Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Срещат се двама приятели: единият ходи умърлушен, без настроение и другия го пита:
    - Какво се е случило?
    - Остави, до нас отвориха банка за сперма!
    - И какво от това?
    - Знаеш ли колко плащат? 40 долара!
    - Е, хубаво, това теб какво те касае?
    - Като се замисля само колко пари са изтекли през ръцете ми...
    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

    Коментар


    • От: Вицове

      След като провери домашните на децата, на тема "как прекарах лятото", учителката наслага оценки 12+, 16+ и 18+.

      Коментар


      • От: Вицове

        Езеро някъде в Русия. Двама души ловят риба в кучешкия студ. Единият е с ушанка ,а другият с бейзболна шапка. Този с ушанката:
        -А бе на теб не ти ли е студено с тази шапка?
        -Абе мани ,мани вчера бях с ушанката и едни ме викали да пия водка и АЗ НЕ СЪМ ГИ ЧУЛ!!!!!!!!!

        Коментар


        • От: Вицове

          Отива Червената шапчица при баба си, да и занесе едно-друго. Гледа - къщичката свети, градинката отпред прекопана, а бабето си подсвирква последния летен хит на Графа и старателно пребоядисва пътната врата.
          Учудила се Червената шапчица, надникнала вътре и изведнъж се изстрелва на втора космическа обратно. Дърпа баба си за полата и шепне:
          - Бабче, бабче,бабче, баче! А пък там вътре на леглото спи Големия Лош Вълк!
          - Еееее, бабиното - подсмихва се дъртата - За кого Големия Лош Вълк, за кого просто Вълчо...
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Вицове

            В час по български език в класа на Иванчо, учителката към децата:
            -Деца , утре при нас ще идват инспектори за да проверят как се справяме с учебния процес. За да ги впечатлим и да останат доволни, искам всеки един от вас да напише есе на зимна тематика !
            Дошъл заветния ден, инспекторите дошли, настанали се и учителката казала:
            -А сега деца , кой от вас ще си прочете есето пред нашите гости?!?
            Всички мълчат, само наш Иванчо упорито двига ръка от последния чин, а даскалицата се прави ,че не го вижда...
            - Няма ли желаещи, да си прочетат есето ? -казала даскалица - Ами да продължаваме нататък тогава...
            А инспекторите възразили..
            - Извиняваме се ,че се намесваме , но там отзад на последния чин има едно момче , което упорито вдига ръка , а вие го игнорирате , нека си прочете есето..
            Даскалица се ужасила , знаейки , че Иванчо пак ще изтърси някоя глупост. Наш Иванчо се изправил и започнал да чете.
            - Зима е! Навън всичко е покрито със сняг. Дърветата са побелели, дори езерото в края на града е замръзнало, а върху него се е събрала една глутница вълци...
            -Бреи !! - казала си учителката - Тоя наш Иванчо се е постарал , браво..
            - И се е*ат ..
            - Ама Ичанчо , как може така , не е ли неудобно ?!?!?
            - ЕЕееееееееееее неудобно е госпожо , лед е и се хлъзгат ....
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Вицове

              Към бензиностанция се приближава мъничка кола, спира на колонката и от нея излиза едно джудже...
              -Извинете , ще може ли да ми сипете малко бензин в малката ми количка?!?!?
              Бензинджията го погледнал и казал:
              -А да ти пръдна в гумите не искаш ли ???!?!?!
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Вицове

