Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Колеги какво става никой ли не кара Yamaha темата доста по замря само аз ли имам голям интерес към нея, раздвижете се с някоя снимка и мнение или предадохте доказаната марка.
    Между другото някой знаели от къде мога да си поръчам лепенки за резервоара и корите към него за 400/426 ?
    Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Ибей или Вируса от Дупница.
      EXC TPI 2019

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Свясни лепенки от дебело фолио + ламинат отгоре, считай най близки до оригиналните като здравина и качество струват 300+лв. всичко друго е бош лаф и не става за нищо освен за някоя изложба. На моя за две години съм му правил пълно облепяне и то няколко пъти и това го казвам от опит. Масово лепенките които се продават стават са супер мото но не и за гора, едно изпускане - не падане а изпускане и се късат, отделно от това се цепят от слънцето и т.н, а фолиото не е като за 5лв... Правил съм и номера със стикери и после пластичен лак е те издържаха най много и на падане и миене и т.н но лака е 350лв. килото и като сложиш стикерите ще дойде на цената на мотора. За гъзария става но за каране по добре тия пари да отидат за свесни гуми и обслужване.

        Мотула не става за Ямаха, при нас 2 мотора са с Мотул и вечно реват че им се палят съединителите или след 10моточаса започвали да им влизат трудно скоростите.
        Маслото за тоя мотор е 10W50 AGIP Eni Off Road, повярвай ми който е сложил от него друго не е набутал в мотора. Никакви грижи с грене, палене на съединители и т.н ако си поръчаш маслото от вносителя цената му е 12лв. за литър, цена също без аналог. За периода в който карах моя ВР450 05г. съм направил 9 смени на маслото и само такова. Няма тракане няма мелене като загрее и т.н няколко приятеля минаха от Мотул на Agip и думите им бяха че мотора е съвсем различен. Така че няма да сбъркаш ако го вземеш, Мотула е твърде прехвален и повече му е рекламата от колкото да работи добре...
        Който оцелее ще закусва!

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          На мен също ми прави впечатление, че масово на този мотоциклет се ползва масло МОТУЛ, аз не съм ползвал и не бих при цена от 32лв. няма и да изкажа мнение!
          Искам, в допълнение, на писаното на Бижо Бижев да напиша, че за пръв път чувам за намаляване на мощността и палене на съединител с недобро масло на Ямаха .... та карам с Мобил 1 15/50 за мотоциклети цена 24лв. без отстъпки. При ВР 400 не се забелязват симптомите описани от колегата Бижев, според мен е добро масло и цената му е по-оправдана от прехваления МОТУЛ.

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Масла много и мнениа много според мен важното е маслото да се смена редовно а относно марката всеки сам да си избира.
            0878424143
            0887424150

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Първоначално публикуван от Stanislav WR Преглед на мнение
              Колеги какво става никой ли не кара Yamaha темата доста по замря само аз ли имам голям интерес към нея, раздвижете се с някоя снимка и мнение или предадохте доказаната марка.
              Между другото някой знаели от къде мога да си поръчам лепенки за резервоара и корите към него за 400/426 ?

              Мога да ти пратя лепенки,но ще са с готови графики,много са хубави и са за предни кори на резервоара,задни кори + филтърна кутия и заден калник,разработени са за мен и пазя файла,вадя ги в Търново в агенция,имат слой защитно фолио отгоре,ще питам за цена на комплекта ако имаш желание и ще ти я пиша,не съм вадил от миналата година,а си продадох и мотора(нещо към 50-60 лв всичко е )

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0470.jpg
Прегледи:1
Размер:189.0 КБ
ID:5511091

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Как можа да продадеш тоа лъскач.
                0878424143
                0887424150

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Здравейте, понеже не видях тема за YZ-F и реших да пиша тука.
                  Имам Ямаха YZF 426 и я карах с масло Репсол 15w50 и нямах никакви ядове.Реших обаче да сменя марката и взех Putolibe ester 10w50 offroad +
                  Сега Като карам мотора не намирам никаква разлика в превключването на скоростите, в която много колеги се кълнеха до болка.
                  Та живот и здраве мисля отново да се върна на старата и изпитана марка. Исках да споделя,че някои работи са доста прехвалени и въздигнати , но който има наблюдение също би открил разликата или тази дето я няма.
                  Поздрави !!!

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Само Ямаха може да се изтреля към космоса по този начин.
                      Който оцелее ще закусва!

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Здравейте и от мен.Карам WR 250 F 2004г.и съм много доволен от моторчето.Притеснава ме нещо което е необичайно според мен.Когато го паля със стартера понякога се чува много гадно металическо чукане в двигателя,все едно клапаните удрят в буталото.Не винаги го прави ,но все пак това нормално ли и е! И къде да търся причината.Иначе моторчето си е пушка.

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Колега, ако ти заминал стартера може от него да ти се струва , че все едно удря той не зацепва и има едно прескачане.
                            Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Здравей колега,отварях стартера ,но нищо видимо няма.Всичко си е ок.

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Ако има някакъв начин да го снимаш на видео може малко по-добре да те разберем ,а така като чета нищо друго не ми идва в главата.
                                Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X