Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Багер при маневриране закача Мерцедес 600.
    От мерцедеса изскача бясна мутра и рязко отваря вратата на багера. Вътре - як бабанка, едвам се събира в кабината.
    Багеристът:
    - Какво искаш?
    - Аз, такова, ами... трябва ми ключ 19.
    - Нямам. Аз до 27 ги завивам с пръсти.

    Big Brother по цигански:
    Първи ден: Голям купон по случай, че сите роми заедно са събрали 12 души, които не са роднини помежду си. Освен това са сами в цял апартамент от 300 квадрата. Йедене и пиене на корем, докато е още чистичко.
    Втори ден: Оказва се, че съквартирантите не са 12, ами 36 човека, защото всеки е донесъл в куфара си по двама свои роднини.
    Трети ден: Водата в джакузито е газирана, ама става за пиене. Съквартирантите са недоволни, защото в изповедалнята няма тоалетна хартия, а пликовете от мисиите много драскат.
    Четвърти ден: Цял ден правят деца, понеже няма друго за правене.
    Първа елиминация: Сериозен проблем, понеже са номинирани Манго, Хасан и Айше, а така се казват 28 души от всичките 36. В крайна сметка доброволно си тръгват по трима от всяка група. След тяхното заминаване къщата мистериозно остава без одеала, батерии за чешмите, мокет, помпа на джакузито и дръжки на вратите.
    Втори месец: Досега няма успешно завършена мисия, понеже още на първите елиминации са изхвърлили оня Хасан, дето е учил първи клас и след това няма кой да чете условията. В крайна сметка съквартирантите са с около 200 процента на минус от бюджета. Няма за ядене, изпушили са храстите, в боклука също няма нищо, бубите също са изядени, а в крайна сметка спира токът, защото някой е прибрал жиците. Пак е време за правене на деца.
    Три месеца след края на шоуто: Телевизията е фалирала, програмата е закрита, но никой не се е сетил да изведе съквартирантите

    Кротко се шляе из тревичката в горичката един яко напушен пич. Изведнъж иззад едно дърво изскача слон и го уцелва в главата. Пада нашият, след време се свестява, изправя се и тръгва в същата посока. Отново иззад същото дърво изскача кон и пак го уцелва по главата... Отново свестяване и т.н. Този път иззад дървото изскача човек в униформа и изкрещява:
    - Мама ви наркоманска! Като се надрусате, все на моята въртележка налитате

    Трима крадци тръгват да обират в късна доба някаква къща. Влиза първия а другите го чакат. След малко се чува "ТУП" и крадеца излиза с едно посинено око. Влиза вторият - пак "ТУП" и той излиза с посинено око. Влиза третия и се чува:
    - "ТУП"-"ТУП" и онзи излиза с посинени и двете очи.
    Другите му се смеят:
    - Ха-ха-ха, балък, ти и на двете мотики ли стъпи бе!!!

    Двама са на входа на рая. Посреща ги Свети Петър и пита първия:
    - Как използваше на земята половия си член?
    - Ами 80 процента за секс и двадесет за да пикам.
    Свети Петър отваря вратите на рая и пуска мъжа.
    - А ти как го използваше? - обръща се към втория.
    - А аз 90 процента за да пикам и 10 за секс.
    - За съжаление теб не мога да те пусна в рая - казва Свети Петър.
    - Но защо?!
    - Защото тук е рай, а не тоалетна!

    Млада жена отишла при гадателка. Тя се загледала в ръката й:
    - Виждам, че сте влюбена в мъж, който няма един преден зъб.
    - Точно така е!
    - И виждам, че ви е предложил да се омъжите за него.
    - Ама точно така е!
    - Този мъж се казва Стамат Иванов.
    - Невероятно! И всичко това е написано на ръката ми?
    - Работата не е само в ръката, а и в годежното пръстенче, което носите. Самата аз го върнах преди седмица на онзи боклук Стамат

    - Вчера ми откраднаха куфара и палтото.
    - Ходи ли в полицията?
    - Ходих. Не са ги откраднали те.

    Поради високия акциз, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама полицаи, усмихват се иронично и говорят:
    - Е, сядай и пиши обяснения!
    - И кво да пиша?
    - Всичко, както си е било, така го пиши!
    Сяда човека, пише и след това дава листа на полицаите.
    - Кво си написал бе, идиот такъв?
    - Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама полицаи, седят и варят ракия

    Две борчета седят на плаж в Приморско и едното говори на другото:
    - Е-е-х, ако знаеш миналата година колко добре си прекарахме с жена ми... Плувахме в морето, пекохме се, заравяхме се в пясъка... Тая година ще отида да я изровя.

