От: Формула 1
Малиии, какво състезание!!!
Още 3-4 обиколки ако имаше Шуми щеше да е победител!
!
Малиии, какво състезание!!!
Още 3-4 обиколки ако имаше Шуми щеше да е победител!


. Като фен на Рено и симпатизиращ на Алонсо съм много доволен и в същото време ми е кофти за Грожан, който както казах още снощи беше много бърз.
Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар