Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

    Вече са добре спирачките. Накладките имат предостатъчно феродо, но серво апаратите искаха ремонт. Смених цялата течност в спирачната система и за сега съм предоволен
    Последно редактирано от hosetooo; 27-05-15, 20:46.

    Коментар


    • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

      а сьс какво намаза гумените уплаттнения и семеринга вьв серво апарата?

      Коментар


      • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

        Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
        а сьс какво намаза гумените уплаттнения и семеринга вьв серво апарата?
        С малко масълце, за да могат да влязат по-леко. Трябва ли с нещо специално да се намажат... Аз за първи път правих такива апарати и не съм запознат с тънкостите.

        Коментар


        • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Официално те предлагам за награда!
          Хохохо, да ти кажа, наградата искам да ми я даде камиона Да направи 100 курса без никакви проблеми, пък после ще му мисля

          Коментар


          • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

            маже се сьс технически вазелин.другите неща разяждат гумата.това сьс 100те курса е хубаво но неизпьлнимо.

            Коментар


            • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

              Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
              маже се сьс технически вазелин.другите неща разяждат гумата.това сьс 100те курса е хубаво но неизпьлнимо.
              То 100 курса му е живота на тоя камион или който и да бил съветски камион.

              Коментар


              • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение

                Мнение на zil131
                маже се сьс технически вазелин.другите неща разяждат гумата.това сьс 100те курса е хубаво но неизпьлнимо.




                То 100 курса му е живота на тоя камион или който и да бил съветски камион.
                Хахахах, вече направих 25 Убеден съм, че ще станат поне 100 без аварии, естествено без някоя спукана гума де!!!

                Коментар


                • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                  Първоначално публикуван от hosetooo Преглед на мнение
                  Хахахах, вече направих 25 Убеден съм, че ще станат поне 100 без аварии, естествено без някоя спукана гума де!!!
                  Това за 100-те курса беше малко сарказъм. По ирония на съдбата имам над 150 за миналия сезон с Зил 131. Подвоз за населението, общия пробег след приключване на работата беше 9 800км само по пресечени горски пътища, където само пълно приводен камион с бавни може да върви. Единствената потрошия, която имах по камиона, един ден комутатора просто реши да гръмне, но пък братята са помислили, като непосредствено до главния има "авариен", който ушким е за 80-100км пробег, но изкара три пъти повече, докато пристигне новия комутатор.

                  Коментар


                  • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                    един такьв камион може да изкара 1-100 или 1000 курса а може и цял живот/вьпреки че работи у гората/много е важно кои го поддьржа и кара.

                    Коментар


                    • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                      Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
                      един такьв камион може да изкара 1-100 или 1000 курса а може и цял живот/вьпреки че работи у гората/много е важно кои го поддьржа и кара.
                      Съгласен съм за потдръжката!
                      Имам въпрос за гумите. Тъй като возим по един каменист път, грайферите буквално хвърчат един по един и то по цял грайфер на веднъж... дали е възможно да сложа гуми от фадрома или да купувам евтини свършили оригинални гуми? Но ако са оригинални ще се скъсам от правене на гуми

                      Коментар


                      • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                        Каквато и гума да сложиш,няма оправия.Такива от фадрома са с повечко платове,по-тежки == натоварване на кашкавалените дифернциали + преторване == проблеми.
                        Аз лично виждам един варианат-карай с тези когато е сухо,за дъждовния сезон си вземи с хубав грайфер.

                        Коментар


                        • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                          ако терена ти е каменист може да караш сьс греидеровите гуми.но иначе по добре изтьркани оригинални отколкото нови от друг вид.

                          Коментар


                          • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                            Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
                            ако терена ти е каменист може да караш сьс греидеровите гуми.но иначе по добре изтьркани оригинални отколкото нови от друг вид.
                            Ммм, да. Мисля, че с изтъркани ще карам... поне така ми се струва по-изгодно.
                            Между другото да попитам, някой знае ли какво е това т.е. какъв е този кран или каквото и да е там и каква функция изпълнява:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_2131.jpg
Прегледи:1
Размер:122.2 КБ
ID:5670151Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_2132.jpg
Прегледи:1
Размер:133.3 КБ
ID:5670152Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_2133.jpg
Прегледи:1
Размер:130.8 КБ
ID:5670153Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_2134.jpg
Прегледи:1
Размер:125.2 КБ
ID:5670154Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_2135.jpg
Прегледи:1
Размер:121.0 КБ
ID:5670155
                            Лоста за ръчната е захванат за него...

                            Коментар


                            • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                              Здравейте колеги, предстои ми цялостно разглобяване на спирачките на Урала и искам да сменя всички гумички, може ли да ми датете кординати на фирма или лице, което продава части за Урал които да са качествени. Благодаря предварително.

                              Коментар


                              • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                                изхвьрляи нетребва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X