Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Македонска крава стъпила на испанска ливада и казала: - Ке паса.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
      Македонска крава стъпила на испанска ливада и казала: - Ке паса.
      И после запяла -Ке сара,ке сара,ке сарааа....

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
        И после запяла -Ке сара,ке сара,ке сарааа....
        Това го е казала, като е била на италианска ливада...
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • От: Вицове

          Е, Италианска, Испанска, какво значение има? Нали все е македонска зЕмя ;-)
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • От: Вицове

            -Другарю Путин, след като можем вече да нанасяме въздушни удари върху терористи, какви са ни бъдещите планове?
            - Първо се справяме с терористите в Сирия и Ирак и чак след това ще ликвидираме тези в белия дом...
            - А следващата седмица?
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • От: Вицове

              В Москва..
              Grand Vitara 2L 140hp. 2006
              LZ2BTK
              AB+

              Коментар


              • От: Вицове

                Седи си Мохамед, клекнал в Берлин, и плюе на земята през дупка в зъбите си. Изведнъж една фея се появява и казва:
                - Аз съм либералната фея! Долетях да ти изпълня три желания!
                - Вижте, имам дупка в устата си! Искам да ме излекувате и да имам всички зъби!
                Преди Мохамед да изрече тези думи,излезе веднага закона за безплатно лечение и протезиране за социални чужденци, а на устата му блесна белоснежна холивудска усмивка.
                - Липсват ми четирите съпруги и петнадесет деца, както и родителите, братята и сестрите, родителите, братята и сестрите на жена ми! Иска ми се да живея в луксозна вила, както и да имам много пари!
                Веднага Мохамед се оказа в красива вила! На масата - текстът на закона за събиране на семейството за социални чужденци и банкови разпечатки с информация за получените ползи. Къщата е напълно обзаведена и оборудвана с електроуреди, в съответствие с
                Закона за подпомагане при покупката на мебели и домакински уреди за социални чужденци.
                Щастливият Мохамед не знаеше какво да иска повече,и той попита:
                - Искам да бъда истински немец. Не само по гражданството. Аз искам да бъда синеок блондин, и името ми да е Fritz Schulz!
                Преди да успее да довърши изречението си, всичко изчезна и той се озова сам отново седнал и плюещ на земята през дупки в зъбите.
                - Какво се е случило? - Той попита феята.
                - Не ви е срам, г-н Schulz, да просите от държавата! Вие трябва да се грижите за себе си! Идете и си търсете работа!
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  -Другарю Путин, след като можем вече да нанасяме въздушни удари върху терористи, какви са ни бъдещите планове?
                  - Първо се справяме с терористите в Сирия и Ирак и чак след това ще ликвидираме тези в белия дом...
                  - А следващата седмица?
                  First we take Manhattan, then we take Berlin

                  И изощо, песента освен че е тетористична е готина
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • Рано сутринта севлиевец вижда габровец с две пълни кофи запътен нанякъде:
                    - Комшу, къде си се запътил така?
                    - Бе, поискаха ми урина за изследвания и да не кажат, че съм стиснат....
                    Следобед севлиевецът гледа, че габровецът се връща с пълните кофи обратно:
                    - Комшу, к'во стана?
                    - А, нищо - откриха ми захар в урината и отивам да ги сипя в джибрите.
                    Последно редактирано от ISG; 03-10-15, 06:09.
                    Nothing comes from nothing...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Влиза Генко вкъщи и от вратата вика на тъща си:
                      - Сипи ми, мамо, една малка ракия.
                      - Ти в ред ли си?
                      - Ще ти дам пет лева!
                      Тъщата се навила и сипала ракия.
                      - Мамо, я ми сипи още една ракийка!
                      - Минаваш всякакви граници!
                      - Ето ти десет лева.
                      Тъщата взела парите и сипала още ракия.
                      - Мамо, я да изпием по една ракийка заедно. Ще ти дам още десет лева!
                      Тъщата се съгласила и пила една ракия.
                      - А ще може ли един шамар да ти отвъртя!
                      - Ама ти верно не си в ред?!?
                      - Сто лева ще ти дам!
                      Тъщата се съгласила и Генко ѝ ударил един як шамар... с цялата си душа. В този момент звъни телефонът, а там - жена му:
                      - Скъпи, даде ли на мама пенсията?
                      - Точно ѝ я давам, скъпа...
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Разгъвала царицата за квадрицепс във фитнес залата и докато си прехвърляла ангажиментите се замислила:
                        "Ако можех да имам дъщеря, с устни алени като ягодов протеин,
                        с коса, черна като седалката на римското столче и с кожа бяла като новия окачен таван..."
                        След една година, царицата родила принцеса с коси черни като седалката на римското столче,
                        устни алени като ягодов протеин и кожа бяла кат новия окачен таван на залата. Нарекли я Лежанка.
                        .....
                        Из "Лежанка и седемте борчета"
                        Народна приказка, Бургаско...
                        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Семейни закони...

