Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поялници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не ми се търси къде в темата беше писал, но имам спомен, че говореше за неоригинални човки. Цената им също беше като за чайници.

    Аз пък в предишното ми мнение писах за велерски човки...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Roninn
      Roninn коментира
      Редактиране на коментар
      Не,от първия ден си взех оригинални човки.Имам и няколко Т12 станции вече.Първата която поръчах,работи почти всеки ден в производство.Върши чудна работа.Одеве се разрових по сайтовете,цената към днешна дата е над 250 лв.и е 120 вата за разли
      ка от масовите.Това го забелязах днес случайно.Аз съм изключително доволен.

  • Дайте идея за електрическа помпа за разпояване.Аз от много години ползвам стандартните помпи.В офиса имам компресор от хладилник и той влиза в употреба за повече неща ако има за разпояване.От снимките на еспер мернах компресор.Някакъв опит,съвети за разпояване ?
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      Не ми се търси къде в темата беше писал, но имам спомен, че говореше за неоригинални човки. Цената им също беше като за чайници.

      Аз пък в предишното ми мнение писах за велерски човки...
      Това е фактурата,около 30 лв.за брой.В последствие купих още бройки.
      От вносителя взех и Т15 ...не виждам никаква разлика от Т12 и Т15 ...по спомен само една с която дойде имаше леко отклонение,почерняваше повече,но нищо което да пречи съществено.

      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_910761.jpg Прегледи:0 Размер:83.9 КБ ID:6803524
      Последно редактирано от Roninn; 01-01-22, 22:36.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • Това имах предвид и аз. Няма как при минимална цена от 35лв. без ДДС за оригинална човка да си закупил 3 бр, плюс още нещо, за осемдесет пари, май с ДДС.

        А от надписа "оригинално" едва ли се впечатлява някой. Както се вижда официалния вносител не използва това уточнение, тъй като едва ли се налага да се упоменава изрично, че стоката кято продава е единствено оригинална.
        Обикновено това се практикува когато не е такава, а е произведена в гаража на чайника.

        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • Познати са ми казвали, че са получавали от пещерата T12 човки в пликче с надпис “мейд ин жъпан”.
          На цена от няколко $.

          Та едва ли има голямо значение какво пише на опаковката.

          A аз моите ги купувах точно от фирмата на която е офертата по-горе, на същите цени.
          Нещо около 30лв/брой.
          Враг усраине

          Коментар


          • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Това имах предвид и аз. Няма как при минимална цена от 35лв. без ДДС за оригинална човка да си закупил 3 бр, плюс още нещо, за осемдесет пари, май с ДДС.

            А от надписа "оригинално" едва ли се впечатлява някой. Както се вижда официалния вносител не използва това уточнение, тъй като едва ли се налага да се упоменава изрично, че стоката кято продава е единствено оригинална.
            Обикновено това се практикува когато не е такава, а е произведена в гаража на чайника.

            Нали това писах,че имам и Т15 ,само че фирмата е Пловдивска ...и нямат разлика,цената беше мисля същата като горе
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • Китайските имитации на Хако които имам аз имат видими разлики спрямо оригинала.
              Докато са дебело калайдисани изглеждат добре. Когато се нагреят и припоя се забърше в гъбичката, се вижда как някои са точени на шмиргела или на лентовия шлайф.
              Поне 1/3, да не кажа и половината от човките са директно за в кофата. Или не работят, или са прекъснали или прекъсват когато загреят.
              За момента не намирам причина отново да закупя "заместващ" продукт. Оригиналните са относително издържливи, а заместващите не ме изкушават с ниската си цена. Да ги подбирам коя работи, коя не, и да разследвам защо... Цял живот бета-тестер на китайска скрап?

              Бих искал да подскажа - времето е невъзбоновим, и съвсем не безплатен ресурс.

              Но китайските измишльотини които успеят да проработят вършат друга полезна работа - правя си с тях разни топли пресички, валяци, извивам ги както ми е небходимо за конкретната дейност. И понеже са по една - две пари, нито ги жаля, нито им се замислям особено. Ама можело да се пречупи при огъване. Голяма работа. Целият чайник мен чака с готова продукция от евтини и некачествени ментета.
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                Китайските имитации на Хако които имам аз имат видими разлики спрямо оригинала.
                Докато са дебело калайдисани изглеждат добре. Когато се нагреят и припоя се забърше в гъбичката, се вижда как някои са точени на шмиргела или на лентовия шлайф.
                Поне 1/3, да не кажа и половината от човките са директно за в кофата. Или не работят, или са прекъснали или прекъсват когато загреят.
                За момента не намирам причина отново да закупя "заместващ" продукт. Оригиналните са относително издържливи, а заместващите не ме изкушават с ниската си цена. Да ги подбирам коя работи, коя не, и да разследвам защо... Цял живот бета-тестер на китайска скрап?