                Трима строители - предприемачи се явяват на търг за строителство , на голям обект , в един български град . Идва Кмета и им казва:
                - Това е строителната документация , бихте ли ми дали някакви оферти?
                Първия предприемач , поглежда строителната документацията , и казва:
                - Ще ви струва 900 000 хил. , 400 хил. за материали, толкова и за труд и 100 000 хил. печалба за мен.
                Втория предприемач разглежда строителната документация , и казва :
                - Ще ви струва 700 000 хил. , 300 хил. за материали, толкова и за труд и 100 000 хил. печалбата за мен.
                Третия направо казва :
                - При мен ще ви струва 2 700 000 хил.
                Кметът учудено:
                - Е как така, вие дори не я погледнахте?
                - Ами така - милион за мен, милион за вас и за 700 хил. ще наемем втория колегата да свърши работата и да изпълни обекта.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Трима строители - предприемачи се явяват на търг за строителство , на голям обект , в един български град . Идва Кмета и им казва:
                  - Това е строителната документация , бихте ли ми дали някакви оферти?
                  Първия предприемач , поглежда строителната документацията , и казва:
                  - Ще ви струва 900 000 хил. , 400 хил. за материали, толкова и за труд и 100 000 хил. печалба за мен.
                  Втория предприемач разглежда строителната документация , и казва :
                  - Ще ви струва 700 000 хил. , 300 хил. за материали, толкова и за труд и 100 000 хил. печалбата за мен.
                  Третия направо казва :
                  - При мен ще ви струва 2 700 000 хил.
                  Кметът учудено:
                  - Е как така, вие дори не я погледнахте?
                  - Ами така - милион за мен, милион за вас и за 700 хил. ще наемем втория колегата да свърши работата и да изпълни обекта.
                  Тъжното в цялата история е че, това не е виц................................
                  не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Това е брадат виц от времето на строителството на тунела под Ламанша. В оригинала, първият строител е френска фирма, вторият немска, а третият гръцка.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      2020 г.

                      Върви си един пич с една врата на гръб. Среща го негов приятел и го пита:
                      - А бе к"ва е тая врата дето си понесъл ?
                      - Това не е врата, това е Самсунг Галакси S35 ..... МИНИ !
                      TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                      "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Два вампира седят в един бар. Идва бармана и пита какво ще пият...
                        -За мен чиста кръв от 20 годишна девица..
                        -За мен една чаша вода..
                        -Как вода бе да не си луд?!? - казва първия.
                        Втория бръква в джоба си , изважда един тампон напоен с кръв, топва го в чашата и казва..
                        - А неее ,не , просто нещо съм настинал и ще пия чай
                        Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 17-09-13, 19:39.
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Въпрос към радио "Ереван":

                          - Каква е разликата между алкохоликът и пияницата?

                          Отговор на радиото:

                          - Алкохоликът пие, за да живее, а пияницата живее, за да пие...
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Семейство на път. Дъщеричката, около 5 годишна, бърбори ту за едно, ту за друго, по някое време стига и до:
                            - Мамо, мамо, мамо ... вярно ли е, че леля Ваня ще си има детенце?
                            - Да, миличко.
                            - И къде е то сега?
                            - Ами .... ъъъ ... в коремчето на леля Ваня.
                            Следва дълга пауза, накрая шерката проговаря замислено:
                            - Мамо, ти нали каза, че като си смуча палеца и като е мръсен и може да имам глисти в коремчето?
                            - Да?
                            - Мамо, мамо, мамо, а какво е смукала леля Ваня, че да има детенце в коремчето?

                            В този момент бащата скача с двата крака на спирачките и се свива под кормилото от смях....
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Полицай спира блондинка за превишена скорост и я моли учтиво да си покаже книжката. Тя отговаря заплашително:
                              - Момчета, синхронизирайте се малко! Вчера ми взехте книжката, как очаквате днес да ви я покажа?!?!
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Дъщеря на олигарх води младеж да се запознае с родителите й.
                                Бащата към младежа:
                                - Апартамент имате ли?
                                - Ако е рекъл Господ!
                                - Кола?
                                - Ако е рекъл Господ!
                                - Ще може ли да издържаш дъщеря ми?
                                - С Божията помощ ще се справя!
                                После майката пита бащата:
                                - Е, какво мислиш за момчето?
                                - Гола вода е, но ми харесва как ме нарича!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X