Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Благодарение на екстрата "смени си паролата, че минаха 200 дена" и "задължително трябва да използваш специални знаци, цифри, малки и големи бувки и да въведеш стринга на челна стойка с ръка зад гърба, докато с другата се чешеш да ухото" сега съм изправен пред ситуацията, че не си знам вече отново изтеклата парола. ОК, проблемът си е мой, но когато се опитам да ресетна паролата и след това отворя ресет линка, форумът ми казва - пич, нищо не можеш да правиш (вкл. и да си ресетнеш паролата) преди да смениш старата парола... демек за да ресетна паролата, която съм забравил, трябва да използвам същата тази забравена парола.... това квалифицира ли се за бъг и "проблем с работата на форума" или си остава частен случай?

    Коментар


    • Първоначално публикуван от _kalata__ Преглед на мнение
      ... когато се опитам да ресетна паролата и след това отворя ресет линка, форумът ми казва - пич, нищо не можеш да правиш (вкл. и да си ресетнеш паролата) преди да смениш старата парола... демек за да ресетна паролата, която съм забравил, трябва да използвам същата тази забравена парола....
      Каква стара парола, какви 5 лева?!?

      Ей сега пробвах как работи функцията забравена парола.

      1. Сайтът ти иска Емейл адрес + отговор на елементарен въпрос, целящ да спре ботове

      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:pass2.png Прегледи:0 Размер:138.7 КБ ID:6805162



      2. В рамките на минута получих мейл с линк


      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:pass3.png Прегледи:0 Размер:59.6 КБ ID:6805165


      3. Като цъкнах на линка се отвори страница за въвеждане на нова парола

      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:pass4.png Прегледи:0 Размер:138.1 КБ ID:6805166


      4. Въведох новата парола, влязох във форума и пуснах това


      Къде ти иска старата парола?!?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • Чавдар (V93)
        Чавдар (V93) коментира
        Редактиране на коментар
        Я пробвай да си изчистиш всички "бисквитки"

      • _kalata__
        _kalata__ коментира
        Редактиране на коментар
        Да явно става някакъв мазаляк със сесиите. Оказа се, че юзерът, който седи на сесия ( за който ми пищи за смяна на парола) съм го регистрирал не с този имейл, който си мислех. Съответно се опитвам да ресетна паролата на друг юзер, докато все още имам активна сесия с първия юзер. Ще пробвам тези дни отново, че достъпът до правилния имейл е леко тегав. За сега - closed. Между другото се оказа, че форумът позволява регистрация на няколко юзера към 1 имейл.

      • kameno karp
        kameno karp коментира
        Редактиране на коментар
        А по моя въпрос от предната страница, можеш ли да споделиш нещо, че търговските партньори си ги ползвам, ама не мога да пиша в темите им!?

    • От тази тема: https://offroad-bulgaria.com/forum/%...acelift-euro-5

      Доста от снимките на се виждат и на мястото за отговор по темата виждам: "Съжаляваме, вие не сте оторизиран да виждате тази страница."
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • Чавдар (V93)
        Чавдар (V93) коментира
        Редактиране на коментар
        Тези снимки, които погледнах, са били качени на Гугъл Фото и са били с линк от там. Вероятно в един момент нещо е променено и линковете вече са невалидни ...

      • s_s1
        s_s1 коментира
        Редактиране на коментар
        Но защо не мога да пиша в темата?

      • Чавдар (V93)
        Чавдар (V93) коментира
        Редактиране на коментар
        E това вече е или някакъв бъг, или проблем в настройките. И то не от сега.

    • Не мога да си променя подписа. Дава следното съобщение:
      • Your signature cannot be longer than 200 characters including BB code markup.
      Новият подпис е по-кратък от стария.
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        Ктрл + А => Кът енд пейст ас текст онли

      • NovemberCharlie
        NovemberCharlie коментира
        Редактиране на коментар
        Знам, но не е в това проблемът. Дори не мога да редактирам стария подпис.

