Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Напълно плешив мъж влиза в бръснарницата.
    - С какво мога да Ви помогна? - пита бръснарят.
    - Ще ви дам 1000 долара, ако направите така,
    че моята прическа да изглежда като Вашата,
    без да ми причинявате никакви неудобства!
    - Никакъв проблем! - казал бръснарят,
    прибрал доларите и си обръснал главата.


    ***

    Facebook е като комунизма - можеш само да споделяш и да харесваш.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
      ако някой пак тръгне да се заяжда за липсата на превод, да ми драсне едно лично и да му обясня защо някои неща не се превеждат. А още по-добре - да се пограмоти, добрата обща култура все още не е навредила никому...

      Случва се, ама при поучителна забележка...
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Вицове

        Моля, въведете вашата парола!
        - "рози"
        - недостатъчен брой на символи в паролата
        - "розови рози"
        - паролата трябва да съдържа поне една цифра
        - "1 розова роза"
        - паролата не трябва да съдържа празни полета
        - "1розовароза"
        - паролата трябва да съдържа поне 10 различни символа
        - "1шибанарозовароза"
        - паролата трябва да съдържа поне една главна буква
        - "1ШИБАНАРОЗОВАРОЗА"
        - паролата трябва да съдържа поне една малка буква
        - "1ШибанаРозоваРозаДаТияНавраВъвГъза"
        - паролата трябва да съдържа поне един специален символ
        - "1ШибанаРозоваРозаДаТияНавраВъвГъза!!!!!!"
        - тази парола вече е заета...

        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Вицове

          Въпроса на деня (9,10,2013)
          КОЙ ПРЕДЛОЖИ ПЕТЕВ?

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
            Въпроса на деня (9,10,2013)
            КОЙ ПРЕДЛОЖИ ПЕТЕВСКИ?

            Коментар


            • От: Вицове

              Г-н. Управител:

              Бих желал да кандидатствам по обявата ви за специалист в поверената ви фирма.
              Това, което ме привлече във вашата обява е ниската заплата и прекалено дългото работно време. Убеден съм, че специалистът, който ще заеме длъжността трябва да издържа минимум 16 - часов работен ден като почивните дни в месеца не трябва да надвишават повече от два. Обичам да работя в екип, както сте отбелязали във вашата обява, но мога да ви уверя, че мога да върша и работата на поне още пет човека без допълнително заплащане от ваша страна.
              Едно от моите положителни качества е да изтърпявам всякакви обиди и псувни от ръководителя ми. Даже колкото по-често ме хокат толкова по добре си върша работата. Не знам дали ще издържам на бой, но вие винаги може да установите това в процеса на работа.
              Както е посочено в приложената от мен автобиография съм изпълнявал същата длъжност в друга фирма.
              Вярвам, че ще разгледате моята кандидатура и ще обсъдим професионалния ми опит и квалификация, както и плановете ви за развитие на фирмата. Може да се свържете с мен на тел: 089....... в удобно за вас време.

              Град .... , дата .....
              С УВАЖЕНИЕ:

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                Въпроса на деня (9,10,2013)
                КОЙ ПРЕДЛОЖИ ПЕТЕВ?
                не знам кой го предложи, но ако имаш две ризи, дай едната на Петев!
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                  Г-н. Управител:

                  Бих желал да кандидатствам по обявата ви за специалист в поверената ви фирма.
                  Това, което ме привлече във вашата обява е ниската заплата и прекалено дългото работно време. Убеден съм, че специалистът, който ще заеме длъжността трябва да издържа минимум 16 - часов работен ден като почивните дни в месеца не трябва да надвишават повече от два. Обичам да работя в екип, както сте отбелязали във вашата обява, но мога да ви уверя, че мога да върша и работата на поне още пет човека без допълнително заплащане от ваша страна.
                  Едно от моите положителни качества е да изтърпявам всякакви обиди и псувни от ръководителя ми. Даже колкото по-често ме хокат толкова по добре си върша работата. Не знам дали ще издържам на бой, но вие винаги може да установите това в процеса на работа.
                  Както е посочено в приложената от мен автобиография съм изпълнявал същата длъжност в друга фирма.
                  Вярвам, че ще разгледате моята кандидатура и ще обсъдим професионалния ми опит и квалификация, както и плановете ви за развитие на фирмата. Може да се свържете с мен на тел: 089....... в удобно за вас време.

                  Град .... , дата .....
                  С УВАЖЕНИЕ:
                  Тоя е пич!

                  Бих си говорил с такъв кандидат.

                  Малкото "в" бих пренебрегнал ( за "Вас" става въпрос - на фона на поголовната неграмотност това да му е кусура на човека)

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    А още по-добре - да се пограмоти.........
                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    Случва се, ама при поучителна забележка...
                    +1
                    MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                    (А1+)
                    О877ООО98О

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Всичко се поврежда - чувствата, хората, ютията. От ютията особено, хич не го очаквах...
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        The vendor makes the hot dog and hands it to the Buddhist monk, who pays with a $20 bill. The vendor puts the bill in the cash box and closes it. “Excuse me, but where’s my change?” asks the Buddhist monk. The vendor replied, “Change must come from within.”

                        ПП Много моля хората без чувство за хумор да не ми се извиняват
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          следващия виц - може ли да е на китайски-мандарин?

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            The vendor makes the hot dog and hands it to the Buddhist monk, who pays with a $20 bill. The vendor puts the bill in the cash box and closes it. “Excuse me, but where’s my change?” asks the Buddhist monk. The vendor replied, “Change must come from within.”

                            ПП Много моля хората без чувство за хумор да не ми се извиняват
                            Превеждай, ако обичаш - форумът е български и официалният език на форума също, мисля!
                            Ако пък мислиш, че може да ти се разбере и подписа, ако и да е на старобългарски, кирилица или глаголица...
                            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                              Превеждай, ако обичаш - форумът е български и официалният език на форума също, мисля!
                              Ако пък мислиш, че може да ти се разбере и подписа, ако и да е на старобългарски, кирилица или глаголица...
                              Ми ако го преведа ще спре да е смешен. Каламбурът го има само на английски.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Вица е трепач
                                Но явно рускоговорящите са повече от англоползващите...
                                Не, че е лошо.Човек трябва да знае езици
                                Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X