Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов руски танк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов руски танк

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    Ако влезеш по украинските сайтове ще прочетеш и по-големи глупости. И то написани напълно сериозно.
    Ми аз затова избягвам да влизам и в едните и в другите.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • От: Нов руски танк

      Предположение какво се крие под външната обшивка


      Управлението

      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • От: Нов руски танк

        Сега докато си четях кротко по темата за танковете с необитаем купол попаднах на интересни материали, за разработката на ДАРПА за перспективен танк през 90.
        http://btvt.narod.ru/3/fmbt/fmbt.htm
        Както и за вариантите на Леклерка.
        http://andrei-bt.livejournal.com/123828.html

        Явно несамо аз мисля, че на необитаемите куполи още им е раничко
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • От: Нов руски танк

          Ето ви снимки на предполагаем прототип на Армата, който тихо си гние някъде. Ама не точно в Русия май
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:90053_original.jpg
Прегледи:1
Размер:277.2 КБ
ID:5660718
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:89732_original.jpg
Прегледи:1
Размер:190.5 КБ
ID:5660721
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • От: Нов руски танк

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vynf427.jpg
Прегледи:1
Размер:70.6 КБ
ID:5660725

            Само че тук една от водещите идеи е била вездесъщият нисък профил. Който май вече е поизоставен от водещите танкостроители и въобще производителите на бронирана техника.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • Re: Нов руски танк

              Хич не им е раничко въпроса е кой ще го направи качествено

              Коментар


              • От: Нов руски танк

                Бумеранг








                БМП Курганец



                Камерите са наблюдение май са общо 6 - три в модулчето отпред, две - по бордовете, една - на кърмата. Интересно дали дават възможност за оптично увеличение и колко. Имам една стара камерка вкъщи, която дава 60-кратно. Ако имат такава функция, би била полезна за откриване на разни опасни цели, дори и без ползването на възможностите на бойния модул (за него се твърди, че има автоматична оптична станция, която самостоятелно открива и захваща опасни цели - по две едновременно). Разбира се - при статични положения, щото тия камери не са стабилизирани.

                П.П. такива заварки при нас не се допускаха.
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Нов руски танк

                  [QUOTE=Mad Dog;2763837]Ето ви снимки на предполагаем прототип на Армата, който тихо си гние някъде. Ама не точно в Русия май

                  Този май е същия.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:abrams3.jpg
Прегледи:1
Размер:52.9 КБ
ID:5661309
                  Последно редактирано от derhunter; 17-05-15, 20:45.
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: Нов руски танк

                    [QUOTE=DBRS;2765062]
                    Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                    Ето ви снимки на предполагаем прототип на Армата, който тихо си гние някъде. Ама не точно в Русия май

                    Този май е същия.

                    [ATTACH=CONFIG]801283[/ATTACH]
                    И къде е това?
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • От: Нов руски танк

                      [QUOTE=Георги Василев;2765458]
                      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                      И къде е това?
                      Десен бутон върху снимката и излизат няколко сайта .
                      Този е първия.
                      http://rusjev.net/2015/05/15/v-tanke...ovolokoy-foto/

                      Коментар


                      • От: Нов руски танк

                        Статията в този линк е манипулативна(например телта служи за зашплентоване на болтовете, а не за връзване) и не дава отговор на моя въпрос. Ръждясващия прототип, ако е сниман в американско танково гробище, защо отзад има Т-55 и Т-72?!?
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • От: Нов руски танк

                          Чудя се как е възможно за един до голяма степен все още секретен в много отношения танк да се изказват толкова категорични, но за сметка на това много мнения, и то от възрастни хора? Или политическите пристрастия надделяват и тук?
                          много автомати-слаби резултати!

                          Коментар


                          • От: Нов руски танк

                            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                            И къде е това?
                            В 1983 Г. БЫЛ СОЗДАН ПЕРСПЕКТИВНЫЙ ТАНК М-1 ABRAMS С НЕОБИТАЕМОЙ БАШНЕЙ, ЕДИНСТВЕННЫЙ ИСПЫТАТЕЛЬНЫЙ ПРОТОТИП СЕЙЧАС РЖАВЕЕТ НА СКЛАДЕ Смотрите оригинал материала на сайте "Совершенно секретно" : http://www.sovsekretno.ru/articles/id/4724/

                            Приликите с Т-14 са доста, а в статията са обяснили и защо тежкия танк вече е отживелица.
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Нов руски танк

                              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                              Статията в този линк е манипулативна(например телта служи за зашплентоване на болтовете, а не за връзване) и не дава отговор на моя въпрос. Ръждясващия прототип, ако е сниман в американско танково гробище, защо отзад има Т-55 и Т-72?!?
                              Не гробище а колекция- горе доло като във всеки военен институт занимаващ се с разработки. А вероятността в САЩ да имат Т-55 и Т-72 е значително по- голяма (да не кажа че имат всички Т та до 90 включително) отколкото в Русия да имат Абрамс (в ляво), Центурион (на заден план) куп "тухли" М1113 Също така е слабо вероятно руснаците да поставят на прототипите си надписи на латиница (основата на купола) всъщност лично аз предполагам че снимката не е точно от САЩ а от една държава започваща с и И завършваща на ел. Не ме питай защо така мисля.... може би заради Меркава Mk. 3 на заден план
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар


                              • От: Нов руски танк

                                Калине,дека я видя таз Меркава?Ако е това,което аз си мисля-най-отзад,третото от ляво но дясто с американското камуфлаж "Европа" от 80-те ,това е "Шеридан" М551.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X