Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Клапаните ги направих. Подмених всички пулове от порядъка на 1.80-1.85.Замерих и разпределителните валове,всичко си е ок.
    Чакам новата верига и започвам да сглобявам.

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Ето я и сладураната след напълно обслужено и отрегулирано окачване според височината и килограмите ми,направо ми заспа сега само каране.Владо е страхотен човек,който знае какво прави!!От тук нататък леки дреболии,които съм и намислил(нови стикери комплект,ксенон-поръчан е,.....) и яко газ.А сега стягам една раница и си пожелавам безаварийно до хижа Паскал и плануваното барбекю с неколцина да бъде на ниво!
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0504.jpg
Прегледи:1
Размер:291.6 КБ
ID:5564075Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0505.jpg
Прегледи:1
Размер:250.8 КБ
ID:5564076

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Интензитетът на крушката намалява ( а и напрежението на зареждането ) с подаването на газта , защото реле - регулаторът работи както трябва .

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
          Интензитетът на крушката намалява ( а и напрежението на зареждането ) с подаването на газта , защото реле - регулаторът работи както трябва .
          Е, не трябва да е така. Не трябва да се променят.
          Диян Димитров

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            И според мен не би трявало да се отразява толкоз осезаемо,тея дни ше позамеря тук там,с помощта на един приятел.Дано до тогава ми пристигне и новия фар маска,и ксенона.

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Колеги евала за това че сте отворили тази тема и според мен WR-ите могат да се нарекат мотор за всичко:
              Ако ти се кара мотокрос карай..
              Ако ти се кара градско карай..
              Ако ти се кара ендуро карай..
              За това за мен YAMAHA WR е най-добрия мотор
              Ако някои ще ми хвали CRF X/XR-XL/HUSQVARNA и така нататак директно прекратявам разговорат с него.

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Не трябва да е така , но е така . Това е Ямаха все пак , не е Сузуки - там нещата стоят малко по-различно . С меренето не прекалявай , ако не разбираш какво правиш , за да не сменяш детайли , които си работят . Според мен е така , щом ще викаш приятел за помощ . Премери напрежението преди да си запалил . После го премери след като запалиш - на ниски обороти . Накрая го премери и на по-високи обороти . Напиши трите стойности тук и ще мислим на глас . Ползвай мултицет , графа прав ток , без да откачаш акумулатора от ел . инсталацията . Доста "майстори" проверяват дали зарежда чрез откачане на клема .

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Няма да тръгна веднага да сменям детайли-далеч съм от мисълта.С мерене няма да прекалявам що'т не ми е там силата,а и точно поради тази причина ще се обърна за помощ към приятел,който ми оправи пералня Miele с електронно управление на мотора(без програматор) на един дъх.Притежавам http://www.sparksdirect.co.uk/Fluke-...and-LCD-Screen за лична употреба,но това е просто тестер.Мултицет до сега не съм имал и не съм боравил,приятеля ми притежава такъв доста добър на същата фирма,ше го оферирам да го вземе с него като дойде да вършиме работа,за да хванеме стойностите за които ми загатваш и ще пиша.Казвам с ръка на сърцето-токовете не са ми силата,което е голем -(минус) в днешно време.....!!!

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Първоначално публикуван от malchogan Преглед на мнение
                    Колеги евала за това че сте отворили тази тема и според мен WR-ите могат да се нарекат мотор за всичко:
                    Ако ти се кара мотокрос карай..
                    Ако ти се кара градско карай..
                    Ако ти се кара ендуро карай..
                    За това за мен YAMAHA WR е най-добрия мотор
                    Ако някои ще ми хвали CRF X/XR-XL/HUSQVARNA и така нататак директно прекратявам разговорат с него.
                    Колега не така със заканите ако обичаш ! Пък и като стана въпрос за Husqvarna, когато те са имали производство на мотори от 50 години, тогава Ямаха е произвела първия си мотоциклет. На всичко отгоре и означението WR точно от Husqvarna са го откраднали.
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Първоначално публикуван от malchogan Преглед на мнение
                      Колеги евала за това че сте отворили тази тема и според мен WR-ите могат да се нарекат мотор за всичко:
                      Ако ти се кара мотокрос карай..
                      Ако ти се кара градско карай..
                      Ако ти се кара ендуро карай..
                      За това за мен YAMAHA WR е най-добрия мотор
                      Ако някои ще ми хвали CRF X/XR-XL/HUSQVARNA и така нататак директно прекратявам разговорат с него.
                      Колегата malchogan май е обсебен от Yamaha WR,но не мисля че това е начина да се изрази предпочитанието към любима марка и модел.Все пак това е доста сериозен форум.Не мисля,че има чак толкоз голяма разлика в качеството на различните марки,като визирам сериозните производители,а не некои гаражни произведения на незнайни китайчета,кръстени Sang kiong,Hinming.....Всеки решава какво да си купи според нуждите си,възможностите си,след като е имал наблюдения,личен опит,четене и т.н.
                      Не мисля,че тема пусната по отношение на даден модел на съответна марка е място за подобни изказвания.Много по-удобно е да влезнеш и да изчетеш една такава тема,в която се пише за определен модел,от хора с проблеми и да се търси решението му повсеместно-един е добър по двигателите,друг по токовете,трети разбира от окачване,един правил едно друг друго,някой е добър в карането и така.То нали точно това е идеята на форума-да си помагаме взаимно,кой с каквото може!

                      Коментар


                      • Re: От: WR domination - синята мания

                        Първоначално публикуван от malchogan Преглед на мнение
                        Колеги евала за това че сте отворили тази тема и според мен WR-ите могат да се нарекат мотор за всичко:

                        Добре че не си писал ЕХС, че и с мен нямаше да си говориш.

                        Да, като ендуро модела на ямаха, за теб е най-добрия вариант, ама да не си мерим "моторите"(да не кажа дрога дума), кой е най-як.

                        Коментар


                        • От: Re: От: WR domination - синята мания

                          Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
                          Добре че не си писал ЕХС, че и с мен нямаше да си говориш.

                          Да, като ендуро модела на ямаха, за теб е най-добрия вариант, ама да не си мерим "моторите"(да не кажа дрога дума), кой е най-як.
                          Явно е добре,че не е писал EXC,колега че като гледам реакциите са ви сходни,темата е за WR модификацията на Yamaha и не мисля,че е нужно да се изпада в крайни драсканици от типа кой е по-як и най-чуплив,и най-подходящ,и за кой-практикуващ,и какво всъщност практикуващ....!!WR-а е един оптимален избор от гледна точка на цена-качество-поведение-удовлетворяващо ендуро практикуващите.!
                          Лично мнение и избор,поздрави!

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Най- накрая и аз да се похваля с мотор.

                            Ето я и моята прахосмукачка
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140222_202535.jpg
Прегледи:1
Размер:81.5 КБ
ID:5566928Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140222_202554.jpg
Прегледи:1
Размер:98.2 КБ
ID:5566929Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140222_202620.jpg
Прегледи:1
Размер:87.5 КБ
ID:5566930Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140222_202953.jpg
Прегледи:1
Размер:93.8 КБ
ID:5566931

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Честито,дай малко повече инфо-коя година е модификацията,кубатура на двигателя?!

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Само аз ли виждам че това е нямаква китайска недосмислица или бъркам?
                                0 8 76 36 8 542

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X