                          ПЪРВИ ЗАКОН
                          НЯМА МЪЖ, КОЙТО ДА МОЖЕ ДА ЗАДОВОЛИ ВСИЧКИ ЖЕЛАНИЯ НА ЖЕНА СИ.
                          Първо следствие: Всяка омъжена жена е имала по-добър кандидат за съпруг.
                          Второ следствие: Няма съпруг, който да получава достатъчно голяма заплата.

                          ВТОРИ ЗАКОН
                          НЯМА ЖЕНА, КОЯТО ДА НЕ МОЖЕ ДА НАПРАВИ НЕЩО ПО-ДОБРЕ ОТ СЪПРУГА СИ.
                          Първо следствие: На всяка жена за съпруг се пада най-несръчният мъж.
                          Второ следствие: Всичко, което успее да постигне един мъж, се дължи на жена му.

                          ТРЕТИ ЗАКОН
                          ВСЯКА ЖЕНА УПРАВЛЯВА СВОЯ МЪЖ.
                          Първо следствие: Всеки мъж се съгласява с мнението на жена си - това е въпрос само на време.
                          Второ следствие: Жената винаги има един аргумент в повече.

                          ЧЕТВЪРТИ ЗАКОН
                          ЖЕНАТА СЕ ПОДЧИНЯВА БЕЗРОПОТНО САМО НА МОДАТА.
                          Първо следствие: Жената никога няма подходяща дреха за някакъв случай.
                          Второ следствие: Жената винаги има нужда от още една нова дреха.

                          ПЕТИ ЗАКОН
                          С ГОДИНИТЕ У ЖЕНАТА СЕ ПРОМЕНЯ ВСИЧКО, НО НАВИЦИТЕ - НИКОГА.
                          Първо следствие: Ако една жена се откаже от кожено палто - това е само временно.
                          Второ следствие: Ако една жена престане да иска нещо от мъжа си, то значи, че си го е купила тайно сама.

                          ШЕСТИ ЗАКОН
                          НЕУДОВЛЕТВОРЕНОСТТА НА ЕДНА ЖЕНА Е ПРАВОПРОПОРЦИОНАЛНА НА НЕЙНАТА ЕМАНЦИПИРАНОСТ.
                          Първо следствие: Колкото е по-еманципирана една жена, толкова повече недостатъци има съпругът й.
                          Второ следствие: Оценката на жената за способностите на мъжа й е непрекъснато намаляваща величина.

                          СЕДМИ ЗАКОН
                          ЖЕНАТА ПОСТЪПВА РАЗУМНО ЕДВА ТОГАВА, КОГАТО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ВЪЗМОЖНОСТИ СА ИЗЧЕРПАНИ.
                          Първо следствие: Всяка жена се сеща за старите си обувки, ако изпитва болка, когато обуе новите.
                          Второ следствие: Една жена може да не купи нещо, което е харесала, само ако в момента няма пари.

                          ОСМИ ЗАКОН
                          ТОВА, ОТ КОЕТО СЕ НУЖДАЕ ЕДНА ЖЕНА, ВИНАГИ Е РАЗЛИЧНО ОТ ОНОВА, ЗА КОЕТО СИ МИСЛИ НЕЙНИЯТ МЪЖ. Първо следствие: В живота на жената мъжът е средство за постигане на целта, а не самата цел.
                          Второ следствие: Ако съпругата се заеме да готви в неделя, това не означава, че съпругът не трябва да заведе семейството на ресторант.

                          ДЕВЕТИ ЗАКОН
                          ЖЕНАТА Е ПОВЕЧЕ МАЙКА, ОТКОЛКОТО СЪПРУГА.
                          Първо следствие: Жената се отнася към мъжа си като към дете.
                          Второ следствие: Колкото по-големи стават децата, толкова повече жената се насочва към възпитанието на мъжа си.

                          ДЕСЕТИ ЗАКОН
                          ЖЕНАТА ВСЕ ПАК ПРЕДПОЧИТА ЖИВОТА С УЖАСЕН МЪЖ, ОТКОЛКОТО УЖАСНИЯ ЖИВОТ БЕЗ МЪЖ.
                          Единственото следствие: Освен мъжа си, жената други приятели няма.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            – Иванов, какво правихте с три асистентки в лабораторията?
                            – Нищо....
                            – Нищо ли, че защо тогава заекът ви гледаше с такова уважение и респект?
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Живеем зле защото купуваме контрабанда...За да живеем добре трябва да продаваме контрабанда.
                              Не е виц май.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Една женица се прибира на сутринта, пийнала и чорлава. Посреща я мъжът й в коридора и тя му рекла:
                                - Да, верно е пийнала съм, верно сутринта е вече... така се получи и ако не ме попиташ "Къде беше?" ще ти покажа, какво съм научила...
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 2 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X