мъж с ампутирана гордост. Докторът нямал под ръка подходящ имплантант и му присадил хоботче от слон. След време двамата се срещнали и докторът попитал:
                        - Е как е мъжкото достойнство?
                        - Всичко е наред докторе. Направо побърква жените! Има само един недостатък - като вървя из парка, събира листа и ми ги набутва отзад...



                        Двама глухонеми се запиват здраво. Прибират се по къщите си чак в малките часове, кьор-кютук пияни.
                        На другия ден се срещат и оживено споделят:
                        - Снощи моята ми вдигна грандиозен скандал - показва първият.
                        - И моята се опита - ръкомаха вторият, - но аз й загасих лампата.



                        Ех, моята жена да имаше такива крака...
                        След няколко минути - още една красавица. Същият:
                        - Ех, моята да имаше такива гърди...
                        И така по целия път. По едно време срещат жената на "мечтаещия" мъж. Той й казва:
                        - Скъпа, няма да повярваш, през целия път само за теб си мисля!


                        Стои катаджия на пътя и спира коли. Спира първа.
                        - Господин шофьор, вие сте пиян!
                        - Не, не съм пил.
                        - Тогава духнете в балона.
                        Шофьорът духнал балона. Катаджията:
                        - Първа степен на опиянение! Глоба петдесет лева!
                        Шофьорът платил и си тръгнал. Катаджията спира втора кола.
                        - Господин шофьор, вие сте пиян!
                        - Не, не съм пил.
                        - Тогава духнете балона.
                        Шофьорът духнал. Катаджията:
                        - Втора степен на опиянение! Глоба сто лева!
                        Шофьорът платил и си тръгнал. Катаджията отново спира кола.
                        - Господин шофьор, вие сте пиян!
                        - Не, не съм пил.
                        - Тогава духнете балона!
                        - Ама това е презерватив?!
                        - Действително не сте пил...


                        Мъжа се провиква на двора:
                        - Писе, писанке, къде си?
                        Жена му го чува и му отвръща:
                        - Тук съм, скъпи!
                        А мъжът отговаря:
                        - Разкарай се ма, търся котката!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          А този помните ли го? Бях го пускал преди повече от година тук. Понеже е смешен пак го пускам, който не го знае да се посмее, пък който го е забравил (като мен) да си го припомни.

                          Здравейте, уважаеми зрители! Започва финалът на световното първенство по пиене. Ето, петимата финалисти излизат на терена и публиката изригва в овации. Но какво виждат очите ми, уважаеми зрители! Българинът веднага започва да загрява с червено вино!
                          Първи излиза французинът. Той ще пие коняк с 50 грамови чашки!
                          1, 2, 3... 6 чаши, 7, 8... Не! Не! Край! Не успя да изпие 8 чаши и се повали на ринга мъртво пиян.
                          Камерите следят българина, който, продължава да загрява с червено вино.
                          Излиза англичанинът. Той ще пие джин със 75 грамови чаши.
                          1, 2, 3... 7... Браво! 8 чаши... 10 и... О-о-о! Не! Край... Мъртъв е! Лекарите го изнасят в несвяст.
                          Българинът продължава да загрява с червено вино.
                          Излиза американецът и ще пие уиски със 100 грамови чаши. Започва! 1, 2, 3... 5 чаши и край! И той е готов, а започна толкова добре, но... съдба. Наистина жалко! Успя да изпие едва половинка.
                          В това време българина спокойно си чака реда и загрява с червено вино.
                          Излиза на ринга руснакът. Той ще пие водка с 200 грамови водни чаши. Започва... 3... 10... 13... Боже, какво гърло! 15... 20... и край! И той е на земята, дори се налага да го изнесат на носилка.
                          Българинът продължава да загрява с червено вино, но ето че идва и неговия ред. Ще пие ракия с черпак! Стартът е даден... 5... 10... 15 черпака! О-о-о Господи! Дръжката на черпака започва да се изкривява! 20 черпака, 21...и ужас! Случи се най-лошото! Черпакът се счупи! Докато организаторите на турнира намерят нов черпак, ние ще изгледаме рекламите, а българинът продължава да загрява с червено вино...
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Събуждам се с варненски чайки, в бургаския ми хотел;
                            закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе;
                            шефът ми - павликенец - ни отпуска "габровски" премии;
                            а колежката ми от Хаскюю ми жужи на главата като русенски комар.
                            А в края на деня жадувам за нещо ПЕРНИШКО!!!! Винкел!



                            ---------------------------------------------------------

                            Къде спят посетителите на Перник?
                            Отговор: В поуикуиниката
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              ..
                              Баща гледа сина си да се кипри ....
                              - Не, тате! Аз съм принцеса!
                              Това ме подсеща за сина на мой приятел.
                              Ходи из къщата с един пантоф и баща му му казва:
                              -Монка, що ходиш с един пантоф, къде ти е другият?
                              -Аз съм Пепеляшка!
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                „Поканили селската мома у един момък да слушат грамофон. Влиза селската мома в къщата и констатира:
                                - Га глеам пердетата спуснати , грамофон няма начи пак ш мъ ибът“
                                Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                                Dacia Duster 4WD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X