Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:66879873.7ZwWmPJb.jpg
Прегледи:1
Размер:91.2 КБ
ID:5596834

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Каква е идеята на тази снимка,без обяснения,нещо не доумявам!?Свързано е нещо със захранването на фара ли?

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Не е за фара,ако е на твоя мотор,някой е извадил сивия кабел на тази букса която отива в електрониката за "уж" преминаване в спортен режим.....така го дават по дебелите книги и тук във форума пак има инфо за това

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
          Не е за фара,ако е на твоя мотор,някой е извадил сивия кабел на тази букса която отива в електрониката за "уж" преминаване в спортен режим.....така го дават по дебелите книги и тук във форума пак има инфо за това
          Наистина е "уж" . Аз дори сложих ключе на тоя кабел и не виждам никаква разлика.
          Диян Димитров

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Колеги от скоро съм с WR400F 2000 и имам няколко елементарни питания.

            Първо за маслото - като за мотор година 2000 каква разновидност на маслото да ползвам? В момента съм с 10w40.
            На колко време/часа/километри/резервоара/карания(hard) го сменяте?

            Второ да питам - някави компютри, одометри или километражи да ми препоръчате? По възможност от някой софийски магазин.

            И последното нещо, което искам да питам е като цяло магазин за ендуро/крос части и аксесоари. Интересуват ме по-малки и затънтени магазинчета (като едно много приятно на входа на кв. Орландовци от към Централна Гара) а не големите центрове. Тях всички ги знаят.

            Благодаря предварително. По-здрави.

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
              Не е за фара,ако е на твоя мотор,някой е извадил сивия кабел на тази букса която отива в електрониката за "уж" преминаване в спортен режим.....така го дават по дебелите книги и тук във форума пак има инфо за това
              Благодаря за отговора,ще погледна като се върна от почивка.Електрониката предполагам е блока под седалката,ще се поразровя и по форума по въпроса,трябва да си изтегля и мануал от някъде..

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Първоначално публикуван от yubi Преглед на мнение
                Благодаря за отговора,ще погледна като се върна от почивка.Електрониката предполагам е блока под седалката,ще се поразровя и по форума по въпроса,трябва да си изтегля и мануал от някъде..
                Ако е модел с тръбна рама то електрониката е отпред до трипътниците от дясната страна,реле-регулатора е от лявата(на снимките се вижда тръбната рама,нз снимката твоя ли е) ако е модел с алуминиева рама,то електрониката вече е отзад на задния калник в джобче от лявата страна до разширителния съд,под седалаката има само акумулатор и реле или въздушен филтър зависи от годината на производство на ВР-а

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                  Ако е модел с тръбна рама то електрониката е отпред до трипътниците от дясната страна,реле-регулатора е от лявата(на снимките се вижда тръбната рама,нз снимката твоя ли е) ако е модел с алуминиева рама,то електрониката вече е отзад на задния калник в джобче от лявата страна до разширителния съд,под седалаката има само акумулатор и реле или въздушен филтър зависи от годината на производство на ВР-а
                  С алуминиевата е,днес се прибрах току що от почивка и ще се поразровя за мануал първо и ще поразгледам по мотора без да пипам преди да се консултирам с един мой човек(бог на токовете,компютри и т.н.),акумулатора е под седалката,а като спомена въздушния филтър(намира се отляво под капака филтъра) днес ще го сменя с нов,пристигнал ми е докато ме е нямало(омаслявам го и монтаж) и ще се поразровя,ама първо малко сега ше го покарам,че ме сърбят ръцете!

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Първоначално публикуван от yubi Преглед на мнение
                    С алуминиевата е,днес се прибрах току що от почивка и ще се поразровя за мануал първо и ще поразгледам по мотора без да пипам преди да се консултирам с един мой човек(бог на токовете,компютри и т.н.),акумулатора е под седалката,а като спомена въздушния филтър(намира се отляво под капака филтъра) днес ще го сменя с нов,пристигнал ми е докато ме е нямало(омаслявам го и монтаж) и ще се поразровя,ама първо малко сега ше го покарам,че ме сърбят ръцете!
                    Не бутай нищо,всичко е направено по мотора,само пУна газзззззз!!!!!!!

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов Преглед на мнение
                      Не бутай нищо,всичко е направено по мотора,само пУна газзззззз!!!!!!!
                      Коко,щеше ми се да му монтирам една лед крушка,за туй мисля да се чопля по инсталацията,иначееее мотора е направен за яко шпорене-честно,удоволствие е да го карам,даже на места още ме изумява какво може съизмеримо с телосложението ми,също не съм забравил обещания за теб отстрелян дребен дивеч(просто още не ми е паднал в полезрението,сигурно малко след пилешкия ще е).Бъди сигурен,че нищо нямда разваля по него от това което е мотора до момента,а той е пушка просто...,страхотна машина-единствено е с ново масло,нова оригинална маска(купена на далавера в Ибей),нови накладки от ZedMoto,нови ръчки(че старите гумата е шит),нови гардове,нов въздушен филтър и сега чакам и нови стикери за пластмасите....!!Карам го с кеф,просто защото е яко подържан от теб,направен да ти пълни душата при каране,дори за миг не съжалявам че съм се сдобил с тази машина,това е което търсех и чисто късметлийски се сдобих с него!!Живи и здрави да практикуваме ендуро дълги години...

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Първоначално публикуван от yubi Преглед на мнение
                        Коко,щеше ми се да му монтирам една лед крушка,за туй мисля да се чопля по инсталацията,иначееее мотора е направен за яко шпорене-честно,удоволствие е да го карам,даже на места още ме изумява какво може съизмеримо с телосложението ми,също не съм забравил обещания за теб отстрелян дребен дивеч(просто още не ми е паднал в полезрението,сигурно малко след пилешкия ще е).Бъди сигурен,че нищо нямда разваля по него от това което е мотора до момента,а той е пушка просто...,страхотна машина-единствено е с ново масло,нова оригинална маска(купена на далавера в Ибей),нови накладки от ZedMoto,нови ръчки(че старите гумата е шит),нови гардове,нов въздушен филтър и сега чакам и нови стикери за пластмасите....!!Карам го с кеф,просто защото е яко подържан от теб,направен да ти пълни душата при каране,дори за миг не съжалявам че съм се сдобил с тази машина,това е което търсех и чисто късметлийски се сдобих с него!!Живи и здрави да практикуваме ендуро дълги години...
                        Благодаря ти,жив ,здрав и много безаварйни........

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Първоначално публикуван от zisov4eto Преглед на мнение
                          Колеги от скоро съм с WR400F 2000 и имам няколко елементарни питания.
                          .........

                          Някой?

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Еми питай де
                            0878424143
                            0887424150

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Първо за маслото - като за мотор година 2000 каква разновидност на маслото да ползвам? В момента съм с 10w40 на CEPSA urban 4T (такова ми препоръчаха такова взех...16лв. килото)
                              На колко време/часа/километри/резервоара/карания(hard) го сменяте?

                              Второ да питам - някакви компютри, одометри или километражи да ми препоръчате? По възможност от някой софийски магазин.

                              И последното нещо, което искам да питам е като цяло магазин за ендуро/крос части и аксесоари. Интересуват ме по-малки и затънтени магазинчета (като едно много приятно на входа на кв. Орландовци от към Централна Гара) а не големите центрове. Тях всички ги знаят.

                              Благодаря предварително. По-здрави.

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Здравейте колеги имам WR450 2007г. спря да ми отчита километража дали е от жилито то е електронно на края към километража има платка и букса дали да рискувам да го купя може ли проблема да е в мониторчето

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X