Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
    Старозагорски селяни отишли при попа и го питали:
    - Дядо попе, студентите докато вадят цвекло, пеят една песен, но не всичко ѝ разбираме. Пеят:
    "забравил шута ранга свой, влюбил се в своята кралица". Какво е туй "шутаранга"? Попът помислил, помислил и признал, че не може да даде отговор:
    - То и на мен не всичко ми е ясно. Ето, в Светото писание пише "И бе сам Ной в ковчега три дни и три нощи."
    Обаче кого ибе... как ибе... пък сам...
    Е, що пък Старозагорски?
    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
    Стефан Арзатов

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
      Е, що пък Старозагорски?
      Защото в Русе, като кажеш на някой "кликни" той кляка.
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
        Е, що пък Старозагорски?
        Идея си нямам, така я копи-пейстнах шутарангата
        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

        Коментар


        • От: Вицове

          - Какво против имаш ВИП Брадър?
          - Мозък..

          ****

          Обещах на доктора, че ако успее да ме излекува от зависимостта ми към фейсбук, ще го добавя в Приятели.

          ****

          Истинският мъж е мъж от стомана! Много, много трудно е да го пречупиш. Затова, на жената ѝ остава само едно - да пили!
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • От: Вицове

            Блондинка си кара автомобила. По едно време и става скучно и си пуска радиото, а оттам се чува - ДОБЪР ДЕН. ЧАСЪТ Е ТРИНАДЕСЕТ. ВИЕ СЛУШАТЕ РАДИО АТЛАНТИК. Мацката си мисли на глас - АВЕ ТИЯ КАК ПОЗНАХА КОЕ РАДИО СЛУШАМ ?
            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
            Стефан Арзатов

            Коментар


            • От: Вицове

              Зайчето и вълкът се запили здраво в гората и точно когато било най-весело, разбрали, че има само една пълна бутилка.
              Зайчето казало:
              - Предлагам, всеки да удари другия и на когото му паднат по-малко зъби да вземе бутилката.
              Вълкът се съгласил. Зайчето събрало сили и ударило вълка по муцуната.
              Вълкът паднал, поразтърсил глава, за да дойде на себе си, изплюл се в лапите си и казал:
              - Сест. Сега е мой лед.
              Концентрирал се, доколкото е възможно в това състояние и също ударил заека. Малкият направил три задни кълбета, прелетял през близките храсти и видимо дезориентиран се спрял в ствола на едно дърво. Вълкът, развеселен:
              - Колко зъба?
              Заекът, след като плюл в шепите:
              - Цетили.
              Вълкът пак (невярващо):
              - Колко-о?
              - Цетили.
              - Засто само цетили?
              - Ами застото нямам повеце.

              Коментар


              • От: Вицове


                Прерия. Прекрасна нощ. Гори огън и трима каубои са насядали около него. Първия подема:
                - Ей, да знайте какъв съм пич. Яздя си аз онзи ден из прерията и срещу мен се засилва бизон. Огромен. Само снимката му тежи 200 кила. Оня бяга срещу мен, ама аз не трепвам, вече е на 100 метра - не трепвам, вече е на 10 метра - не трепвам, вече е на 1 метър - вадя колта и го застрелвам право в челото.
                Вторият каубой подема:
                - Ей, ама да знайте, че и аз съм много корав пич. Вчера влизам аз в един бар, ама пианиста свири ужасно. Вадя пищака и го застрелвам, няма да му цепя басмата я. Другите, обаче, около 50 хъшлака, ми се нахвърлят. Аз, обаче, не се давам. Обградих ги да няма накъде да бягат и бой, бой до спукване.
                Първият и вторият каубой погледнали към третия, съвсем естествено очаквайки и той да разкаже що за пичага е. Той, обаче, нищо не казвал, само ъгълчетата на устните му потрепвали в едва доловима усмивка, докато... разбърквал жаравата с х*я си.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Мъж пита жена си:
                  - Спиш ли?
                  - Не.
                  - Е как ще спиш, то злото никога не спи.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Спрашивают моряка:
                    - Был ли случай, чтоб Вам было реально страшно?
                    - Перевозили мы как то груз - 10000 кукол.
                    И попали в шторм.
                    И вот когда корабль накренился вправо, то все эти 10000 кукол хором сказали "Мама! "
                    Вот тут я и обоср@лся...
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Един младеж отишъл при Великия майстор и казал:
                      - Велики, научи ме на кунг фу!
                      Но Великият майстор отвърнал:
                      - Да, ще те науча на това изкуство. Но сега не приемам нови ученици. Ела след година.
                      След година младежът се върнал.
                      - Велики учителю, научи ме на кунг фу!
                      Майсторът се начумерил и отвърнал:
                      - Да, ще те науча на това изкуство, но преди това трябва да се научиш да постигаш вътрешна хармония.
                      В течение на 3 години всяко утро съзерцавай изгрева на слънцето, а всяка вечер – залеза му.
                      След три години младежът се върнал.
                      - Велики учителю! Три години всяка сутрин съзерцавах изгрева, а всяка вечер – залеза. Научи ме на кунг фу!
                      - Добре – казал Великият майстор. – Но преди това трябва да се научиш да постигаш невъзможното. Върни се, когато се научиш да левитираш на пет метра от земята.
                      След пет години младежът се върнал, вече не толкова млад.
                      - Велики учителю! Пет години всеки ден се посвещавах на усилени тренировки и сега вече умея да левитирам над земята – казал той и се издигнал на пет метра във въздуха.
                      - БАСИ МАЙКАТА! – възкликнал Великият майстор.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Баба отива на лекар.
                        - Докторе, имам проблем. Постоянно пърдя. Но не това е проблемът. Няма нито миризма, нито звук. Доказателство за това е, че пръднах в кабинета ви около 20 пъти и нищо.
                        Лекарят помислил малко и казал:
                        - Ето, вземете това хапче и елате след седмица.
                        Една седмица по-късно...
                        - Докторе, какво ми дадохте? Усещам ужасна смрад!
                        - Това е чудесно! Излекувахме обонянието ви, а сега наред е слухът ви.
                        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Парашутист скача от самолета.
                          В определения момент дърпа връвта, обаче парашутът не се отваря.
                          Дърпа връвта на запасния - и той не се отваря.
                          Мъжът се нервира, вади нож и с вик " За какво по дяволите сте ми ! " си отрязва топките.
                          В този момент парашутът се отваря.
                          Парашутистът се колебае няколко секунди и с вик
                          "Ти пък за какво си ми сега" - отрязва въжетата.


                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Отмина сезонът на "Не ме пипай, изгоряла съм" и дойде сезонът на "Не ме пипай, студени са ти ръцете".
                            Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                            Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от feersum Преглед на мнение
                              Отмина сезонът на ....



                              Руснак каца в Мюнхен. Оказва се, че не знае бъкел немски, а митничаря сътветно не знае руски. Минават на инглиш.
                              — Nаtionаlitу?
                              — Russiаn.
                              — Occupаtion?
                              — No, no, just visiting.


                              ако някой пак тръгне да се заяжда за липсата на превод, да ми драсне едно лично и да му обясня защо някои неща не се превеждат. А още по-добре - да се пограмоти, добрата обща култура все още не е навредила никому...
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                                добрата обща култура все още не е навредила никому
                                Ja ja aber nein - ignorance is bliss
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X