Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Първоначално публикуван от Martin_StunteR Преглед на мнение
    Здравейте. Колеги нека малко да живнем темата нека и аз да се похваля с моя нов мотор ЯМАХА ВР 450 2006. На правен супермото

    [ATTACH=CONFIG]781196[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]781197[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]781198[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]781199[/ATTACH] Калника го смених защото този е грозен
    Отличник е мотора, стойката за номера от къде намери? Трбва да преправям за моя, тази изглежда ПРО

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Здравейте.Мотора е вр 250 2002година .Мотора пали само на скорост и зарежда 12в.Като му подам ток от колата пали веднага.Ако някои знае от какво може да е да казва

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Реле регулатора ти е за смяна, трябва да ти зарежда около 14V.

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Първоначално публикуван от dexter_lab Преглед на мнение
          Отличник е мотора, стойката за номера от къде намери? Трбва да преправям за моя, тази изглежда ПРО
          Колега така си го купих мотора. Ето малко снимки от вчера Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150401_181852.jpg
Прегледи:1
Размер:161.0 КБ
ID:5652314Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150401_190508.jpg
Прегледи:1
Размер:123.8 КБ
ID:5652315

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0572.jpg
Прегледи:1
Размер:121.9 КБ
ID:5653307


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0573.jpg
Прегледи:1
Размер:152.8 КБ
ID:5653308



            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0571.jpg
Прегледи:1
Размер:136.1 КБ
ID:5653309
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Колега Martin_Stunter гледам си го пуснал да се продава, ако може сподели каква е причината.
              [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
              ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Здравейте, мотора е ВР 250 2006. Проблема е, че при каране на втора или трета примерно на обороти или със съвсем малко газ като му дам докрай газ и забива. При съвсем леко отнемане на газта и мотора тръгва да си набира нормално. Ако някои има идея на какво се дължи да помага..

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Първоначално публикуван от Jori Преглед на мнение
                  Колега Martin_Stunter гледам си го пуснал да се продава, ако може сподели каква е причината.
                  Колега ще си взимам пистов, многото ми приятели минаха на шосейни.

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Здравейте колеги,
                    отдавна не съм писал нищо в темата, обаче синята мания за мен за период от 2 години беше в застой поради ред причини. Та този сезон се активизирах пак От както бях взел моторетката, съединителят винаги е бил проблем - независимо колко съм натегнал жилото винаги дърпаше напред. Купих нови метални дискове, нова вътрешна касета, външната е в идеално състояние, феродовите са абсолютно прави и почти на макс (с 0.1мм износване). Преди да взема новите части проблемът беше постоянен, след като ги сложих се наблюдаваше нещо интересно за мен - омаслявам, слагам и първите 15-20 минути е супер. Пали на скорост, не дърпа, на 20тата лека полека се връща проблемът. Видимо нямаше следи от загар или нещо подобно. Пак разглабям, мажа - всичко ок за 20 мин. Та се досетих, че омасляването е проблемът явно. Това беше преди 2г ))) Преди месец направих малко "тунинг" на вътрешната касета - има дупка с канали и по-малки дупки за масло, а аз пробих допълнителни дупки - където беше една направих общо 3. Успях да си намеря маслено резервоарче + цялата система, защото си взех моя мотор с wet sump кит. Та сега съм фабричен + допълнителните няколко дупки и резултатът е какъвто се надявах. Имах време да покарам 4-5 часа и до последната минута съединителят се държа както трябва - не дърпа, пали на скорост, намира неутрална, превключва мазно, все неща, които не ги правеше преди.
                    П.С. За някой може да се струва малоумен пост, ама като нямаш излишни пари е малко трудно да прецениш как да решиш проблем с най-малки капиталовлежения.
                    1вата снимка е на Hinson касетата, 2рата - моята (оригинална)
                    Поздрави!
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3113.JPG
Прегледи:1
Размер:55.4 КБ
ID:5658485Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3136.jpg
Прегледи:1
Размер:67.5 КБ
ID:5658486
                    И една снимка от карането
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3337.jpg
Прегледи:1
Размер:186.5 КБ
ID:5658488
                    Последно редактирано от nk_dimitrov; 07-05-15, 16:32.
                    09 YZ290F Athena BB

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Здравейте и от мен колеги,

                      модела на Ямаха живо ме интересува и мен...Няма да лъжа, че съм прочел цялата тема, но изчетох всички през последните две години и повече...
                      Направи ми впечатление, че за 400 кубиковият вариант царят смесени чувства. Греша ли или има нещо като цяло в модела..

                      Благодаря!
                      Поздрави на всички!

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Случайно намерих много добри клипчета само за манияци и супер много ме накефиха, че реших да споделя. Сори ако се повтарят или ако мястото им е в тема:мултимедия...
                        Някой кадри се повтарят...

                        https://www.youtube.com/watch?featur...&v=X6jTsNd5DYE

                        https://www.youtube.com/watch?featur...&v=APKs9A4s5Vg
                        Димитър Тенев

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          http://goo.gl/BGQyng
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Айде пишете ме и мен в клуба с една WR 400

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Пусни снимки де.
                              [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                              ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Първоначално публикуван от Jori Преглед на мнение
                                Пусни снимки де.
                                Вери суун, май френдс

                                п.п. Да внеса малко яснота - зад кормилото съм жив-зян към днешна дата, ама си чеша крастата, щото ме хвана кризата на средната възраст
                                Последният път когато карах мотор беше 1986-та и карах едно крадено балканче докато не прегря

                                И тъй като го карах по селските баири, се счита, че макар далечен и плах, все пак имам някакъв опит в ендурото

                                Моторетката я купих от търговци, внесена е от Италия.
                                Ще се опитам да я регистрирам(който се е борил с КАТ да споделя).
                                Уж ще имам всички документи.

                                Утре пристига с куриер и ще я овековеча

                                Днес си поръчах екипировка.
                                Като всеки прохождащ в дадено хоби и аз нямах представа от марки и модели, но се спрях на каска Ацербис и ботуши на Форма, модел Терейн.

                                Събота, живот и здраве почваме Lesson 1 - "напипване" на смукателният и стартиране Тва случи ли ми се, ще се пробвам и да покарам
                                п.п. чувствам се като девствен тийн пред махленската курва - много мерак-никъв опит

                                Поздрави на всички!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X