Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов руски танк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов руски танк

    А ако не се лъжа руският стандарт за Ж-път е по-широко междурелсие от общоевропейският.
    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
    0887/осемпет 66 4осем

    Коментар


    • От: Нов руски танк

      1520 мм
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Нов руски танк




        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • От: Нов руски танк


          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: Нов руски танк

            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • От: Нов руски танк

              Интересно при битка, Армата как би си комюникирал със 72- ки и 90- ки ако са в един батальон- няма начин да не са си оставили дупка за антената и това не би ли обезсмислило концепцията за единно управление.

              Коментар


              • От: Нов руски танк

                Има статия в welt.de от 28 май 15 която твърди че армата е базиран на немски проект за наследник на Леопард 2.

                Заглавието с гоогле превод на английски:
                Putin's super-tank is abgeguckt

                The Armata based on German ideas - which were never implemented in this country

                Коментар


                • От: Нов руски танк

                  [QUOTE=ardmin;2771660]Има статия в welt.de от 28 май 15 която твърди че армата е базиран на немски проект за наследник на Леопард 2.

                  Заглавието с гоогле превод на английски:
                  Putin's super-tank is abgeguckt

                  Ми така е като не четат тук. По-напред в темата има претенции да е хамериканска, еврейска, украинска разработка. Така ще е докато не се включат македонците щото знайно е че всичко започва от тях..
                  Последно редактирано от derhunter; 28-05-15, 20:46.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Нов руски танк

                    Първоначално публикуван от Bibooo Преглед на мнение
                    Интересно при битка, Армата как би си комюникирал със 72- ки и 90- ки ако са в един батальон- няма начин да не са си оставили дупка за антената и това не би ли обезсмислило концепцията за единно управление.
                    Как- ще го бутат със старата Р-123 и това е. Концепция за единно управление няма да има- сега при санкциите няма кой да им даде технологии.
                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • От: Нов руски танк

                      Аз че не разбирам-не разбирам...
                      Нито съм бил танкист, нито съм в щабовете на свръхсилите.За разлика от други тук...
                      Ама нещо много преекспонирано ми звучи, че голяма (и мощна) държава няма научният потенциал да разработи собствени комуникации, които да са надеждни, и сигурни.
                      Вероятно ще са по-лоши като характеристики от западните (но отново ще са безаналогови), но ще са си техни...
                      И като се почне с това дигитално бойно поле - ми се при..ра.
                      Дигиталното е много, хубаво, удобно, красиво, пести време...абе помага.
                      Може ли без него?
                      Ако случайно може-колко по-лошо/зле/бавно/трудно ще е?
                      Дали няма да се окаже, че разликата е труднодоловима?
                      А дали сложните и модерни машинки няма да създават повече проблеми, отколкото решения?Зер това съм го играл наживо с новата техника във фирмата...Не че техниката е лоша, или ние рЕзко сме затъпели...
                      Та нещо такова си мисля.Супер-дупер технологиите основно облекчават живота (понякога).Не решават проблеми.
                      Наздраве!
                      Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                      0887/осемпет 66 4осем

                      Коментар


                      • От: Нов руски танк

                        При противник който има и активно използва средства за РЕП може да се окаже че в един момент само старата аналогова радиотехника работи . Тогава трябва да можеш да работиш както дядовците ни гледаш този от ляво и от дясно и търсиш с очите целта . На времето мисля че Чъчил го е казал в прословутата си фултънова реч след като видял атомната бомба . Каменната ера се връща на сияйните крила на научно техническия прогрес . Не съм сигурен дали е абсолютно точен цитата но е в този смисъл .
                        Последно редактирано от sek.1; 28-05-15, 20:04.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Нов руски танк

                          Честито на Дагобар, вторият печеливш за днес от викторината "да си издействаме двуседмичен отпуск от военния раздел". Наградата е валидна с днешна дата.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • От: Нов руски танк

                            http://imgur.com/a/GK60z
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Нов руски танк

                              http://www.fbr.bg/read.php?n=28255

                              Този материал, може би "повдига крайчето на завесата" относно ДВГ на "Армата" (и въобще за новите образци руска военна техника). Вариантът на "Тайфун" разработен от "Камаз" има нов турбодизелов (наистина модерен) двигател, РАЗРАБОТЕН ОТ АВСТРИЙЦИ специално за нуждите на тази поръчка, като Русия, като "поръчител" притежава всички патентни права.

                              Тук възниква въпроса - е ли е руското участие в Дакар, в лицето на отбора на Камаз - "военно-техническо разузнаване", през годините..?!!

                              Коментар


                              • От: Нов руски танк

                                Първоначално публикуван от r_vardarov
                                В Русия,всичко е на първо место военно техническо предназначение и всичко останало е след това.Още през 90-те години ,те имаха тесни връзки с австрииците от Щаер,които им продадоха един дизелов двигател за Волгата с мощност 110кс ,който върви много добре,с много добър разход,но за Европа не покриваше някакви евро стандарти.Двигател,за автомобил,и телевизор ,всеки може вече да направи,но не си струва труда,по-лесно е да се купи.Например стария мотор от Уаз ,с обем 2.460,с мощност около 100кс,вече е турбиниран с ковани бутала и има мощност 198кс.Преди време руснаците имаха проблем ,да направят малък дизел,но никога големите им дизели не са били лоши.(не говориме за икономични).
                                Там е работата, че този мотор е всичко друго но не и "голям" - 6 цилиндров (да горят, да горят, колко да горят 6 цилиндъра на фона на 10 цилиндъра и на горе...?), и вади абсолютно адекватните за подобна машина (визирам 25 тонният "Тайфун") - 450 к.с... Другото интересно в материала е, че показва, че руснаците имат съвсем модерна и работеща поточна линия (роботизирана поне на някакъв процент, при това...) за производството на този двигател (а дали няма "по-голям брат", който слагат в "Армата"..?!) за неговото серийно производство.
                                Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 01-06-15, 06:57.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X