Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Една вечер тъкмо се прибирал от работа и гледа - асаньора не работи. Разкопчал сакото и с уморена крачка тръгнал да се катери по стълбите. Между четвърти и пети етаж се разминал с пищна девойка - гърдите й били като дини, стегнати в голямо деколте, а не особено дългата пола разкривала прекрасни, дълги крака и загатвала м...алкият стегнат задник на красавицата. Косите били руси, устните - алени, в лицето - ангел.Замаян от нея, адвокатът едва не се пребил. Качил се в жилището си и позвънял на домоуправителя Бай Пешо, питайки коя е тази мадама.
    - Ама ти не знаеш ли? Миналия месец в апартамента под вас се нанесе мадамата, и тя живее сама, младо момче си, ерген - давай!
    И така, на следващия ден мъжът решил да слезе и да опита късмета си. Слизайки, си мислел
    "Значи, звъня и тя ще ми отвори. Ще кажа, че живея сам и ми е изгоряла ютията, и не мога да си изгладя ризата за утре. Ще взема нейната на заем и по-късно ще й я върна, след това ще я поканя за благодарност на по питие. След това ще я поканя на вечеря, ще идем някъде да хапнем, след това ще я заведа на кино и ще я забърша. Ще я поканя в нас, ще я чукам на леглото, на масата, на терасата, след това ще я изпратя и ще я чукам и у тях. После ще я чукам още няколко пъти, след което ще се оженим, ще пръсна един тон пари за сватбата, а тя ще ми роди дете. То ще ме буди в 2 през нощта, ще досажда и ще ми пречи на секса. Пък на нея по-късно ще й увиснат циците, ще надебелее, ще почне да ме пита къде са ми парите, да ми се кара, когато се прибирам късно, да се сърди заради секретарката Ели, да иска почивки, да не мога да си гледам мачовете с Ванката и Жорката..."
    В този момент младежът вече бил позвънил на вратата и когато тя му отворила той креснал
    -Абе я си еби майката, не ти ща ютията!!!!
    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
    Стефан Арзатов

    Коментар


    • От: Вицове

      Абе някои вицове ползват фразеологизми, които просто няма как да се преведат. Който не знае съответния език..., ми да не го чете (или да ползва Google Translator). Пък и почти няма хора, със средно образование, дето да не знаят руски и английски.

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
        Абе някои вицове ползват фразеологизми, които просто няма как да се преведат. Който не знае съответния език..., ми да не го чете (или да ползва Google Translator). Пък и почти няма хора, със средно образование, дето да не знаят руски и английски.
        Е тука вече не си прав.
        Точно в момента съм пуснал обява и набирам още персонал.
        Явно нямаш идея, че повечето висшисти са на ниво B1/2 на английския, а руския фигурира само на хората от моето поколение и по-стари.
        Съжалявам за спама.
        Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
        LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
        Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
          Е тука вече не си прав.
          Точно в момента съм пуснал обява и набирам още персонал.
          Явно нямаш идея, че повечето висшисти са на ниво B1/2 на английския, а руския фигурира само на хората от моето поколение и по-стари.
          Съжалявам за спама.
          Фигурира той на ниво „положите денги в джоб“

          Ма така и не разбирам защо се дразнят хората - ми не го четеш и продължаваш. Който разбира евентуално харесва вица. Щото нали аз не се смея на всеки виц. Па бил той и на чист български
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Вицове

            Разни хора - разни идеали...
            Спираме със спама.
            Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
            LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
            Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

            Коментар


            • От: Вицове

              Хм, от къде да зная, че с вица не си ни напсувал?
              Като толкова искате да си пишете вицове на чужди езици, моля, го правете тук или поне си направете си тема "чуждоезични вицове".
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                Хм, от къде да зная, че с вица не си ни напсувал?
                Като толкова искате да си пишете вицове на чужди езици, моля, го правете тук или поне си направете си тема "чуждоезични вицове".
                А аз от къде да знам, че не ме псуваш на ум докато го пишеш това? И като ти гледам аватара, баш на псувня ми звучи...

