Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най-дългият плаж у нас Камчийски пясъци, само дето забравих да пусна записа и това е след като се прибрах

    Коментар


    • Ан-2 - ходих септември и като се прибрах видях на картата и въртолет, та на последното пътешествие се отбих да го видя и него - няма го вече но пак поснимах селскостопанския труженик докато още е там


      Коментар


      • Река Младежка е много красива, може би не попаднах баш най-красивата част, но и на разклона за селото беше много приятно та поснимах малко


        Коментар


        • Къмпинг Градина извън сезона, винаги като мога спирам, красиво и пусто, а на филма температурата не се усеща виж вятъра беше много силен и с играчката се забелязва


          Коментар


          • Дяволската река - много интересна, за съжаление и тази година не успяхме да стигнем до края на еко пътеката, явно ще ходим и догодина


            Коментар


            • Често попадах на снимки на тази готина църквичка на хълмчето до Борово, но за пръв път спрях и аз да я снимам, че чак слънцето проби и я огря за да позира в цялата си красота, страхотно местенце със страхотни гледки. И въобще един вълшебен ден в Родопите


              Коментар


              • Велико Търново между Царевец и Трапезица


                Коментар


                • Бистришкият водопад в Рила ми е любимо място, но все нещо ми пречеше да го снимам като хората, е този път нямах извинения и се раздадох прекрасно място


                  Коментар


                  • Често напоследък пътувам на юг. И понякога спирам под мостовете на новостроящата се магистрала да полетя над прекрасната Струма и да "покарам" по нея преди трафика, красиво място, а като я пуснат (ако ) ще прелитаме и няма да забелязваме тази красота

                    Коментар


                    • На времето често ходехме до Трявна, дори сме се вдигали просто да обядваме при Майстора, този месец реших да минем да хапнем с детето, но май човека си е отишъл а беше талант! Но поне снимах старият мост който винаги ме е влечал като прекрасен символ на града!



                      Коментар


                      • Над Бистришкият водопад в Рила се намира Самоковището, все гледах табелки и все не оставаше време да отида да видя, е последният път и това стана, отидох, видях, красиво място.


                        Коментар


                        • Преди известно време тръгнах да снимам Крушунските водопади, от там Стълбицата, после Гарваница... И така потеглих и към Хотница, но по пътя ме налегна някакъв детски спомен за град Елена и си викам Хотница напоследък често ходя, виж до Елена поне от 20-30 години не съм... Дългата история накратко в Елена нищо не ме спря, но навигацията казваше, че точно преди залеза може да съм на Сините камъни над Сливен, място което не съм посещавал от студентските години и което всеки път се заричам да видя отново, та газ през Балкана и в уреченото време пристигнах, Но на долна станция на лифта, който вече не работеше, а пътя до Карандила се оказа 30 километра обиколки из Балкана... Та стигнах, Но залеза го изпуснах и при температури близки до 0-та видях малко... И пак си ми остава в листа с желанията... Та така се оказах от кратка разходка та на 380 км от в къщи след залез слънце... Както винаги Но поне едно кръгче направих, пък било и след залез



                          Коментар


                          • Наблюдателната площадка над село Бистрица до Дупница. Интересно местенце, но от както съм с дрона все гледам от високо и подобни панорамни места не са ми цел и все пак се спрях да я щракна


                            Коментар


                            • Много обичам Чинари и подобни и когато видяхме с малката, че няма да изгазим калта до Ключкият водопад, реших да не съм валат и да пообиколя из приказната гора около Ключка река над (познайте ) село Ключ в Беласица. Аз лично се разтапям от такива полети за вас не знам, но това са ми най-красивите спомени

                              Коментар


                              • Понякога Имам късмет (понякога не ) - при официалното Закриване на търсенето на Златната Есен - отидох най на юг до Беласица в София валеше снежец и тук Златната си беше отишла - НО пък попаднах на Уникална комбинация от мъгла, която свършва на нивото на водопада и няколко слоя облаци отгоре и гледки, гледки, гледки, А и Водопада (или по-точно каскадата водопади!) Дъбицата ми събра очите - един след друг, един след друг... С две думи останах Без Думи и затова въпреки, че имам несподелени филми от началото на месеца - Ще споделя този едни от последните та дано и някой от вас да се изкефи по същият начин както аз се разтопих вчера П.С. Изгледайте Целият филм очаква ви съвсем различно преживяване след средата П.П.С. Както повечето вече знаят - картата е в описанието


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X