Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Нещо като това:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:noplace.jpg
Прегледи:1
Размер:14.5 КБ
ID:5526171

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от the shaman Преглед на мнение
      Нещо като това:

      [ATTACH=CONFIG]636295[/ATTACH]

      Бях го видял на изтривалка за входната врата - супер е.
      Biagini Passo Powered By VW Syncro

      Коментар


      • От: Вицове

        Разказаха ми го в банката:

        Срещат се двама съученици след време:
        - Как си? Какво ново при теб?
        - Ами омъжих се в Германия, имам две деца, много успешна кариера, къща в
        центъра на Берлин, вила в полите на Алпите. А при тебе какво става?
        - Ами тръгнал съм да си платя интернета...
        - Аха ... а иначе?
        - Иначе ще го спрат...
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Класически пример...

          Фирмено парти с маски. Шефът се появил с маска на лъв. Секретарката с маска на коте. Счети - с лисица. Съсадмисът се дегезирал с маска 255.255.255.0
          Аз като истински българин, започвам: дай сега на български, нищо не разбирам, защо пак пишете глупости, и т.н.
          Добре, че се занимавам и с мрежи,помежду другото ...
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение

            Веднага давам и още един пример, с гаранция, че повечето младежи няма да го схванат, ясно защо:


            Докарват при Тито някакъв, който се слави като най-големия разпространител на вицове за него. Тито му поставя условие:
            - Ако ми разкажеш поне един виц, в който да не съм замесен, пускам те.
            Човечеца се позамисля и казва:
            - Йованка пак е бременна, но Тито не е замесен.

            ..
            Оригинала /според мен/.
            По време на Тито /Йосип Броз Тито, маршал, вожд, учител и ръководител на Югословия/ вкарали един в затвора за разпространяване на политически вицове свързани с Тито.
            След изтърпяване на присъдата на излизане от затвора той казва на постовия милиционер на външната врата: "Абе ти знаеш ли, че Йованка /жената на Тито/ е бременна?"
            Милиционера: "Не ти дойде ума в главата, нали току-що те пускаме и ти пак".
            Онзи отговаря: "Ааа чакай, Тито няма пръст в тази работа".
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • От: Вицове

              Момче изпраща приятелката си до тях. Пред входа ѝ казва:
              - Вече два месеца излизаме заедно. Защо да не отидем тази нощ у нас!?
              - Ами...
              - Хайде, де!
              - Ами, добре! Но само да отида до вкъщи да попитам нашите...
              - ОК, но побързай!
              Тя изтичва бързо към тях. След няколко минути излиза обратно
              усмихната, прегръща го, целува го и казва:
              - Да вървим!
              В този момент се отваря прозорец отгоре и бащата на момичето извиква:
              - Сра, а?! А да пуснеш водата не можа...
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Вицове

                Още се броя за млад, на 35, ама най-голямата веслба винаги е била с Нортън диск едитор-а. Каквото и да цъкнеш там винаги се осираше целия диск...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Пред заведение стои луксозен автомобил. Зад волана дреме шофьорът. По едно време идва при колата някакъв човек. Почуква на стъклото, шофьорът отваря прозореца, човекът му подава един плик:
                  - Моля, предайте го спешно на Вашия шеф.
                  Шофьорът отива и занася плика на шефа си в заведението. Той отваря плика и чете:"Ако стане - ще е чудесно, ако ли не здраве да е!"
                  - Какво пък значи това? - чуди се. Шофьорът също прочел бележката, замислил се и изведнъж изтичал на улицата. След малко се връща
                  - Станало е! - въкликнал.
                  - Какво е станало?
                  - Да ни открадната колата..
                  Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                  Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Преди: комунистите воюваха, евреите търгуваха, циганите крадяха.
                    А сега? Евреите воюват, циганите търгуват, комунистите крадат...

                    _____________

                    Психиатрично заведение. В стола:
                    -Аз съм хан Аспарух, дайте ми една порция.
                    -И за мен една порция, защото съм цар Борис.
                    -За мен две порции!
                    -Защо? - пита учудена готвачката.
                    -Аз съм Кирил и Методий!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Европейски рай - британски хумор, френска кухня и немска техника.
                      Европейски ад - британска кухня, френска техника и немски хумор.
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Отишъл един дядo в секс-шопа и рекъл на продавачката:
                        - Дъще, разочарован съм от половия си живот, от изхода
                        на Студената война, от Перестройката, от социализЪма,
                        от неколкократното управление на БСП и особено
                        от правителството сега. Да имате надуваем Станишев?


                        Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                        Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Отива един турист в едно китно родопско село и сяда в кръчмата. Дават му меню и той започва да чете: зелник, пататник, ... и родопски калмари!?
                          Поръчал родопските калмари и ги полял с доволно количество мастика Пещера.
                          Най-накрая питал собственика:
                          - Абе откъде ги вземате тез калмари в Родопите? - че му се усладили. - Нали нямате море!
                          - Как откъде? Ходжата ги носи всеки понеделник.
                          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                          Dacia Duster 4WD

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение
                            Отива един турист в едно китно родопско село и сяда в кръчмата. Дават му меню и той започва да чете: зелник, пататник, ... и родопски калмари!?
                            Поръчал родопските калмари и ги полял с доволно количество мастика Пещера.
                            Най-накрая питал собственика:
                            - Абе откъде ги вземате тез калмари в Родопите? - че му се усладили. - Нали нямате море!
                            - Как откъде? Ходжата ги носи всеки понеделник.
                            Може ли малко помощ! Този виц го срещам за 4-5 път през последните месеци, но не вдявам идеята.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              В тази версия на вица ходжата е и в ролята на селския сюнетчия
                              Сега изясни ли се произхоца на родопските калмари?

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                В тази версия на вица ходжата е и в ролята на селския сюнетчия
                                Сега изясни ли се произхоца на родопските калмари?
                                аха, така отказах колежките да си взимат фалафел от дюнержийницата
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X