                Бих искал да подскажа - времето е невъзбоновим, и съвсем не безплатен ресурс.

                Но китайските измишльотини които успеят да проработят вършат друга полезна работа - правя си с тях разни топли пресички, валяци, извивам ги както ми е небходимо за конкретната дейност. И понеже са по една - две пари, нито ги жаля, нито им се замислям особено. Ама можело да се пречупи при огъване. Голяма работа. Целият чайник мен чака с готова продукция от евтини и некачествени ментета.
                Пак да кажа,купени са за оригинални и работят отлично и без разлика от Т15. Незнам защо се хващаш за цената ,ние пазаруваме за фирмата и имаме 20% търговска отстъпка.Нещото горе ,четвъртото струва 0.4 лева .

                Дори да са ментета,на мен много ми харесват!
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • Имам излишна кутия и захранването в нея.
                  Както първият к-кг на Ронин.
                  Едното ми мърсеше погледа, другото ефира а двете заедно - егото.
                  Та на някой ако му вършат работа да се обозначава.
                  ПарЕ не ща, само да няма шибани куриери!
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    ...Дори да са ментета,на мен много ми харесват!
                    Не се хващам за нищо. Всеки да използва каквото му е на душа.
                    Показвам и втора гледна точка по въпроса, защото аз съвсем не съм от доволните потребители на тия човки-нагреватели.
                    Уж са евтини, че дори много евтини, но имайки предвид колко съм купил (по-напред в темата имаше снимка) реално съм платил няколко оригинални, но нямах оригинални, докато не отидох до локалния вносител на Хако и не закупих такива.
                    Отделно е времето което съм отделил за да търся работещите в целия куп. Което както споменах по-нагоре, не смятам за безплатен ресурс...

                    Да резюмирам - не се подлъгвайте с тия евтини китайски боклуци! Това е китайска скрап!
                    Те ако няха толкова хубави и евтини, нямаше да предлагат имитация на Хако, а щяха да наложат собствен бранд, например Хахо.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • Да питам, това менте на TS100 ли се явява - https://protonbg.bg/poyalnik-s-termo...-zd-8950-21332
                      Както и, от къде може да се вземе Т12 станция и да не я чакам от Чайна ?

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
                        Да питам, това менте на TS100 ли се явява - https://protonbg.bg/poyalnik-s-termo...-zd-8950-21332
                        Както и, от къде може да се вземе Т12 станция и да не я чакам от Чайна ?
                        Нищо общо няма. Човките не са с вграден нагревател, а са като на ширпотребски китаец.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                          Те ако няха толкова хубави и евтини, нямаше да предлагат имитация на Хако, а щяха да наложат собствен бранд, например Хахо.
                          ТS100 е собствен бранд, има още няколко. В Комет продават ATTEN - пак собствен бранд, копиращ JBC. Разбирай китайско "нещо" (не съм пробвал какво е и нямам намерение, освен 220V-овия поялник), на цена не до там по-ниска от JBC.

                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
                            ...
                            Както и, от къде може да се вземе Т12 станция и да не я чакам от Чайна ?
                            Еб@лници - олх / базар...
                            Задължително по-скъпичко за един и същи кутайски скрап но не чакаш.
                            Не са ми попадали скоро но аз и не съм търсил.
                            Моята а доколкото си спомням и други пишещи тук са ги купували от местни търгаши.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • В ОЛХ има една за 220 пари, не е ли малко много ?
                              В Banggood Quicko T12-942 MINI за 38 евра с доставката , което е без захранване . Захранвания и на мен ми се подмятат, та няма да е драма .
                              Пише, че може от европейски склад, за седмица май да дойде, което е ОК .
                              Заслужава ли си ?


                              Коментар


                              • Esper
                                Esper коментира
                                Редактиране на коментар
                                Ами ти си преценяваш, ако е с STM процесор станцията е ОК.
                                Ако не е - не е ОК.
                                Между другото преди години като купувах моята от олх също беше близо до 200лв.

                                Ако не бързаш със сигурност е за предпочитане от вън.
                                Аз обаче нямам нерви за чакане и много, много рядко поръчвам така.
                                И обикновено когато наистина не се предлага тук.

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X