    Учените изобретили 180 градусов спирт. Решили до го изпробват, обаче няма на кого. На животно не им се искало, защото щели да ги подгонят защитниците на животните. Решили да отидат в най-отдалеченото село и да пробват на някой местен човек. Отиват те в селото и гледат някакъв човек кара трактор. Спрели го. Сипали му в една чаша от спирта и го питат:
    - Ще го пробваш ли?
    Човекът ги погледнал, ливнал цялата чаша в гърлото си, избърсал се с ръкава на ватенката и подкарал трактора нататък.
    Учените стоят и гледат ошашавено. Изведнъж трактора спира, човека скача от него, пада на земята и започва да се търкаля. След това става, качва се на трактора и потегля. След 100 метра сцената се повтаря отново... след още 100 пак! Учените догонили трактора, спрели го и се извинили на тракториста, че са го накарали да пие 180 градусов спирт...
    Човекът ги погледнал и казал:
    - Ахааа, такава ли била работата... А аз се чудя защо като се уригна и ми се подпалва ватенката...
    Последно редактирано от cveti; 27-02-09, 22:44.

    Коментар


    • До: Вицове

      Не е виц като виц, а е от един разказ от хубавата, но малко известна поредица на Джек Лондон за южния Пасифик.

      Два острова люто съперничели: на кой от тях се пие повече.

      На единия казвали:

      - При нас се пие най-много. Ние пием даже в промеждутъците между пиенето.

      А другите отговорили:

      - Какво значи това "промеждутъци между пиенето"?
      Искам България чиста!

      Коментар


      • До: Вицове

        Корабокруширал кораб. Оцелели българин, американец и французин.
        Започнали да обикалят острова да намерят поне нещо за ядене, но открили единствено изгнил кораб пълен с ром. Нямало как иначе и решили да ловят риба. Пили, ловили, пили ловили. И оп, хванали златната рибка. Ти обаче им казала, че ще може да им изпълни само по едно желание на всеки. Първи бил американецът:
        -Ами аз имам хубава жена и добри деца в Америка. Искам да бъда при тях, да гледам как ще порастнат децата, да се обичаме с жената. Върни ме в къщи.
        Рибката казала "Добре" и американецът изчезнал.
        Втори бил французина:
        -Аз имам прекрасна жена, хубави деца. Обичам ги искам да се прибера в къщи да пием вино с жена си и да правим любов, да видя как ще порастнат децата ми.
        Изпълнила рибката и неговото желание и французинът изчезнал.
        Последно се обърнала рибката към българина с въпроса какво е неговото желание. А той отговорил:
        -Абе я ги върни тия да си допием!
        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
        A2 (+)

        Коментар


        • Мъж се оженил и утишъл да живее при жена си и майка и (заврян зет,или както казват по някой краища на Бг присаден на слива), взел със себе си и котката си която страшно много обичал, минавали годините ама живота на мъжа хич не бил лек, бабата била много крив човек, въобще не харесвала героя на тая история и особено неговата котка ............ Един ден мажа бил навън с котката и се прибира в къщи, влиза в хола и кво да види, на масата едно огромно плато с френски сирена, до него едно плато с наи изтънчени месни деликатеси, до тях поднос с подбрана коликция вина и ракия ......... мъжа и котарака се спогледали и мажъ му хварлил едно парче сирене, котарака го изял и веднага паднал на земята и опънал краката ....... мъжа побеснял и нахълтал в стаята на бабата .....
          - Какво направи ти дърта ..... .... .... искаше да ме убиеш .... хванал я за ревера и шут и през прозореца .........
          влиза човека в хола и какво да види котарака седи на дивана с парче сирене в ръка крак върху крак и му вика ....
          - Еееее отарвахме се най накрая от тая злоба веее сядаи да хапнем и да пиинем

          Зъболекарски кабинет, пациент чете ценоразписа:
          Вадене на зъб без болка 20 лв.
          Вадене на зъб с болка 30 лв.
          Влиза вътре и казва:
          - Докторе идвам да ми извадиш един зъб!
          Доктора:
          - Със или без болка?
          - Ееее докторе без болка много ясно!
          Почва доктора да вади зъба а пациента
          - Ах оооохх ааххххх оооохххх
          А доктора казва
          - Шшшштттт тихо, тихо че ще стане с болка

          Спецялен поздрав за Явор(дорзи)
          Последно редактирано от cveti; 27-02-09, 22:43.
          [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
          [B]If you want, you can![/B]

          Коментар


          • До: Вицове

            Здравей, скъпа дъще!

