Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

    аз пьк ще ти покажа новия ми кран.

    Коментар


    • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

      Ще чакам с интерес

      Коментар


      • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

        Някой може ли да ми даде някакъв вариант за изолация (звук и температура) и оплатнения на вратите на кабината?

        Коментар


        • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

          упльтненията са от лада.слагат се на кабината,кадето прилепва вратата.

          Коментар


          • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

            Колесный транспортер эвакуационный (КТ-Л)

            Коментар


            • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 011.jpg
Прегледи:1
Размер:128.8 КБ
ID:5585138Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 012.jpg
Прегледи:1
Размер:143.4 КБ
ID:5585139Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 013.jpg
Прегледи:1
Размер:148.4 КБ
ID:5585140Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 014.jpg
Прегледи:1
Размер:145.9 КБ
ID:5585141Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 015.jpg
Прегледи:1
Размер:130.7 КБ
ID:5585142Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 016.jpg
Прегледи:1
Размер:117.7 КБ
ID:5585143колега,ето новия ми кран.вдига 5000кг. от близо и 1440кг. на 7.78м.тежи 1580кг. целия кран.невиждам развитие по твоя камион.

              Коментар


              • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                Идеален е колега Честито Изпробва ли го вече? Как се държи натоварен, тежи ли му кранчето или му идва добре? Аз съм много назад, защото времето е отвратително. Боята е почти на 100% премахната и сега чака хубаво време за боя. Оставих баща ми да довърши боята и карусерията, защото аз от 2 седмици съм в Англия Малко ми е мъчно, че няма да видя как ще го дооправят, но няма как... иначе го запалихме и го "разходихме" малко. Всичко е ОК. Тези дни ще се опитам да кача няколко снимки на това което съм свършил, ако позволи интернета, че тук интернета е отвратителен...

                Коментар


                • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                  още не сьм работил.чакам по хубаво време.тези дни и това ще стане.сьс 500кг. е по тежьк от явора,но не е фатално.доволен сьм как стана.

                  Коментар


                  • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                    Здравейте колеги, имам проблем с мойто Урал-че Скоростната кутия нещо плаче за ремонт, раздатката и тя не е наред. Та, тъй като скоростната кутия е по-трудна за намиране, имам въпрос за раздатъчната кутия. Дали тя е еднаква с тази на бензиновия Урал или има някаква разлика т.е. мога ли да сложа раздатъчна кутия от бензинов Урал на дизелов (Камаз-ов двигател)? И ако има някаква разлика, то ще бъде ли проблем ако все пак я сложа? Същото бих искал да попитам и за диференциалите, дали са взаимно заменяеми с дизеловия и бензиновия и ако има разлика каква е и ще е проблем ли ако все пак сложа диференциал от бензинов на дизелов Урал? Скоростната кутия вероятно ще я дам за основен ремонт, освен ако не намеря втора на подходяща цена. Благодаря на отзовалите се

                    Коментар


                    • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                      имам чисто нова скоростния кутия за 4320, но цeната няма да е символична. Преди месец ми даваха 1 000лв за нея(ако подобриш тази цена, може и да се договорим), това чудо, няма да успееш да го намериш никъде. Как си успял да счупиш точни тези два агрегата не знам. Най вероятно не е имало масло или от многото висене, горните детайли на скoрости и раздатка са силно корозирали и затова са се скапали

                      Коментар


                      • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                        Не съм следил темата. Но дай малко информация за този УРАЛ дали е 4320 на книга.. Оригинално ли е с КАМАЗ -ов мотор. СК.кутията трябва да си е на 95 процента КАМАЗ 141 модификация , тогава нямаш проблеми.Раздатката като части е почти еднаква с тази на бензиновия, но има някои разлики.
                        Последно редактирано от uazik; 07-01-15, 19:01. Причина: допълнение
                        only 4 x 4,sim AWD

                        Коментар


                        • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                          Сори разгледах малко в историята. Ск.кутия се различава от КАМАЗ. На Камаз е 14 кутия. На УРАЛ е 141 кутия.Ако имаш въпроси питай.
                          only 4 x 4,sim AWD

                          Коментар


                          • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                            Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                            имам чисто нова скоростния кутия за 4320, но цeната няма да е символична. Преди месец ми даваха 1 000лв за нея(ако подобриш тази цена, може и да се договорим), това чудо, няма да успееш да го намериш никъде. Как си успял да счупиш точни тези два агрегата не знам. Най вероятно не е имало масло или от многото висене, горните детайли на скoрости и раздатка са силно корозирали и затова са се скапали
                            Благодаря за предложението, но не мога да дам толко пари за 30 кила желязо колега

                            Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                            Сори разгледах малко в историята. Ск.кутия се различава от КАМАЗ. На Камаз е 14 кутия. На УРАЛ е 141 кутия.Ако имаш въпроси питай.
                            За скоростната кутия не се страхувам, защото намерих човек, който може да й направи основен ремонт, а друг който ще ми достави частите от Украйна, просто ще отнеме малко повече време и се надявам да издържи. По-важното за мен в момента е дали раздатъчната кутия и диференциалите от бензиновия Урал стават на дизеловия (4320-Камаз) и ако има някакви разлики, дали те са преодолими?

                            Коментар


                            • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                              Така както виждам за диферинциалите - предавателното число на УРАЛ-375 е 8,91, а на твоя трябва да е 7,32. Т.е трябва да сменяш навсякъде ако не съм прав.Раздатъчната кутия вътре е почти еднаква. Ако започнеш ремонт може да помагаме.
                              За ск.кутия трябва да направиш сметка колко пари ще струват частите. Това с Украина ми се вижда малко странно. Но там могат и да гебят от тук от там някой вал. Нали при тях е хаос.
                              Последно редактирано от uazik; 07-01-15, 19:24. Причина: допълнение
                              only 4 x 4,sim AWD

                              Коментар


                              • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                                http://www.avtoall.ru/catalog/uralaz...__ris__44_-83/

                                http://www.avtoall.ru/catalog/uralaz...iy_korobki-47/

                                Това са два линка към каталог на двете раздатки - може част по част да сравняваш. Ако примерно да кажем картер разд.кутия 375-1802012-Б1 еднакви и на двете. И така ще ги сравниш. Според мен са еднакви но някой детайли трябва да се прехвърлят от твоята.
                                only 4 x 4,sim AWD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X