Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: WR domination - синята мания

    навит съм на honda NR (dominator) 650 чел съм много за тоя мотор и навсякъде пише че е много добър мотор а аз съм на 15 и се чудя дали няма да ми е малко голям но все пак искам да чуя ваши мнения по въпроса

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Е това се казва мания!
      Димитър Тенев

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Абе Колеги, оня ден като си охлабвах малко веригата гледам нахлузили ми оста на задното колело наобратно, демек с гайката отляво. Подложката със засечката, която държи контра на оста да не се върти, си е от страната без резбата/в случая отдясно/. Всичко се върти коректно, не виждам нещо необичайно, карам си... Кусур ли е или да я обърна?

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Ето я!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WR1.jpg
Прегледи:1
Размер:136.8 КБ
ID:5662174Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WR2.jpg
Прегледи:1
Размер:106.4 КБ
ID:5662175

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Честито!
            KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Здравейте колеги, от скоро и аз съм собственик на Yamaha WR 426. Наистина е страхотен мотор и пали доста лесно (поне моя). Понеже предишният собственик малко е позанемарил окачването, смених маслото в предницата и семерингите. Оказа се обаче, че лагерите на кокала отзад имат луфт.
              Гледам ето тук: http://nhm-bg.com/yamaha.html , обаче не мога да се ориентирам кой кит трябва да поръчам. Моля за помощ.
              Също така ще съм благодарен ако някой препоръча от къде да си купя що годе читав комплект венци и верига на някаква по-нормална цена.
              Иначе ето и от мен една снимка (за жалост след каране)
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1827.jpg
Прегледи:1
Размер:248.5 КБ
ID:5666056

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Здравейте колеги,
                Карам Ямаха WR 250 2005г. Търся преден десен кол.Или по точно трябва ми само тръбата.Кужуха и другите части са си ок,но хромираната тръба е ударена.Съветваха ме със сребърен припой да напълня язвата и да шлайфам.Нищо не става пак тече. Кола е 48мм. Продава ли някой кол или само хромираната тръба?Благодаря!

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Здравейте колеги!Аз също съм горд собственик на WR400f.До преди 2 дни всичко беше на ред,но както си карах,моторът изгуби обороти и изгасна....и няма палене.Изчаках няколко минути да поизстине,ритнах и запали,но за кратко и същата история.Казаха ми,че може да е влязла вода при маховика и при загрял мотор да прави конденз и да замасява някъде...!Та започнах да свалям капака и от там изтече около 300гр масло!Питането ми е трябва ли да го има това масло там(някои мотори имали) и някой имал ли е такъв проблем?

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Вземи си провери хлабините на клапаните.Възможно е от там да са тези проблеми!

                    Успех!

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Благодаря за съвета,ще ги проверя!А с маслото как стои въпроса,трябва ли да го има?Преди WR-а имах ТТ600 и по него съм човъркал там и беше сух!

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Трябва да има масло. Преди да продължаваш да ровиш без да знаеш къде какво има... си свали един менуал.
                        Сипи отново масло колкото трябва и си провери луфта на клапаните, също така виж и какъв е размера на пуловете. Има си минимум на пуловете, след този минимум клапана пада при буталото и нямаш ВР.
                        EXC TPI 2019

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Мерси,chave,така ще направя,когато остане малко повече време.Дано да не е толкова сериозен проблема,ще пиша пак,когато има някакъв резултат!Приятно и безаварийно каране на всички!

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Мерси,Chave!Свалих си менуал-а и като остане повечко време,ще си поиграя!Ще пиша пак,когато има някакъв резултат!Приятно и безаварийно каране на всички!

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Здравейте колеги,
                              някой от вас пробвал ли е да преправи фара си в полза на по-голяма осветеност?

                              Споделете опит, щото моя е като средновековно кандилце

                              Поздрави!

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Явно нещо не е наред. ВР 2002, 2005 и 2007г фаровете им къртят.
                                EXC TPI 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X