Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

    Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
    изхвьрляи нетребва.
    Ахам, а по принцип за какво служи

    Коментар


    • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

      пуска вьздух пьрво на едната бутилка,като я напьлни пуска на другата.изхвьрляш го и закачаш директно двете бутилки.

      Коментар


      • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

        Хммм, към него е вързана 3-тата бутилка по принцип, но пък защо е хваната щеката на ръчната спирачка за него :/
        А иначе ето го и днешното приключение Падна ми батерията и направих само 1 снимка...
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_2161.jpg
Прегледи:1
Размер:131.6 КБ
ID:5671223
        Издърпа ме един TAF
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

          много затьнал е когато си до каруцерията вьв калта и шестте гуми вьртят напразно. тогава празен требва да те вадят два тафа.а,сега като гледам могло е да опиташ и сам да се извадиш.

          Коментар


          • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

            Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
            много затьнал е когато си до каруцерията вьв калта и шестте гуми вьртят напразно. тогава празен требва да те вадят два тафа.а,сега като гледам могло е да опиташ и сам да се извадиш.
            Хаха, ем аз не съм мн затънал, но за половин час мръднах цели 60 см. а и TIR-аджиите казват, че цера идвал около 1200-1300 кг/м3 и не исках да го мъча повече. А иначе затънал си беше до карусерията, но от едната страна, а предната лява гума беше във въздуха и общо взето нямаше кой знае какъв шанс да изляза сам. Пък и времето, което отделяш за буксуване е право пропорционално на големината и броя на машините, които ще те вадят

            Коментар


            • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

              така е.

              Коментар


              • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                Да изтупаме прахта с едно видео за новия УРАЛ NEXT:

                0887284106-Митко
                http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                Коментар


                • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                  това скоро нема да го видиме наживо.а и невервам да го карам,немам толкова кинти.

                  Коментар


                  • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                    Ей тоя е интересен

                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                      Здравейте, може ли някой да ми предложи спирачна течност за Уралчето, че спирачките пак ме изоставиха В момента съм с DOT 5.1 на BOSH, но изкара около 2 месеца и сега всичко наново. Цилиндърчетата все още държат, но апаратите сдадоха багажа Вече съм изпробвал всичко: DOT 3, DOT 4, DOT 5.1, трансформаторно масло и ATF... Апаратите не ми пречи да ги правя, но цилиндърчетата са си е*али майката!!! МОЛЯ помогнете да се спася от тази болка

                      Коментар


                      • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                        До колкото знам спирачките са слабото място на урала. Всеки се оплаква от това. Варианта е да се преработят на въздух. Най-вероятно система от краз или камаз би станала, но ще е заигравка.

                        Коментар


                        • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                          Пробва ли с руска спирачна течност?

                          Коментар


                          • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                            няма свестна течност.правиш го отзад на вьздух/от зил131/ и караш.

                            Коментар


                            • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                              И у Русия ли е същото, и там ли не могат да се оправят с тия спирачки и все имат проблеми?
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                                И у Русия ли е същото, и там ли не могат да се оправят с тия спирачки и все имат проблеми?
                                Там не е Своге . Сега на сериозно. Колега, знаеш ли как става реконструкцията с мембрани и челюсти от 131, ако да, би ли сподел със нас. Спеациално на мен ми е много интересно и съм мислил много варианти. Като специално единият е, че на 131 накладките са много по-тесни и по-малки, като габарити. Уралските ли се ползват, ако да, да не би да се правят ексцентрици или се ползват готови. Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X