Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Yamaha Wr 250 и Wr 400

    Ти едвали ще можеш 250 да караш че за 400 и за нервни мотори говорим... Аз имах същия вр250 като на снимката и съм се качвал на места където вече зависи от карача не мотора !! Пък и ти препоручвам мотор със стартер, тоз китюк 400то ще го риташ по 1 час, няма чалъм просто си искат вал с автоматичен декомпресьор

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Ямаха 250 с ръчен декемпресор пали по добре от такава с автоматичен. Една от причините е, че с автоматичен по някой път не гласиш манивелата и започва едно ритане....
      EXC TPI 2019

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Новата фар-маска пристигна днес,напоседък нямам време за нея -нито да я карам,нито да я разкрасявам ,надявам се в най-скоро време всичко да се промени в положителен аспект.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0509.jpg
Прегледи:1
Размер:81.9 КБ
ID:5572900

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
          Например пробила свещ мръсен въздушен филтър ненастроен карбуратор и много други.Опиши по-подробно какъв ти е проблема така с 2-3 думи нема да стане.
          Като е студен мотора не прекъсва,като загрее прекъсва в средните обороти а в високите върви.Като го карам на оборот също не прекъсва.При подаване на по-рязко газ прекъсва.Свещта е сменена , филтъра е чист,почти всичко е гледано.И неще и неще.

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Колеги, бърз въпрос, 450f 2006 в много приятно състояние поне доколкото ми разбира главата. Искам да я взема за първо ендуро, много четох форума и тъй като съм 106 кила реших, че този мотор е подходящ. Цената е 2000 паунда и върви с 2 резервни гуми барабар с джантите. Добре ли е ? Аз живея в Англия и от тук ще го купвам, но идеята ми е да се прибирам в БГ, че много дъжд тук.

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Да махам ли тези пластмасовите защото мисля че мотора не охлажда както трябва
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140511_145445.jpg
Прегледи:1
Размер:159.6 КБ
ID:5587147

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Първоначално публикуван от kolegataaa Преглед на мнение
                Да махам ли тези пластмасовите защото мисля че мотора не охлажда както трябва
                Махнеш ли ги, тази кал дето виждаш, комбинирана със шума, клечици и тем подобни, ще ти запуши съвсем радиаторите и хептен няма охлаждане.
                Диян Димитров

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Здравейте имам едно въпросче.Значи решил сум да си взимам Yamaha WR.Но не незнам какви кубици.В момента съм се спрял на WR400F,но се чудя каква е разликата между 400 и 450 освен в кубиците . Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    450-ката е в пъти за предпочитане.Има стартер,автоматичен декомпресор,различно окачване и доста повече сила.Иначе разлики много.И в рамка и пластмаси.С две думи ако имаш възможност си вземи 450.

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Съгласен съм със колегата Спиди ако съпоставиме двата модела то 450 е за предпочитане но има и фактор цена който също е от значение.Един вр400 може да се намери на цена под 3000 а 450 читав под 4500 -5000 трудно но ако имаш възможност си вземи 450 .
                      0878424143
                      0887424150

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        здрасти на всички имам 1-2 въпроса към вас вр 426 като първи ендуро ... карал съм малко 125 сузики но ми се видя слабо ... има ли много разлика у вървежа между вр 250 и 426?

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Има и то осезаема а и в килограмите има разлика така че ако си по-слабичък на кила по-скоро 250 ще ти пасне.
                          0878424143
                          0887424150

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Понеже днес ми пристигна дългоочакваната лед крушка за фара,пробвах я на един акомулатор дали е здрава-светна като ден и реших да я монтирам,и да раздвижа малко машината.Монтирах я запалих мотора,фара се пуска със запалването на мотора няма допълнителен ключ,засвети перфектно.Тръгнах да отварям вратата да изкрам мотора,през това време той работи на празен ход крушката си свети.Отворих вратата и се обръщам да се мятам на мотора и гледам фара изгаснал-побеснях.Размонтирах маската,демонтирах крушката-намирисва на бакелит,съответно беше изгоряла.Запалих мотора и започнах да меря:на празен ход 11-12 волта,при форсиране напрежението пада до 6-7-8 волта.Звъннах на един приятел обясних му,той ми каза,че най вероятно напрежението което стига до крушката е променливо,а тази крушка работи с прав ток,така че ударих греда.Сега чета за съществуващи преобразуватели на напрежение от променливо в постоянно,но не са ми ясни нещата,моя човек е командировка и няма да може да ми обърне скоро внимание.Ако някой е правил такива интервенции и има желание да помогне ще съм благодарен,аз своевременно започвам да се ровя за решение по форума,дано изникне нещо.

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Един "Грец" от 10....до 50 ампера,който си харесаш, няма значение в случая и по-малко като ампери ще ти е достатъчен...но тези са по-удобни за закрепване и краката са им здрави и са готови за кабелни обувки. Изглеждат като тоя на рисунката. Има ги навсякъде по 2-3лева. Обикновено са им означени само две от крачетата...+ и "променливо" Не е лошо да се премери какъв ток протича през новата "крушка" за да не цъфне и тя.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Благодаря много,грец беше обсъден някъде като се рових снощи преди работа,но само схеми да си направиш никъде не открих да се споменава,че се продават готови.!Другата седмица имам ходене до университета и ще мина през Пулсатор да видъ дали предлагат

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X