Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Една жена пита приятелка:
    - Къде изкара отпуската?
    - В Париж.
    - О! Донесе ли нещо?
    - Не знам, още не съм ходила на доктор.

    Коментар


    • От: Вицове


      - Защо плачеш?

      - Казаха ми че съм дебела.
      - Глупости! Взимай два стола и сядай при нас ...
      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

      Коментар


      • От: Вицове

        Защо във Варна са рехави протестите?
        -Защото ТИМ искали повече пари на Сорос, а рептилите казали, че няма да им се месят. Само един тамплиер бе забелязан с плакат, но нямал нищо общо с илюминатите.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • Жена към мъжа си:
          - Тоя малкия на снимката виждаш ли го? Ей тука отзад вдясно? Да? Значи, довечера в шест отиваш да го прибереш от детската градина...



          Два свещеника поставят на пътя табела с надпис: "Спри, краят вече е близо! Обърни, докато още не е късно! ". Покрай тях с голяма скорост профучава джип, шофьорът крещи и размахва юмрук:
          - Проклети сектанти, писна ми от вас!
          Колата се скрива зад завоя, от където се чува грохот и трясък. Единият свещеник казва на другия:
          - Май беше прав, че трябва да напишеш просто "Мостът е разрушен".
          ******************
          - Прибираш се всеки ден пиян! А аз? А децата?
          - Жено, бъди разумна, не може да пием всички!
          ***********************
          - Признавате ли - пита съдията, - че сте искали да влезете в театъра в нетрезво състояние?
          - Разбира се, че признавам - отговаря обвиняемият. - Ако бях трезвен, това никога не би ми дошло на ум.
          ****************

          Странно нещо значи,като видя салата се сещам за ракия,като видя грозде се сещам за вино, а като видя мотика за нищо не са сещам!!!

          Последно редактирано от dembito; 20-08-13, 15:00. Причина: още 1 виц
          Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

          Коментар


          • От: Вицове

            Човек се обажда в полицията:
            - Ало, полицията ли е?
            -Да.
            -Обажда се Иван Иванов. На съседа ми Петър Петров му докараха дърва пълни с дрога!
            -Добре, ще изпратим екип да провери сигнала.
            Иван звъни на Петър:
            -Ало, Пешо?
            -Да.
            -Ей сега ще дойдат едни момчета да ти нацепят дървата!
            -Какви момчета бе?!?
            -Тези, дето миналия месец ми изкопаха лозето да търсят оръжия!
            Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

            Коментар


            • От: Вицове

              Обаждане в министерството:
              - Ало, трябва ли ви министър-председател?
              - Не.
              - Тогава защо го държите?!
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от dembito Преглед на мнение
                Жена към мъжа си:
                - Тоя малкия на снимката виждаш ли го? Ей тука отзад вдясно? Да? Значи, довечера в шест отиваш да го прибереш от детската градина...




                Един такъв образ се прибира от детската градина и жена му във фалцет: "Кого си довел, това не е нашето дете?"
                Мъжът спокойно отговаря: "Какво значение има, нали утре сутринта ще го върнем?"
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • От: Вицове

                  Баща и син – канибали седят на плажа. От морето излиза изморена от плуването млада девойка – чудна красавица. Синът първи я забелязва и казва на баща си:
                  - Ех, тате, както съм изгладнял, да я излапаме веднага?
                  - Неее, сине, неее – отговорил бащата – тая ще я водим дома. Ще излапаме майка ти.
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Утре заминавам в командировка за месец. Чисто с превантивна цел, довечера ще водя жената на "Отело"...
                    ;----------------

                    - Мамо, мамо, наистина ли съм чак толкова грозна?
                    - Не бе Миче, добре си. Виж, като се роди беше страшничко ... доктора каза "Ако това мръдне, направо стреляйте"...
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Извънземните решили да отвлекат по един французин, англичанин и българин.
                      Първата вечер отвлекли французина. Изследвали го и го върнали.
                      На сутринта като се събудил французинът започнал да крещи :
                      - По дяволите, това със сигурност не беше сън! Трябва да уведомя нацията, че не сме сами!
                      На другата вечер отвлекли англичанина. Пак го изследвали и го върнали
                      На сутринта и той се събудил, и започнал да крещи :
                      - Не е истина! Бях отвлечен! Правителството наистина крие много неща! Трябва да кажа на света!
                      На третата вечер отвлекли българина. Отново познатата процедура и го върнали.
                      На сутринта българинът се събудил, потъркал очи, погледнал се в огледалото и възкликнал:
                      - Леле, божке! Повече няма да близна от ракията на Пешо!!!
                      Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        ***
                        Всички хора произлизат от маймуни, а македонците - от българи

                        ***
                        Как се нарича грък с 300 жени?
                        – Овчар

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Решили американците да изпратят шпионин в Русия - най-добрия. 15 години го подготвяли- и езика като руснак го владеел, и бит, и култура, даже на руска душевност го докарал.
                          Дошъл заветния ден. Скача нашия на една поляна, скрива парашута и тръгва по пътеката по близкото село - нахлупил каскета, от джоба на ватенката стърчи половинка водка - абе въобще неотличим. Гледа, в двора на една къща в градинката копае баба. Идеален случай.
                          -Бабушка, как да стигна до Губка? - на перфектен руски пита.
                          -С американски шпиони не говоря - отговаря бабата.
                          -Ама как бе, бабо, какъв шпионин, аз съм Вася, от Н...., потомствен руснак!
                          -С американски шпиони не говоря!
                          И така сума ти време я убеждава, ама бабата не и не.
                          Накрая нашия се предал:
                          -Добре, бабе, ама как позна, че съм американец бе?
                          - Ми как да ти кажа бабе, тъдява много негри не се въдят.

                          поздрави

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Две баби си говорят:
                            -Мале, Пено, какви времена настанаха, мойта внучка Мима живее с един мъж без да са подписали!!
                            -О, ти си добре! Моят Петърчо живее с един мъж и са подписали!!
                            *****************
                            Обява, написана на ръка:
                            "Продавам доберман: зъл и много яде! Извинете за грозния почерк, пиша на тъмно, за да не види!"
                            *****************
                            - Скъпа, какво има за обяд?
                            - Нищо.
                            - Е, хубава работа! Вчера - пак нищо.
                            - Eми наготвих за два дeна ...
                            **********************
                            Баща пита малкия си син:
                            - Защо си тъжен?
                            - Преди малко имах много неприятен разговор с жена ти.
                            ***********************
                            - Kакво подари мъжът ти за 8 март?
                            - Два тигана и една точилка.
                            - Късметлийка. А пък моят ми е сложил ембарго върху оръжията.
                            Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Сър Хенри: "Какъв е този шум, Джеймс?
                              - Гей парад, милорд!
                              - И какво искат?
                              - Еднополова любов, милорд!
                              - Някой забранява ли им?
                              - ...Не, милорд!
                              - Е, тогава защо вдигат този шум?
                              - Еми, педерасти, милорд!
                              Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                              Dacia Duster 4WD

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Полицай спира наркоман за проверка.
                                - Добър вечер, господине! Документите за проверка!
                                - Леле, брат, къде съм?
                                - Господине, документите, моля!
                                - Брато, къде съм?
                                - Господине, знаете ли какъв съм аз???
                                - А бе, брат, кво става бе? Аз не знам къде съм, ти не знаеш какъв си....
                                Последно редактирано от Самодържец; 23-08-13, 12:29.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X