Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Я, я, найн, ама въображението, интелекта и интуицията не се учат в университета, ахм...
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Вицове

      Я, я, аба найн.. auf deutsch - Ja, ja, aber nein..
      Тва е правилното!
      Дайте нов виц де..

      Коментар


      • От: Вицове

        Мда, верно каузата е загубена...как и да е, гледам, че напоследък доста нецензурирани има, та може ли да кажа някой мръсен, или да се не аба, оти ке ме затрият?
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Вицове

          Я кажи да видим ще успеем ли да го прочетем
          Grand Vitra ddis 2008
          SEAT Althea XL tsi 2010
          Mitsubishi Canter

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            За тоя дето анонимно ми е лепнал "в американските форуми пишат ли вицове на български"- .......
            Офф
            Най ги обичам анонимните. Любими са ми.

            По темата.
            Е ти един виц дето можеш да го преведеш не хАмерикански без загуби на качество. (щот тоя на Търтела с превода иска 2 страници обяснения дума по дума и малко религия)

            - Ако в Йоханесбург, от висок небостъргач бутнеш едновременно един дебел и един слаб негар, кой ще тупне пръв на земята?
            - Нема значение.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
              и малко религия)
              Туй не беше ли запрещено?

              Двойка взима такси. Шофьорът тръгва и след малко пита:
              -Духа ли Ви?
              -Не! Все още го държи.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Вицове

                Добре де .. ето едно - за завръщане по темата ...
                то не е баш виц, ми си е чист фЪкт.. факт де.

                Мъжете се делят на два вида: цицофили и клитолрианци.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Мъж намерил непознат номер в телефона на жена си на когото е звъняла в 23 ч. Позвънил, отговорил му някакъв мъж .....- Ти кой си ? - попитал съпругът ....- А ти пък кой си ? .....- Аз съм мъжът на Ленчето . ....- А аз съм разносвачът на пици ...как сте ми омръзнали ...
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Адам се събужда след див купон:
                    - Олеле! Копелееее, къде са ми ребрата?
                    Глас от небето:
                    - А снощи кой поръчваше курви?... А?...
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      Туй не беше ли запрещено?
                      Ей това е забавно, верно изказвания в този разпознаваем стил вече са като вицове
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        Туй не беше ли запрещено?.........
                        Запрещено е да се пророкува.
                        Да се знае не е.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          ... Промяната(що пък не и рестото ...
                          Най-лесното нещо е да убиеш един виц.
                          И въобще, не виждам смисъл да се мрънка за нещо, което 20% от хората не разбират. Със същия успех може да се лепят яко забележки за всякакви по-професионални вицове - сигурен съм, че неразбралите ще са много повече. За да не бъда голословен, давам пример:


                          Тъмна малка стая, в стаята компютър, екрана свети в синьото на Нортън Командър, пред компютъра - негър.
                          Негъра натиска tab, F6, Enter, tab, F6, Enter, tab, F6, Enter и си пее - "I like to move it move it, i like to move it move it, i like to..."

                          Повече от половината хора тук дори не са чували за NC, а от тия дето са чували, едва ли има повече от 50 човека (да не кажа 10), които да схванат изобщо къде е смешното. Обаче е на български, нали така? Е, и?
                          Веднага давам и още един пример, с гаранция, че повечето младежи няма да го схванат, ясно защо:


                          Докарват при Тито някакъв, който се слави като най-големия разпространител на вицове за него. Тито му поставя условие:
                          - Ако ми разкажеш поне един виц, в който да не съм замесен, пускам те.
                          Човечеца се позамисля и казва:
                          - Йованка пак е бременна, но Тито не е замесен.

                          Ето, преведен е. Сега каква забележка да чакам? "Липсва обяснение кой е Тито"?
                          Винаги ще има някой недоразбрал. Само малко е тъжно, когато основния недоразбрал е модератор-бързак ...

                          Хайде нещо за финал, искрено се надявам да няма неразбрали


                          - Защо е измислен белия шоколад?
                          - За да има с какво да се омазват негърчетата...
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                            Най-лесното нещо е да убиеш един виц....
                            ...
                            Абсолютно верно си го написал....

                            Тъмна малка стая, в стаята компютър, екрана свети в синьото на Нортън Командър...
                            И си гледам аз - два диска С: викам си, за кво са ми два - и изтривам единия....
                            Това за NC - де

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              офф
                              NC е класика.Още го имам инсталиран. PCT беше по-добър.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                                Най-лесното нещо е да убиеш един виц.
                                И въобще, не виждам смисъл да се мрънка за нещо, което 20% от хората не разбират. Със същия успех може да се лепят яко забележки за всякакви по-професионални вицове - сигурен съм, че неразбралите ще са много повече. За да не бъда голословен, давам пример:
                                Класически пример...

                                Фирмено парти с маски. Шефът се появил с маска на лъв. Секретарката с маска на коте. Счети - с лисица. Съсадмисът се дегезирал с маска 255.255.255.0
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X