                Я помисли дали не си станал от грешната страна на леглото тая сутрин.
                между другото- шанса да напсуваш някого и да ти се размине е почти никакъв. Без значение на какъв език. Има достатъчно полиглоти във форума за да следят за тая работа.

                Да им имам проблемите на някои хора...
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                  Хм, от къде да зная, че с вица не си ни напсувал?
                  Хахх много добър беше този виц!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Николай, виж твоя подпис - цитираш Джамбазов за правилата, а в същото време ми търсиш кусур как съм станал. Въпросът е принципен и е свързан точно с правилата. Я кажи ти, приятелю разказваш ли вицове на български език в американските или който и да е другоезичен форум? Обясни ли им значението на двойното утвърдително отрицание "да, да"?
                    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Темата малко тръгна по ,,Български''.Дреме ми на какъв език е вица - неразбирам - нечета -подминавам и следващия
                      Grand Vitra ddis 2008
                      SEAT Althea XL tsi 2010
                      Mitsubishi Canter

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Chris, Правилата са ясни- пише се на български когато може да се преведе. Заради спесифики на дадения език, превода води до обезмисляне на вица. В случая, няма да е никакъв виц, ако е преведено.

                        Не, не разказвам вицове на американци- те нито разбират значението на "борец", нито на "чалга", нито на ... и не им звучи смешно. Не знаеш ли езика, не познаваш ли някои страни на културата, не е смешно.
                        В случая, шегата на английски е смешна за английско говорящите. Точно както и "койловър" значи нещо на запознатите с материята. Да накарам жена ми да мрънка за пълни с английска терминология теми защото не разбира?

                        Всеки влак си има пътници, оставете ги да се возят.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                          Хм, от къде да зная, че с вица не си ни напсувал?
                          Като толкова искате да си пишете вицове на чужди езици, моля, го правете тук или поне си направете си тема "чуждоезични вицове".
                          Занимателна забележка, предвид че ника ти е на чужд език.

                          А вица на търтея си е смешен, и да - при превода няма да е смешен.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            За тоя дето анонимно ми е лепнал "в американските форуми пишат ли вицове на български"- в американски форум, в графа "вицове" е много вероятно да намериш какви ли не шеги. На какви ли не езици. Просто вицовете са за забавление а не повод за заяждане...
                            Мила родна картинка, и тука ли...?
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              The vendor makes the hot dog and hands it to the Buddhist monk, who pays with a $20 bill. The vendor puts the bill in the cash box and closes it. “Excuse me, but where’s my change?” asks the Buddhist monk. The vendor replied, “Change must come from within.”

                              ПП Много моля хората без чувство за хумор да не ми се извиняват
                              Айде без много внимание към детайлите:

                              Дюнерджията сгъна дюнера и го подаде на будисткия монах, който плати с банкнота от 20лв.Дюнерджията прибра банкнотата и затвори касата."Чакай, бе арабел, къде ми е рестото?" - се размрънка будиста.Дюнерджията му отговори - Промяната(що пък не и рестото - пак има философска връзка) трябва да дойде(да започне) от вътре."

                              Те ви го и на двата езика.Ваща думичка е чейндж(може да се породи у вас и от чанч) и последната фраза, която е не безизвестна мъдрост.Лично на мен не ми е смешен, макар и да е забавен, и на двата езика.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Добре де.. Тва са просто вицове.. Що се нервите?
                                Вицове в нета колкото щеш..Сега що е нужно заяждане..
                                Надявам се спора приключи до тук и чакам следващия.. Айде пичове! Живи и здрави!

                                Час по български език. Учителката задава въпрос на децата:
                                - Деца, кой ще ми отговори в кое време е изречението: "Вчера се омъжих"?
                                Иванчо вдигнал ръка.
                                - Кажи, Иванчо.
                                - Ами... крайно време е госпожо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X