Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Отишъл Обама при Господ и го попитал:
    - Кога САЩ ще излезе от кризата?
    - Не е през твоя мандат - отговорил Господ и Обама се разплакал.

    Отишъл Путин при Господ и го попитал: - Кога Русия ще излезе от кризата?
    - Не е през твоя мандат - отговорил Господ и Путин се разплакал....

    Отишъл Орешарски при Господ и го попитал:
    - Кога България ще излезе от кризата?
    - Не е през Моя мандат, казал Господ и се разплакал.
    ..


    Коментар


    • От: Вицове

      По-готино би звучало, ако Господ му отговори, че не през неговия(на Орешарски) мандат, а Орешарски да се ухили, и да започне да потрива доволно ръце.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Вицове

        При мъжките елени, колкото са по - големи и кичести рогата, толкова по - привлекателен е мъжкия. При хората, колкото са по - големи рогата, толкова по - привлекателна е женската.
        Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
          .......
          Колега на времето имаше подобен случай с Москвич 412....
          Спира да си оправи загасналия фар (често се оправяше с удар за да даде контакт)...
          След него спира друга кола и пита 'ама аз ако може да сваля стопа, че мие счупена пластмасата'
          Реалности от социализма
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Вицове

            Срещат се двама стари приятели, които отдавна не са се виждали. Единият изглежда много добре и с високо самочувствие, а другият смачкан, слаб, стеснителен... Чак да го съжалиш. Пъвият го попитал защо изглежда така, а вторият отговорил, че причината е лошата му жена, която все му се карала, не му разрешавала да излиза с приятели и дори налитаха на бой. Баровеца казал, че е имал същия проблем, но след ПЕТ дни як секс жена му починала и край на робството... Речено-сторено. Прибира се в къщи слабия човечец и вижда жена си наведена над мивката да мие чинии и ... секс. После тя подрежда масата и пак секс... тя се навежда да вземе метлата и пак секс....тя оправя леглото и пак секс....тя говори по телефона и пак секс и така ТРИ дни. Картина от ЧЕТВЪРТИЯ ден: тя полива цветята в двора, припка весело и си пее някаква песничка, а той седнал на един стол до нея завит грижовно с одеало,треперещ от студ и немощ, гледа я и тихо си говори - пей си, пей си още ДВА дни ти останаха...
            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
            Стефан Арзатов

            Коментар


            • От: Вицове

              - Дъще, тоя твоя младеж е сираче и е малко куц... моля те, НЕ се омъжвай за него!
              - Е, пък и ти си една ма мамоооо.... че аз не държа да е първи красавец!
              - Не ме разбра дъще. На момчето и така му се е насъбрало много, пожали го...
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: Вицове

                Навлизам в черен период от живота си - вила на Черноморието, черен хайвер, черен майбах и две мулатки: една за шофьор, една за масаж

                Коментар


                • От: Вицове

                  Алкохолик звъни по телефона:
                  - Алооо, т'ва ли е номера за помощ на алкохолици?
                  - Да, кажете.
                  - Абеее, как се прави мохито?


                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    При човекоядците попаднали американец, французин и българин. Американецът казал:
                    - Не ме закачайте, аз съм личен приятел на президента - знаете последствията!
                    - Така ли? - казал вождът. - Не го познаваме този човек - хайде в казана!

                    Французинът казал:
                    - Правите огромна грешка, аз съм ветеран от съпротивата - бях адютант на генерал Де Гол!
                    - Така ли? - казал вождът. - Не го познаваме и този човек - хайде в казана!
                    Българинът казал:
                    - Вие такива важни особи вкарахте в казана, че мен ли ще ме пропуснете - най-обикновен инженер от България!
                    - Така ли? - казал вождът. - Коя година си завършил, в коя специалност и в коя група беше?...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                      Шеф заминал в командировка със секретарката си.
                      Вечерта я попитал:
                      - Как ще спим?
                      -
                      - Като мъж и жена или като любовници?
                      - Разбира се, че като мъж и жена!!!
                      - Ок! - казал той и се обърнал на другата страна и заспал.
                      ... На другата сутрин се събужда и гледа на нощното шкафче се появила банкнота от 2 лева.
                      "Иванова, ти ли остави тези 2 лева?"
                      "Да, шефе, у наше село имаме обичай на умряло по 2 лв. да хвърляме..."
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        В кофе попала муха.Итальянец - выплескивает чашку и уходит в порыве гнева.Француз - вытаскивает муху и пьет кофе.Китаец - ест муху и выплескивает кофе. Русский - выпивает кофе с мухой, молча.Израильтянин - продает кофе французу, муху - китайцу, покупает себе новую чашку кофеииспользует оставшиеся деньги, чтобы изобрести устройство, котороепредотвращает попадание мух в кофе. Палестинец - обвиняет израильтянина в том, что он подбросил муху в его кофе, подает протест на акт агрессии в ООН, получает займ от Европейского союза на покупку новой чашки кофе, использует деньги на покупку взрывчатки и затем взрывается в кафе, где итальянец, француз, китаец и русский, все пытаются объяснить израильтянину,что он должен отдать свою чашку кофе несчастному палестинцу.
                        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                        0885372997 - Дани

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Как можеш да ядосаш продавачка в МОЛ?
                          – Като си покажеш главата от пробната и й кажеш, че е свършила тоалетната хартия!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Група японци отива на посещение в български завод. Водят със себе си и преводач японец, обучен в най - добрите традиции на българската литература. Разглеждайки, попадат на интересна сцена. Стругар внезапно избухва и хвърля един детайл върху земята крещейки нещо ядосано. Преводачът превежда леко учуден: "Стругарят казва, че иска да прави секс с майката на детайла". Приближава се главният инженер, поглежда детайла и започва да се кара на стругаря. Преводачът превежда "Инженерът пита как стругарят е успял да прави секс с майката на детайла и самият той иска да прави секс с майката на стругаря". Стругарят още по - ядосан отвръща на инженера и преводът е: "Стругарят каза, че няма представа как детайлът е правил секс с майка си, но ако инженерът продължава да му се бърка и да му вдига кръвното, ще прави секс с майка му и с майките на другите работници и с майката на директора и дори с майката на самия завод...". Японците са впечатлени от либидото на стругаря и замислено отминават
                            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Тече руското предаване "Какво, Къде, Кога". Водещият казва:
                              - Внимание, въпрос задава новобогаташа Коля Коля на видеозапис:
                              - И така приятели аз съм Коля. Преди година дадох 10 000 долара на заем на моя приятел Митя и той не ми ги върна. Преди 6 месеца дадох на моя приятел Митя 50 000 долара и той пак не ми ги върна.
                              - И така въпросът. Какво има в черната кутия?
                              LZ1UFS

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Срещат се двама приятели:- Как си?- Напоследък хич не ми върви... Тръгнах за морето, по пътя качих една девойка на авто-стоп... а тя ме обвини в сексуален тормоз. Днес бях в съда, треснаха ми глоба от 250 лева, а когато съдята видя и "жертвата" ми наложи и втора глоба - от 300 лева за шофиране в нетрезво състояние...
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X