            Ако получиш това писмо, значи е пристигнало при теб. Ако не го получиш, обади ми се и ще ти го напиша пак. Пиша ти да бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Времето тук е хубаво. Миналата седмица валя само два пъти: веднъж в началото на седмицата валя три дни и към края на седмицата валя още четири дни. Между другото за онова палтенце, което искаше, чичо ти Васко каза, че ще дойде много тежко за колет с тия големи масивни копчета, та за това ги отрязах. Заший си ги обратно, сложила съм ги в десния джоб на палтенцето. Баща ти си намери нова работа. Сега под него са 500 човека! Коси тревата на гробищата. Сестра ти Сийка наскоро се омъжи и чака дете. Още не знаем какъв пол ще е бебето, така че засега не мога да ти кажа, чичо или леля ще ставаш. Ако е момиче, сестра ти иска да го кръсти на мен. Малко странно решение, да си кръсти дъщерята Мама. С брат ти Тони наскоро се случи интересна случка: затвори си колата, а ключовете останаха вътре.Наложи му се да се върне пеша до вкъщи (10 километра!), за да вземе резервните ключове и да ни пусне да излезем от колата. Ако случайно срещнеш леля си Юлия, предай й поздрави от мен. Ако не я срещнеш, нищо не й казвай.

            Мама P.S. : Исках да ти пратя малко пари, обаче вече залепих пощенския плик.

            Коментар


            • До: Вицове

              Баровски квартал някъде в Америка, излиза един младеж от огромната си къща а от пред просяк, младежа вади 100$ и му ги дава. И така всеки божи ден в продължение на години! Един ден обаче извадил 50$, просяка ги взел и нищо неказал .... и така пак няколко години всеки ден .......... Един ден младежа извадил 30$ и ги дал на просяка, тои ги взел малко така го изгледал ама са си 30$ ...... и така пак няколко години всеки ден .......... Един ден обаче младежа извадил 10$ и ги дал на просяка и си трагнал, а просяка останал супер учуден ......... на другия ден неиздържал и попитал младежа:
              - Аве мой човек, аве преди години ми даваше всеки ден по 100$, после по 50$, после по 30$, а сега почна по 10$, аве кво става с тебе я сподели!
              Младежа слязъл от луксозния джип ....
              - Аве гледай ся, преди години бях на 20г. пари колкото искаш няма ангажименти и затова ти давах по 100$. Минаха години станах на 25г., гаджета купони едно второ намаляха кинтите затова по 50$. Минаха години станах на 30г. ожених се разходи знаеш как е намаляват паричките и започнах да ти давам по 30$. Сега съм жече на 35г. две деца имам детски градини часни учители разходи жената пластични операции намалят паричките затова вече ще ти давам по 10$.
              Просякат го изгледал кисело кисело и му казал:
              - Ей пич, да са вземаш в ръце, бе няма аз да ти издържам семейството вее!!!
              [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
              [B]If you want, you can![/B]

              Коментар


              • До: Вицове

                Модерна циганка-гледачка към минаваща девойка:

                "Алооуу, чаровницееей, спри са да ти казвам, имйел шъ пулучиш! Голем късмет та чака, добър пръвайдър ша намериш!
                Един юзър много хубави неща ти мисли. Все та причаква в кюто, ама ти много са крийш, ма! Пусни му на чиляка... оторизейшън, стига си го мъчила с тоз рикуест! Той много та аресва, иска да та джазка виртуално.
                Я дай левътъ ръкъ да вида по-добре. Ауу, малка ръчичка имаш, ама голем джойстик си фанала! Въх, много си играйш със скролера на мишката, палавницееей. Немаш ли с кво друго да си играйш, ма?
                Тука виждам голем трафик от един сайт с много хиксчета. Ама си ъпдейтвай aнтивирусната и файъруола да не си наджиткаш компа с виртуални въшки.
                Дай ся пет лева и Господ да та пази барабар със софтуера и хардуера!
                Къде тръгна, ма?
                Шъ та кълна, да знайш!
                Да ти са напълни компа с вируси дано!
                Виндовса да ти висне кът гъза на прабаба ми!
                Ре-инстал секи ден да прайш и от бъгове да не съ отървеш!
                Да ти го нахакат здраво в айпито!
                Имйела със спам да ти затрупат!
                Само грозни аватари да намираш!
                Кюто ти да са скапе и хистърито да ти са затрий!
                Сичките си пароли да забраиш и да ти спрат акаунтите"
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • До: Вицове