    • Колеги, не мога да се логна в FTP-то (чрез FileZilla) вече втори ден. Някой знае ли нещо по въпроса ?
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • Проблемът отпадна, връзката с FTP е възстановена. Явно някой е работил по нея. От мен благодарности.
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

        Коментар


        • Пак проблем с редакция на прикачени файлове /снимки/. Няколко пъти пробвам и все изписва- грешка- невалидно id.
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • От снощи до преди малко при опит да вляза - Error 502 или 504, каквото и да значи. Изписваше ми го след поне минута "мислене". Щом сега влизам, значи не е в моя "телевизор", както първоначално се усъмних.

            Коментар


            • old tramp
              old tramp коментира
              Редактиране на коментар
              И при мен така от снощи : Bad gateway ми изписваше до преди малко, когато гейта се отвори след 30-тина опита. Нещо проблем ли имаше сайта ?

          • Най вероятно някой пак хакна сайта но се мълчи по въпроса. Въпреки супер дупер паролите дето се сменят на 6 месеца...
            Фиат Купе
            Опел Фронтера В
            Мицубиши Паджеро Пинин

            Коментар


            • Голяма работа. Сега ще сменяме паролите ежедневно и хакерите ще пият студена вода с техните хакове.
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Какво става с този форум, от вчера никакъв го няма, днес се появи по едно време и преди малко пак празна страница, според мен би трябвало някой от админите, при желание от ваша страна, да споделите че имаме еди какъв си проблем, или през еди кой си ден-два ще има профилактика и т.н.
                Последно редактирано от Еделвайс; 05-02-22, 21:45.

                Коментар


                • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:efail_2.JPG
Прегледи:207
Размер:21.5 КБ
ID:6814702

                  Дано има пресен бекъп.

                  Коментар


                  • коко келеша
                    коко келеша коментира
                    Редактиране на коментар
                    Уж над 200к човека има регистрирани??? Това е единствената тема, където може да се пише. Постоянно ми дава, че правя повторения на постове, без да съм помирисвал дори темата

                    П.П. Ако има офроуд форум във фейса дайте подсказка, моля )))))))
                    Последно редактирано от коко келеша; 06-02-22, 06:17.

                  • IvanIvanovi
                    IvanIvanovi коментира
                    Редактиране на коментар
                    Отдавна има и е пълен. Ползвай търсачката, че от телефона ми е трудно да дам линк.

                  • sonda
                    sonda коментира
                    Редактиране на коментар
                    Далеч съвсем не е розаво и във ФБ групите в офроуд темите. Просто се пише хаотично, в голямата част абсолютно неграмотно, от непознати хора, в телеграфен стил. Обособените малки групи са от по няколко десетки участници, рядко се пише. Не може да се сравнява с Форум в същността си. Имам наблюдения да речем, върху дискусии, в които много бивши тук супервелики участници, са наакани и завряни в кучи г-з за нула време...Няма модерация, няма респект, има само първичност и безнаказана радост от демонстрация на долни страсти...Та така...

                • Да си помисли човек, че от прекъсване на форум има сървис интеръпшън.
                  Какви непоправими щети нанесе прекъсването?
                  Душевни?
                  Или не получавате услугата за която сте платили?!?

                  Докато някои страдат друг някъде се опитва да ви възстанови душевният комфорт.
                  И много вероятно на добра воля!!!
                  Враг усраине

                  Коментар


                • коко келеша коментира
                  Днес, 07:06
                  Уж над 200к човека има регистрирани??? Това е единствената тема, където може да се пише. Постоянно ми дава, че правя повторения на постове, без да съм помирисвал дори темата



                  Ха ха ха, не можете да си изкарате надницата ли? Боко мутрата няма да платииии......
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • Е как какви? В раздел политика втори ден почти няма спам. А това не прилича на нищо!
                    Трябва да се вземат незабавни мерки. На хората им се спами, а от техния спам зависи съдбата на планетата, човечеството, че дори и на галактиката.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X