                  Шумахер си купил ново Ферари и качил жена си да я повози. Видял една каруца и я изпреварил, но след малко каруцата профучава и го изпреварва. Вдигнал 200, отново я изпреварва, но след малко каруцата пак профучава покрай него. Вдигнал 300, изпреварва каруцата а след малко тя пък изпреварва него. Накрая Шумахер не издържал. Спрял ферарито, каруцата и тя спряла, а Шумахер пита дядото, който я управлява:
                  - Абе дядо, аз съм с най-нов модел Ферари, а ти с тая каручка ме надминаваш. Как стават тези работи?
                  - Ей, младеж, ако още веднъж ми закачиш тирантите, ще видиш как стават тези работи...

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    - Тате, тате, ти бил ли си програмист преди ?
                    - Оо, да, двама!

                    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                    Коментар


                    • С риск да се повторя ще добавя един виц от две части:

                      Съществуват няколко градации за степенуване (например: висок, по- висок, най-висок). Коя е най-висшата степен според Вас и защо(обосновете се)?

                      Отговора ще дам малко по-късно.
                      - - -
                      Ето и още един, НО с предварително извинение към дамите.

                      Защо жените не ги назначават за горски?
                      Ами те и една слива не могат да опазят, камо ли цяла гора.
                      Последно редактирано от cveti; 04-03-09, 19:51.
                      Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                      УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                      Времето е ценно, само ако не бързаш.
                      0889623098

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
                        ...
                        Съществуват няколко градации за степенуване (например: висок, по- висок, най-висок). Коя е най-висшата степен според Вас и защо(обосновете се)?
                        Ето и отговора и то обоснован:
                        Един приятел казва - Когато най ми се е**, по ми се пие.
                        Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                        УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                        Времето е ценно, само ако не бързаш.
                        0889623098

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Жена отишла в командировка. Мъжът й се затъжил и отишъл при нея неочаквано в хотела.
                          Щом се видяли и веднага скочили в леглото, бурен секс, викове... От съседната стая някой извикал:
                          -Не можете ли по-тихо!!! Вече пета нощ не мога да спя от вас!

                          ---------------------------------------------------------------------------

                          -Вчера скачах с парашут.
                          -Е и?
                          -Ами...разбрах откъде се отделя адреналина...

                          Последно редактирано от cveti; 06-03-09, 16:01.
                          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Мъж се връща вкъщи и заварва жена си с любовник. Любовникът скача от леглото, награбва дрехите си и изскача през прозореца.
                            Мъжът гледа дълго след него, после се обръща към жена си и казва:
                            - Егати невъзпитания тип. Нито на мен каза “здрасти”, нито на теб каза “благодаря”, нито на двамата “ довиждане”...
                            Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              Събрал фараонът най-добрите писари и казал:
                              - Искам на пирамидата ми да пише, че съм по-светъл от слънцето, по-висок от небето, най-мъдрият, най-силният и най-мъжественият от владетелите. Някакви въпроси?
                              - Да - плахо се обадил един от писарите - Мъжествен с две пишки ли се пишеше?
                              Кръвна група А1B+

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                Един дребосък си седи в бар и цяла вечност зяпа чашата си. После изведнъж се появява едър рокер, грабва я и изпива съдържанието й.
                                Рокерът избухва в смях.
                                - Какво ще ми направиш, а, дребосък?
                                - Нищо - унило въздъхва дребосъкът. - Разбираш ли, днес е най-лошият ден в живота ми. Първо се успах и закъснях за важна среща. Шефът ми толкова се ядоса, че ме уволни. Затова освободих бюрото си, обаче когато отидох при колата си, установих, че е открадната. Взех такси до вкъщи, но след като платих на шофьора, разбрах, че съм си забравил портфейла на задната седалка. Влязох си вкъщи и сварих жена си в леглото с градинаря. Затова дойдох в тоя бар. И тъкмо си мислех да сложа край на всичко, когато се появи ти и изпи отровата ми...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X